چشم انداز coronavirus واکسن متحد ضد vaxxers توطئه پردازان و هیپی مادرم در آلمان

توماس Kienzle خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک پوستر نوشته شده: “هیچ شانسی برای دروازه مجبور واکسیناسیون” در یک تظاهرات در اشتوتگارت.

اشتوتگارت آلمان — در حالی که بسیاری از نقاط جهان است درد برای یک coronavirus واکسن Lilia Löffler مصمم است که سه فرزند خود نمی گرفتن هر jabs.

مایکروسافت کردن نور باران برای پیوستن به دو ساعت دوچرخه اعتراض خاموش کردن محدودیت Löffler گفت که او قبلا واکسینه همه بچه های خود را. اما او تغییر ذهن خود را پس از آنچه او شده است شنوایی در تظاهرات و خواندن در اینترنت در طول بیماری همه گیر. او اشاره کرد که او 6 ساله و پسر قرار است برای گرفتن یک شات برای سرخک پیش از مدرسه در پاییز.

“اما او نمی خواهد که” او گفت:. و یا هر دیگر واکسیناسیون.

این احتمال که آلمان ضد واکسیناسیون جنبش ممکن است به دست آوردن جدید پیروان مانند Löffler شده است نگرانی برای مقامات بهداشت و درمان به عنوان coronavirus متحد یک معجونی از گروه های مقاوم در برابر چشم انداز یک واکسن از راست پردازان توطئه به هیپی ،

آلمان در حال حاضر ملتهب ضد vaxx جنبش بازتاب تاریخی شک و تردید از کنترل دولت و یک میل برای طب جایگزین. در حال حاضر کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که حتی اگر یک coronavirus واکسن می شود تایید فسخ می تواند باز کردن راه برای یک تجدید حیات در حالی که تهدید تلاش برای نگه داشتن دیگر بیماری های قابل پیشگیری در چک.

“با چنین بد گیر افرادی بودند که گفت: آن را ضد vaxxers از خواب بیدار شوید و ببینید که واکسن مهم هستند” گفت: هایدی لارسون مدیر لندن با واکسن اعتماد به نفس پروژه. “اما آن را در واقع انجام می شود مخالف است.”

ضد vaxx گروه تبدیل شده اند بسیار “فعال و تهاجمی” او گفت:. “من فکر می کنم ما در یک نقطه آسیب پذیر در حال حاضر.”

در آلمان, تئوری های توطئه بیش از یک واکسن وجود دارد. آتیلا Hildmann یک وگان, آشپز, تبدیل شده است یکی از پیشرو صدای مقاومت را متهم به وزیر بهداشت ارتقای نظارت دولت و مجبور-برنامه واکسیناسیون در دستور بیل گیتس.

Tobia شوارتس

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وگان آشپز آتیلا Hildmann که ترویج coronavirus تئوری های توطئه صحبت می کند در برلین اعتراض.

در میان شور و دولت آلمان مطمئن است که هر coronavirus واکسن خواهد بود داوطلبانه است. “دولت متهم است که مخفیانه توطئه برای معرفی اجباری واکسیناسیون” نماینده Ulrike Demmer گفت. “وجود خواهد داشت هیچ واجب واکسیناسیون علیه coronavirus.”

که متفاوت از رویکرد آلمان گرفته شده با سرخک. برای پرداختن به آنچه که مقامات بهداشت هشدار داده بود که یکی از بدترین تلاش برای مبارزه با سرخک در اروپا و آلمان در سال گذشته ساخته شده سرخک واکسن های اجباری برای کودکان ورود به مهد کودک و یا مهد کودک. پدر و مادر که از قوانین پیروی نمی کنند جریمه چهره 2500 یورو در مورد $2,800.

Isolde Piechotowski است عفونی-بیماری متخصص با وزارت بهداشت در ایالت بادن-وورتمبرگ جنوب غربی آلمان دولت شناخته شده است به خصوص قوی ضد vaxx جامعه است. او گفت دفتر او بود و هولناک با تماس و ایمیل پس از سرخک اعلام. پس از coronavirus همه گیر شروع شده است وجود دارد یکی دیگر از سیل.

