Emrah Gurel AP

یک افسر پلیس در استانبول در روز جمعه نگهبانان ورودی به دادگاه که در آن محاکمه بیش 2018 قتل عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi در حال وقوع است.

یک دادگاه در قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi باز جمعه در یک دادگاه ترکیه هر چند هیچ یک از 20 متهمان به اتهام در قتل همه اتباع عربستان سعودی بودند در آن حضور داشتند.

ترکیه محاکمه اول عمومی حقوقی تحقیق Khashoggi مرگ در دست عربستان عوامل در استانبول یک قتل که موجب خشم جهانی و توجه متمرکز در عربستان شاهزاده محمد بن سلمان را بی رحمانه پیگیری کرده است. جداگانه عربستان محاکمه شد و پشت درهای بسته برگزار شد. عربستان مقامات حاضر ترکیه است درخواست برای استرداد مظنون در سال 2018 قتل.

“عربستان فرایند چیزی جز عدالت. این یک تقلید مسخره امیز از عدالت در نظر من” اگنس Callamard یک حقوق بشر سازمان ملل متحد متخصص که در انجام یک جداگانه رسیدگی به قتل به خبرنگاران گفت: روز شنبه پس از این جلسه در استانبول.

ترکیه محاکمه با وجود آن بسیاری از محدودیت ها هنوز بود “مهم روند قضایی” او گفت:. “در اینجا ما باید یک فضای که در آن قربانیان شنیده ها در راه آنها هرگز قبل از شنیده. ما باید یک فضای که در آن شاهد خواسته به صحبت می کنند تحت سوگند”

Khashoggi کشته شد و در کنسولگری عربستان در استانبول در ماه اکتبر 2018 توسط یک تیم از عربستان ماموران دولت که فرستاده شد به ترکیه از ریاض پایتخت عربستان برای مقابله با نگار. در زمان مرگ او Khashoggi که کمک ستون به واشنگتن پست بود که یک منتقد برجسته ولیعهد پادشاهی را روز به روز حاکم است.

Khashoggi رفت به کنسولگری برای جمع آوری اسناد و مدارک است که اجازه می دهد او را به ازدواج مجدد و کشته شد در حالی که خود را نامزد خدیجه Cengiz منتظر برای او خارج است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان دولت به سرعت به اطلاع عموم جزئیات طرح عربستان جرقه یک شکاف با پادشاهی رهبری است که در ادامه به زمان حال است. سازمان سیا به این نتیجه رسیدند با “متوسط به بالا اعتماد به نفس” است که محمد دستور داده بود به قتل که ولیعهد را رد کرده است. مقامهای سعودی به تصویر کشیده قتل به عنوان کار rogue اند.

عربستان دادستان عمومی اعلام کرد در ماه دسامبر که پنج مظنون شده بود محکوم به اعدام در Khashoggi را کشته و پس از یک محاکمه که به طول انجامید و نزدیک به یک سال است. دادستان نیست شناسایی مظنون است.

در ماه مارس ترکیه دادستان تحت تعقیب 20 نفر در قتل اتهام از جمله دو مقام ارشد مقامهای سعودی: سعود القحطانی یک مشاور نزدیک به محمد و احمد Assiri یک معاون سابق اطلاعات عربستان. این دو مقام که قبلا پاک تخلف توسط عربستان دادگاه متهم شدند در ترکیه با داشتن “تحریک قتل عمد با هیولا قصد.”

روز جمعه عربستان متهمان به نمایندگی از بیش از یک دوجین دادگاه منصوب وکلا گفت که آنها تا به حال شده است قادر به رسیدن به مشتریان خود را.

ترکیه محاکمه می تواند نور را در برخی از بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در این مورد از جمله محل Khashoggi باقی می ماند. عربستان عوامل تجزیه بدن خود را پس از قتل روزنامه نگار با توجه به عربستان و ترکیه دادستان.

شاهدانی که شهادت در این جلسه شامل شهروندان ترکیه که مشغول به کار در عربستان کنسولگری و یا در نزدیکی محل اقامت عربستان سرکنسول Mohammed al-Otaibi. یکی Zeki دمیر یک نوکر و شهادت داد که او خواسته بود به نور یک اجاق چوب سوز در محل اقامت. محققان قبلا این باورند که Khashoggi باقی می ماند ممکن است از دفع در فر.

کارمند دیگر Emrullah اونس راننده گفت که او و دیگر کارکنان شد و گفت: بیا به اقامت در Oct. 2 روز Khashoggi کشته شد چرا که خانه در حال بازسازی.

Cengiz که شهادت در دادگاه به نام روند دنبال نامزدش را قاتلان “هر دو روحی و روانی بسیار خسته کننده” در نظر مختصری به خبرنگاران پس از شنیدن.

“ما همچنان به دنبال عدالت نه فقط در ترکیه بلکه در همه جا ما می توانیم” او گفت:.

Zeynep قرهداش در استانبول کمک به این گزارش.

ترکی دادستان شارژ 20 سعودی از جمله مقامات ارشد در Khashoggi قتل

فرزندان جمال Khashoggi بخشش قاتل خود را پاکسازی مسیر به صورت رسمی میبخشد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de