جدید عراق رهبر تلاش می کند برای مهار ایران توقیف شده اما وظیفه ثابت می کند دلهره آور

عراق نخست, وزارت, رسانه ایسنا

عراق نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi دستور حمله به ایران وابسته به شبه نظامیان Kataib حزب الله در ماه ژوئن.

بغداد — یک دستور حمله عراق با نخست وزیر جدید در, شبه نظامیان متهم به برنامه ریزی حمله به بغداد بین المللی منطقه می تواند علامت یک نقطه عطف در دولت او در تلاش برای آوردن ایران-حمایت از گروه های به پاشنه.

دستگیری 14 نفر از اعضای Kataib حزب الله در اواخر ماه گذشته مشخص شده boldest حرکت می کند و در عین حال با هر عراقی رهبر در برابر ایران وابسته به شبه نظامیان که اغلب در عمل در عراق و خارج از قانون است. نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi که در عهد کرده است به توقف حملات خود بر نیروهای خارجی در کشور در درجه اول نیروهای ایالات متحده.

اما پاسخ از قدرتمند شبه نظامی به ژوئن 26 raid تأکید چگونه به چالش کشیدن از آن خواهد شد برای Kadhimi به توزیع مجدد رابطه بین دولت عراق و گروه های مسلح.

پس از افراد مسلح در کامیون وانت cruised بغداد سبز منطقه خواستار رفقای خود را’ آزادی بیشتر بودند و اجازه دهید بروید و سپس استقبال از بازگشت به مقر این گروه به عنوان قهرمانان. ایستگاه های تلویزیونی وابسته به شبه نظامیان زندگی جریان مردان سوزاندن پرچم آمریکا و زنی در, عکس از Kadhimi ،

“آن را به عنوان یک تحقیر شبه نظامیان به این دلیل که دولت تا به حال جسارت به دستگیری بچه ها خود را مانند آنها یک دسته از مجرمان یا این دریافت به عنوان روز شبه نظامیان سوار در اطراف بین المللی منطقه مانند آنها متعلق به آن و در زمان خود بچه ها از دولت گفت:” مایکل شوالیه یک عضو ارشد در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک. “سوال این است.”

عراق شبه نظامیان از جمله چند با روابط نزدیک ایران نقش مهمی در مبارزه با گروه دولت اسلامی در عراق شروع در سال 2014 و بسیاری از آنها در حال حاضر به طور رسمی بخشی از دولت و دستگاه امنیتی دریافت حقوق و سلاح را از دولت است. شده اند وجود دارد تلاش های اخیر را به شبه نظامیان شناخته شده به عنوان نیروهای مردمی (PMF) در زیر چتر عراق, رسمی, نیروهای امنیتی, اما برخی از گروه های مقاومت کرده اند تا استقلال خود را.

داعش از ایران-حمایت گروه بارها و بارها راه اندازی حملات نظامی و دیپلماتیک مکان مسکن ایالات متحده پرسنل باعث سرخوردگی آمریکا بر دولت عراق را شکست برای مهار این گروه در.

Ahmad al-Rubaye

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

صدها عراقی معترضان با تکان دادن پرچم در حمایت از Kataib حزب الله و نیروهای مردمی نشان داد در خارج از سفارت آمریکا در بغداد در ماه دسامبر 2019, نقض آن دیوار بیرونی.

به عنوان ایالات متحده و دولت عراق آماده شدن برای تازه مذاکرات در دولت ارتباط خود را با حضور آمریکا و نیروهای ائتلاف به نیروهای نظامی و امنیتی از این نیروهای در حال بالا از دستور کار. در سال گذشته یک موشک حمله کرد که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار آورده ایالات متحده و ایران را به آستانه جنگ در خاک عراق.

[ایالات متحده تعهد به خروج نیروهای نظامی از عراق]

بلافاصله پس از تبدیل شدن به نخست وزیر Kadhimi خطاب به شبه نظامیان رهبران و مبارزان و هشدار داد نیروهای تلاش برای آسیب رساندن به PMF رابطه با دولت یک محجبه اشاره به حمله نیروهای آمریکایی توسط ایران مورد حمایت قرار گرفتند.

اما حملات راکتی را به طور کامل متوقف شده است. بنابراین Kadhimi دستور حمله Kataib حزب الله گفت که او تا به حال هوش نشان می دهد این گروه در حال آماده شدن برای حمله به منطقه سبز.

عراق نیروهای ویژه اطلاع داده شد در اوایل صبح قریب الوقوع ماموریت. زمان سفارشات خود را پایین آمد ساعت بعد آنها در حال حاضر حدس زده هدف با توجه به یک عضو از نیروهای ویژه است. “به صداقت ما هیجان زده شدند. آن وقت در مورد کسی نقل مکان کرد و در برابر آنها” او گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت موضوع است.

او گفت که نیروهای ویژه مواجه می شوند بدون مقاومت. “این یک دوره جدید. آنها متوجه شدند که حملات باید عواقب,” او گفت:.