“این پیام از این افراد — آنها گمان می کنم که وجود خواهد داشت یک واکسیناسیون اجباری است. که مطالب زیادی از ایمیل ها و نامه ها در حال حاضر,” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای نفوذ در آن تصمیمات حتی اگر هیچ گونه تصمیم گیری ساخته شده در حال حاضر.”

نظرسنجی از آلمان انجام شده توسط دانشگاه ارفورت در بر داشت که در اواخر ماه ژوئن 64 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها خواهد بود مایل به دریافت فرضی coronavirus واکسن را از 79 درصد در اواسط ماه آوریل است. مفهوم واکسیناسیون اجباری رد شد 38 درصد از پاسخ دهندگان.

“حتی با یک عملکرد کاملا واکسن این ممکن است به اندازه کافی برای گله ایمنی” گفت: رهبری محقق کورنلیا Betsch.

که پژواک یک هشدار برای ایالات متحده توسط Anthony S. Fauci دولت بالا عفونی-متخصص بیماری های. روز یکشنبه Fauci سی ان ان گفت که در حالی که او می خواهم “حل و فصل” برای یک واکسن است که 70 تا 75 درصد موثر است و اگر یک سوم از آمریکایی ها تمایلی به دریافت واکسن به عنوان برخی از نظر سنجی ها نشان می دهد دستیابی به گله ایمنی خواهد بود “بعید است.”

آلمان واکسیناسیون نرخ برای بیماری های دوران کودکی به نظر می رسد تا حدودی بالاتر از آن برای ایالات متحده با توجه به مقایسه داده های وارد شده توسط OECD. اما آلمان گزارش داد آمار و ارقام ممکن است غلو واکسیناسیون نرخ — و دست کم گرفتن ضد vaxx کرد.

آلمانی شرکت بیمه برمر محاسبه می شود که بر اساس آن بیمار پایگاه داده ها 89 درصد از 6 ساله بودند به اندازه کافی واکسن سرخک در سال 2017, قبل از سرخک دستور. است که به مراتب پایین تر از آلمان گزارش داد واکسیناسیون سرخک میزان 97 درصد برای این سال و سقوط کوتاه از 95 درصد هدف برای جمعیت گله ایمنی.

رابرت کخ موسسه (RKI) آلمان آژانس فدرال برای کنترل بیماری اذعان دارد که در آن داده های رسمی نشان دهنده تنها آنچه خانواده ها نشان می دهد در کارت واکسیناسیون در مدرسه ورود و مانع از کسانی که در حال حاضر یک کارت. با فرض اینکه تمام کسانی که بدون کارت به طور کامل واکسینه خواهد معنی “بدترین حالت” میزان 81 درصد سلامت, مقامات گفت.

RKI می گوید داده های خود را از یک طیف وسیع تری از شرکت های بیمه بهداشت تخمین می زند کامل سرخک پوشش 93 درصد در سن مدرسه — هنوز هم در زیر 95 درصد هدف است. مقامات بهداشتی تنها از اواخر واکسیناسیون به عنوان یک مشکل خاص تنها 74 درصد از کودکان خود را دریافت و دوم سرخک دوز توصیه می شود در زمان.

یکی از مراکز آلمان ضد vaxx جنبش بادن-وورتمبرگ ثروتمند منطقه در مرز فرانسه و سوئیس و صفحه اصلی به صورت خودکار از غول های دایملر و پورشه. در اوج آلمان anti-خاموش کردن اعتراضات در مارس بزرگترین جمعیت جمع در پایتخت های منطقه ای از اشتوتگارت. بیش از 5000 تن را از طریق خیابان های تقویت شده توسط یک گروه از ضد vaxxers.

کسانی که ردیابی رشد مقاومت به فرضی واکسن می گویند مردم ممکن است احساس یک واکسن تبدیل شده است کمتر فوری پس از آلمان موفق به پهن کردن آن coronavirus منحنی.

اما واکسن نگرش در آلمان پیچیده سیاسی کشور تاریخ رایش سوم پشت سر گذاشتن یک میراث از فشارهای بیش از دولت مقرر.

مقاومت نیز گره خورده است تا با کشور های طب جایگزین و جامع سنت. ساموئل هانمن پدر هومیوپاتی — که مجسمه نشسته در واشنگتن اسکات دایره — یک آلمانی از شرق ایالت زاکسن. و آن را در اشتوتگارت که رودولف اشتاینر, یک اتریشی که ابداع anthroposophical پزشکی, افتتاح اولین مدرسه والدورف 100 سال پیش.

