Q. من 74 ساله مجرد و نیاز به ادامه کار به عنوان یک مدیر بیمارستان. کار از راه دور برای چهار ماه گذشته ساخته شده است من احساس جدا شده و اسیر در آپارتمان خود را. من از دست همکاران و دوستان کار به خصوص پس از من کل زندگی اجتماعی مراکز در اطراف من کار می کنند. من حس که کار از راه دور مدل را تبدیل به دائم. و البته اخراج همیشه ممکن است. با توجه به این که من نمی خواهم این فاصله کار, تنظیم, آنچه باید من شروع به فکر می کنم در مورد گام های بعدی من? G. L.

عزیز G. L.

در نظر گرفتن یک رویکرد پیشگیرانه است عاقلانه به جای انتظار تا زمانی که شما احساس می کنید بیشتر جدا شده و یا نا امن در مورد کار خود را.

نگرانی در مورد موقعیت خود را در حال تبدیل شدن به طور دائم کنترل از راه دور یک واقعیت است. مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون محاسبه است که 44 درصد از کارگران در سنین 55 تا 64 سال و 47 درصد از افراد 65 ساله و مسن تر به حال شغل در سال 2018 است که می تواند از راه دور انجام می شود.

یک گزینه این است که برای پیدا کردن یک کارفرمای جدید. یه خبر بد. بسیاری از مشاغل موجود ممکن است مستلزم دور workstyle. علاوه بر این نرخ بیکاری پیش بینی شده برای رسیدن به 15 درصد با توجه به دفتر بودجه کنگره به عنوان کارفرمایان furloughing یا فسخ میلیون ها نفر از کارگران است. علاوه بر این موارد کار را به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

در اینجا خبر خوب: اگر چه کارفرمایان در حال از بین بردن بسیاری از کارگران که نه مورد برای تمام صنایع. با توجه به یک مقاله توسط نویسنده نانسی Collamer منتشر شده توسط بعدی در خیابان (مارس 4, 2020), شغل, فرصت های پدید آمده در مناطق از جمله مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, سرمایه گذاری, تدریس خصوصی آنلاین و کسب و کار در نظر گرفته شده ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و تحویل خدمات و تولید کنندگان از تجهیزات حفاظت. کشف برخی از منابع آنلاین: Jobscan.شرکت Flexjobs.com, Job-Hunt.org, RetirementJobs.com برای سن پسند کارفرمایان و LinkedIn.com.

با وجود گمنام گام اول به تحقیق صنایع که در حال استخدام. شغل اکثر رخ می دهد از طریق شبکه و معارفه نه از طریق پست ها آنلاین. شروع به صحبت کردن به دوستان و همکاران و انجام مصاحبه ها اطلاعاتی است که در خدمت هدف از تحقیق است در حالی که صنعت ساختمان تفاهم ، در محیط فعلی یکی ممکن است نیاز به استفاده از یک ویدئو کنفرانس پلت فرم مانند زوم. اگر شما شخصی یا حرفه ای مخاطبین با استفاده از آنها.

آماده سازی مهم است. در اینجا برخی از سوالات را بپرسید پیشنهاد شده توسط نوئل ناخالص یک مربی حرفه ای در استمفورد CN به عنوان نقل قول شده در کنار خیابان مقاله.

  • “که در آن شما در حال دیدن بسیاری از فرصت ها در این صنعت است ؟
  • آنچه که یک مشکل در درون خود گروه/شرکت/زمینه است که اگر حل خواهد زندگی خود را خیلی آسان تر است ؟
  • وجود دارد هر چیز دیگری شما فکر می کنم من باید به عنوان من همچنان به جمع آوری اطلاعات؟”

من می خواهم اضافه کردن اضافی و سوال می پرسد که در مورد کار تنظیم.

برخی از راهنمایی های اضافی پیشنهاد شده توسط Collamer. در رزومه کاری خود را به استناد به تجربه با فن آوری های خاص مانند GotoWebinar یا زوم و همچنین آشنایی با سند های ابزار مانند Google Docs. ذکر برخی از مهارت های نرم افزاری مانند تجربه با ارتباطات نوشته شده است. پس از استخدام استفاده از رسانه های اجتماعی برای جذب استعداد حفظ یک فعال هویت دیجیتالی, ساخت حرفه ای شبکه های آنلاین و نظارت بر رسانه های اجتماعی برای فرصت های شغلی.

در اینجا دو واقعیت. تنها موقعیت های موجود نیاز به حضور از راه دور با رفقا به پیوستن به شما در ناهار و یا شکستن قهوه. در صورتی که در این مورد بپرسید اگر این کار ممکن است مستلزم ترکیبی از یک محل و یک کنترل از راه دور کار تنظیم?

بعدی واقعیت است که شما اقامت خود را با کارفرمای فعلی. چالش خواهد بود برای گسترش دایره اجتماعی خود را در حالی که ساختمان در زمان روابط خود را با دوستان کار. در نظر گرفتن اختصاص زمان برای دیدار با دوستان با استفاده از CDC دستورالعمل. برای مثال در نظر بگیرید با شروع روز خود را با قدم زدن با یک دوست و یا لذت بردن از یک فنجان قهوه با هم. اضافه کردن به که به طور منظم خرما ناهار. ایجاد دوست غنی از تعطیلات آخر هفته و در نظر گرفتن شرکت کننده در فرد غنی از فعالیت یک باشگاه کتاب گلدوزي گروه بازی فال ماهجونگ و یا پیوستن به یک گروه حمایت از عدالت اجتماعی است. کشف کردن آنچه شما می توانید انجام دهید برای جبران ضرر و اجتماعی خود را با همکاران. این نیاز به طور عمدی و در اغلب موارد شما باید آغازگر اجتماعی خود را برنامه ریزی.

یا اقامت خود را با کارفرمای فعلی یا تحقیق دیگر فرصت های شغلی به معنی کار بیشتر در علاوه بر این به کار تمام وقت است. آن خواهد شد ارزش آن را به احساس بیشتر در کنترل زمان و کیفیت زندگی خود را.

G. L. با تشکر از شما برای شما سوال مهم. بررسی احتمالات در حال حاضر به عنوان مخالف به بعد است یک حرکت بزرگ است. اقامت امن و خوبی است.

هلن دنیس است در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده رهبر در مورد مسائل پیری, اشتغال و بازنشستگی دانشگاهی با شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی تجربه. برای اطلاعات بیشتر HelenMDennis.com. و یا به دنبال او در facebook.com/SuccessfulAgingCommunity. ایمیل خود را در Helendenn@gmail.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de