در عرض چند ساعت به شبه نظامیان مسلح در پاسخ نمایشگاه که چگونه به راحتی می تواند آنها را وارد کنید به شدت محافظت منطقه سبز و خواستار مظنون’ انتشار. اما همه یکی بودند اجازه رفتن با قاضی با استناد به شواهد کافی.

اما هیچ راکت فرود آمد در نزدیکی غربی نظامی یا دیپلماتیک امکانات پس از آن.

“این غیر قابل تصور است که این امر اتفاق افتاده نه ماه پیش” شوالیه گفت. “اگر این اتفاق می افتد دوباره که من فکر می کنم آن خواهد شد که آزمون واقعی است. زمان بعدی [شبه نظامیان را] خیلی بیشتر آماده به چسبیدن بر روی بچه ها خود را.”

اگر چه ایران همچنان قدرتمند در عراق به تهران متحدان دچار موانع مختلف در طول نه ماه گذشته شوالیه گفت: از جمله از دست دادن ابو مهدی Muhadis که تا به حال منجر به PMF در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژانویه نیز کشته شدن رهبر ایران فرمانده ژنرال قاسم سلیمانی. شبه نظامیان نیز مقصر خشونت سرکوب تظاهرات در عراق که عمدتا شیعه جنوبی.

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آسیب دیده و وسایل نقلیه نظامی دیده می شوند مارس 13 پس از حملات هوایی آمریکا در Kataib حزب الله-کنترل Jurf al-Sakhr منطقه ای از عراق در استان بابل.

در برابر این پس زمینه Kadhimi ساخته شده یک قمار با یورش Kataib حزب الله به چالش کشیدن یک گروه است که به ندرت مواجه است.

“آنها احتمالا فکر می کردم که Kadhimi تمام شد و این حمله با ارسال پیام های مختلف را که او مایل به بازگشت تا بحث خود را با این اقدامات گفت: Sajad Jiyad یک همکار مدعو با شورای اروپا در روابط خارجی. “وجود بلاغت در دو طرف اما در زمین من فکر می کنم که Kataib حزب الله خواهد بود بسیار مراقب باشید و رفتن به جلو است.”

در بیانیه روز شنبه, Kataib حزب الله دبیر با تاکید بر استقلال خود و رد تماس است که این گروه دست بر سلاح های خود را به دولت گفت: آنها باید در استفاده از خدمات اسلامی و جنبش مقاومت که شامل ایران-گروههای مرتبط در سوریه و لبنان و بیشتر در صحرا.

اما این حرف کنار Jiyad تاکید کرد که این گروه تا حدودی ناشی مشروعیت خود را با حامیان از اینکه بخشی از رسمی نیروهای امنیتی عراق.

“به یاد داشته باشید این به معنای نیروهای دولتی به رهبری فرمانده کل قوا. آنها نمی توانند به طور ناگهانی خود را در تکمیل اپوزیسیون” Jiyad گفت. “در حال حاضر من فکر می کنم که هر دو طرف در نظر گرفتن سهام.”

دیگر PMF شبه نظامیان بودند بیشتر محدود در واکنش به این حمله نشان می دهد که آنها می خواستند به فاصله خود از اقداماتی که ممکن است به عنوان متضاد به دولت عراق.

“من فکر می کنم بیشتر تاسیس بازیکنان ببینید که جهت وزش باد است گفت:” اینا رودولف یک محقق در مرکز بین المللی مطالعه افراط گرایی و خشونت سیاسی در کالج کینگ لندن است. پیشرو PMF ارقام به تازگی نشانه های ناراحتی خود و با موازی برخی از اقتدار ایران و گروههای مرتبط با حفظ, او گفت:.

مقامات غربی و تحلیلگران متمرکز در عراق می گویند در ماه های آینده خواهد بود و محوری برای Kadhimi تلاش برای جلوگیری از unruliest رفتار برخی از شبه نظامیان.

وجود دارد چند نشانه که Kadhimi به دنبال اساسا اصلاح PMF و یا تضعیف موضع رسمی خود است که حکومت یک قانون ترسیم وضعیت شبه نظامیان و پاداش آن کادر دریافت خواهید کرد. بسیاری از شبه نظامیان را محبوب زیر و نمایندگان در مجلس و در ادامه به بازی یک امنیت نقش تمام عیار در این کشور است.

“توپ در ایران به’ دادگاه در حال حاضر واقعا” به گفته یکی از دیپلمات غربی, صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها. “اگر آنها را انتخاب کنید به تنبلی و سنگینی حرکت کردن برخی بیشتر راکت و سپس Kadhimi واقعا دهکدهای را از طریق این. در غیر این صورت لحظه ای از بین رفته است. آنها برنده ام.”

“او overplayed دست خود را پرسید:” یکی دیگر از غربی رسمی. “زمان خواهد شد بگویید.”

Spain agent گزارش از لندن است.

بیمارستانهای عراق تبدیل به nexus از عفونت به عنوان coronavirus موارد به شدت افزایش می یابد در میان پزشکان

داعش سوء استفاده عراق coronavirus مستند به گام تا حملات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de