NPCI برای ساخت 500 تومان کرور روپیه هوشمند مرکز داده در حیدرآباد

حیدرآباد: ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI), چتر سازمان عامل خرده فروشی پرداخت و حل و فصل سیستم در کشور را توسعه هوشمند خود را در مرکز داده ها در حیدرآباد در سرمایه گذاری تومان 500 کرور.

Telangana وزیر صنعت و فناوری اطلاعات K. T. راما رائو در روز پنج شنبه گذاشته شد سنگ تهداب هوشمند مرکز داده ها است که می تواند به رسمیت شناخته شده به عنوان اولین ردیف IV مرکز داده در حیدرآباد.

تاسیسات ساخته شده طبق استانداردهای بین المللی خواهد خانه ملی انتقادی مجموعه بسیار امن زیرساخت ها است. آن را میزبان اصلی خدمات تحت دیجیتال هند طرح.

هوشمند مرکز داده خواهد شد در واقع Narsingi روستا در Ranga Reddy منطقه. با این مرکز داده حیدرآباد خواهد بود یکی از مراکز عمده برای پردازش پرداخت های با ارزش تقریبا 15 تومان لاخ کرور روپیه در هر ماه و معاملات حدود 14 ، 000 میلیون در هر ماه با توجه به بیانیه ای از وزیر ،

این NPCI انتخاب کرده Telangana به راه اندازی این تاسیسات آن را به عنوان یکی از استراتژیک ترین و سریع ترین رشد آن دالان در کشور با استفاده از حمایت های جغرافیایی در دسترس بودن فراوان منابع انسانی و بهترین در کلاس های شبکه و زیرساخت و پشتیبانی فوق العاده از دولت. این را اضافه کنید به Telangana ارزش ويژه برند در جذب سرمایه گذاری در فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) بخش آن گفت.

پیشنهاد هوشمند مرکز داده خواهد اطمینان از در دسترس بودن بالا تا به 99.995 درصد و با پیروی کامل کار برکنار شده و زیرساخت (N+N) حتی در فجایع طبیعی مانند زلزله و طوفان و غیره. و طراحی مدولار برای افزایش پایداری.

آن است که رفتن به محیط زیست با تصویب ساخت و ساز سبز ویژگی های باران آب برداشت و پانل های خورشیدی. این مرکز در حال ساخته شدن با اینترنت اشیاء (IoT) بر اساس ساختمان سیستم مدیریت است که باید هشت لایه های امنیتی سیستم. NPCI مشغول است Larsen & Toubro (L&T) به عنوان کلید در دست پیمانکار برای ساخت مرکز.

NPCI MD و مدیر عامل شرکت دیلیپ Asbe گفت: تمرکز خود را همیشه باقی می ماند بر افزایش پذیرش زیرساخت های دیجیتال پرداخت به طوری که برای تشویق مشتریان به سمت دیجیتال معاملات برای رسیدن به RBI و دولت کمتر نقدی هدف. او گفت: با هوشمند مرکز اطلاعات آنها خوشحال بودند به ایجاد فرصت های اشتغال و همچنین.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de