آزار و اذیت چین اویغوری مسلمانان و نگرانی ما از تلویزیون و مجریان

شاهین نذار

دهلی نو: – یک تحقیق منتشر شده در این هفته توسط خبرگزاری آمریکایی آسوشیتد پرس (AP) کشیده شده توجه بین المللی و محکومیت چین است. اسوشیتد پرس می گوید آن را پیدا کرده است که دولت چین در نظر گرفتن اقدامات سخت گیرانه به بریده بریده نرخ تولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها به عنوان بخشی از یک جارو کمپین برای جلوگیری از آن جمعیت مسلمان در غرب تا منطقه سین کیانگ. AP در ادامه می گوید که پکن از سوی دیگر تشویق شد برخی از کشور های هان اکثریت به داشتن فرزند بیشتر.

چین را رد کرده و این اتهامات را به عنوان “بی اساس”. دولت کمونیست است که در حال حاضر در مواجهه با انتقاد گسترده برای برگزاری Uighurs در اردوگاه های بازداشت. این اعتقاد وجود دارد که حدود یک میلیون اویغوری مردم و دیگر عمدتا مسلمان اقلیت های بازداشت شده در چین در آنچه دولت را تعریف می کند به عنوان “re-آموزش و پرورش” اردوگاه.

آخرین وحی باعث شده است تا جهانی اعتراض با فراخوان سازمان ملل متحد حمله به این جمعیت “نسل کشی”. اینتر-مجلس داد در چین یک گروه از اروپا و استرالیا و آمریکای شمالی و سیاستمداران از سراسر طیف سیاسی خواستار مستقل تحقیقات سازمان ملل متحد.

از هند هیچ یک دیگر از Rahul Kanwal بالا-پروفایل اخبار لنگر هند امروز تلویزیون آمده و رو به جلو به برجسته رنج از اقلیت مسلمان در چین است.

امروز او زد منحصر به فرد 20 دقیقه برنامه بر اساس AP بررسی و یک مصاحبه زنده از یک محقق Adrian Zenz است که دارای تخصص در سین کیانگ دوباره اردوگاه آموزش و پرورش. او یک عضو ارشد در چین تحصیل در قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود در مینه سوتا, ایالات متحده. بر اساس تحقیقات خود Zenz به حساب سرد رنج اویغوری زنان که مجبور به سقط جنین و حتی خود uteruses برداشته شده است. به نام او در جهان به اقدامات مناسب برای جلوگیری از این. Kanwal این برنامه همچنین با اشاره به نخست وزیر پاکستان عمران خان که در سخنرانی خود در سازمان ملل متحد تا به حال سخنرانی غرب در اسلام هراسی بود اما حضور در چینی جنایات علیه اقلیت مسلمان.

نمایشگاه به اندازه کافی. یک روزنامه نگار باید به منظور بالا بردن صدای خود را در هر زمان و هر کجا که کسی تبعیض. اما آن را نمی باید برگزیده شود. این همان Rahul Kanwal که فقط سه ماه به عقب بخشی از یک کمپین برای اهریمن جلوه دادن مسلمانان در پی Tablighi Jamaat قسمت. او کمک با پخش یک مبدع داستان در سه مدارس از دهلی شورای ملی مقاومت (پایتخت کشور منطقه) و به دروغ ارتباط آنها را به Tablighi Jamaat. بعد از یک واقعیت-بررسی Newslaundry نشان داد که هر چه ادعا می کند او ساخته شده بود ، او “گزیدگی” مراقبان از مدارس و ادعا کرد که آنها نقض ملی مستند قوانین. او را برای بینندگان که کودکان کهنه شد به اتاق کوچک که در آن هیچ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بودند به دنبال داشت. او همچنین ادعا کرد که معلمان به حال رشوه پلیس به مخفی کودکان از تابش خیره کننده.

Newslaundry صحبت با سه مرد گزیدگی توسط Kanwal و همچنین پلیس دهلی مقامات و متوجه شد که Kanwal تا به حال ساخته حقایق است. دانش آموزان این مدارس از بیهار مخفی شده بودند آنها بودند و نه گیر به دلیل مستند اعلام شده توسط نخست وزیر در کوتاه اطلاع از فقط چهار ساعت. آنها تا به حال قطار رزرو در آوریل 11, اما به دلیل مستند اعلام کرد در مارس 24 و دولت بخشنامه را برای دانش آموزان به باقی می ماند در هر کجا که هستند آنها تا به حال هیچ گزینه ای جز باقی می ماند در مدارس.

مدارس در حال اجرا در جامعه کمک های مالی و خود دانش آموزان از خانواده های فقیر. توسط پیچ آنها را در یک زمان از پریشانی او اضافه شده به بدبختی از جمله به خطر انداختن زندگی خود را. چون از مجریان مانند Kanwal مسلمانان مواجه حملات فیزیکی و اجتماعی تحریم های سراسر کشور.

در حال حاضر این مرد در حال گریه ناپاک در رنج چینی مسلمانان است. که در باور او ؟ اگر تنها او تا به حال نشان داده شده است همان نگرانی برای مسلمانان در خانه.

منبع: ClarionIndia.net

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de