توماس Kienzle

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

معترضان در اشتوتگارت به تصویر بکشد coronavirus جدا کردن مردم در قفل زندان است.

در حالی که والدورف موسسه اتحاد خود را به فاصله از ضد vaxxers های اشتاینر فلسفه ریشه در اراده و استقلال فکر و برخی از پیروان او هستند واکسن منتقدان. در ایالت بادن-وورتمبرگ عفونی-متخصص بیماری های Piechotowski گفت: کم واکسیناسیون نرخ را می توان در بخش به “کاملا تعداد زیادی از افرادی که پس از anthroposophic فلسفه است.”

“آن تبدیل شده است بسیار رایج در 20 سال گذشته به فکر می کنم که کودک معمولی بیماری های خوبی برای توسعه سالم” گفت: ناتالی گرم که قبلا تمرین هومیوپاتی دکتر که در حال حاضر صحبت کردن در برابر آنچه او می بیند به عنوان شبه علم. “مردم در حال تلاش برای جلوگیری از زود واکسیناسیون و این می آید از هومیوپاتی و anthroposophic تفکر بسیار است. وجود یک فکر مشترک که در اوایل واکسن آسیب نوزادان کم است.”

گرم گفت که او نگران است که چگونه این جنبش به نظر می رسد به گسترش فقط در چند ماه گذشته ،

“جنبش اخذ شده است به مراتب بیشتر نفوذ سیاسی” او گفت:. این دیگر فقط 2 تا 4 درصد از جمعیت در برابر واکسن او اضافه شده است. “آن را به مراتب بیشتر از مردم است. وضعیت بسیار شدید تر از اگر آن را فقط ضد vaxx جنبش گسترش دروغ در مورد کوروناویروس واکسن.”

دولت نیاز به ساخت پشتیبانی از coronavirus واکسن حتی قبل از وجود او افزود: بنابراین مردم با احتیاط از عجله توسعه پزشکی مداخله نمی نوبه خود به نظریه پردازان توطئه و یا هارد ضد vaxxers برای پر کردن شکاف دانش.

در یک مصاحبه در Steiner, خانه, Christoph Hueck یک والدورف مربی که صحبت کرده است در ضد خاموش کردن تظاهرات گفت که او می بیند یک شانس برای دریافت پیام خود را خارج می کند و ذهن است که در مخاطب به عنوان طولانی به عنوان او صحبت می کند خود را “حقیقت است.”

“تنها چیزی است که به نظر من به عنوان روشن که ممکن است,” او گفت:. “به عنوان گسترش به عنوان امکان پذیر است. من احساس می کنم مثل من یک نظریه پرداز توطئه.”

ماتیاس Hangst

گتی ایماژ

Christoph Hueck یک زیست شناس مولکولی و چسبنده anthroposophy تبدیل به یک برجسته صدا در میان کسانی که مخالف اجباری واکسیناسیون.

اما صحبت کردن در لمس نقاط در تئوری های توطئه مربوط به بیل گیتس سازمان جهانی بهداشت و واکسن خالکوبی. خطر ابتلا به کروناویروس است پر از شکوفه است. او گفت که او امیدوار است مردم شروع به نشان دادن و ماسک خود را.

او گفت: او را نیست ضد واکسن اما در برابر واکسیناسیون اجباری.

“شما نمی توانید ارسال های خود را بچه به مدرسه نمی کنه مگر اینکه آنها واکسینه” او گفت:. “دولت می خواهد به کنترل شهروندان است. این دیکتاتوری سلامت که مجموعه خود را بالاتر از ارزش آزادی است.”

نادین Schmid در, 37 اجرا می شود که یک “طب طبیعی” عمل فقط در خارج از اشتوتگارت گفت: او فکر می کردم با دقت در مورد واکسن برای او 3 – و 7 ساله. فرزند ارشد تا به حال سرخک شات جوانترین تنها کزاز.

او نیز معتقد است: “زمان بحث در جامعه پس از سرخک واکسن اجباری شد. “تاج شتاب که بحث” او گفت:. برای یک واکسن هر کس باید قادر به انتخاب, او گفت:, اما آن را “نه برای من و فرزندان من است.”

Glucroft گزارش از اشتوتگارت. Luisa بک در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de