آن بوده است به چالش کشیدن بدون هم تیمی در SAI بنگلور می گوید Karkera

دهلی نو: زمانی که هاکی هند اعلام کرد یک ماه استراحت برای تمام اعضای هر دو مردان و زنان تیم در تاریخ 19 ژوئن هر کس به جز Suraj Karkera تصمیم گرفتیم تا راه خانه خود را.

دروازه بان تا به حال به این تصمیم سختی نیست رفتن به بمبئی پس از شهر خود یکی از بدترین آسیب دیده در هند به عنوان دور به عنوان COVID-19 pandemic نگران است.

“من صحبت کرد به من و پدر و مادر پس از هفته استراحت اعلام شد. آنها از من پرسید اگر من می تواند عقب ماندن در SAI پردیس به دلیل وضعیت بزرگ نیست در بمبئی. پس از فکر کردن در مورد ایمنی ما پدر و مادر من و من تصمیم گرفتم که آن را بهترین برای من به ماندن در اینجا حتی اگر هم تیمی های من تا به حال تصمیم به ترک.

“آن بوده است به چالش کشیدن بدون هم تیمی های من, اما آنها تمام شده است به ماندن متصل با من از طریق تلفن. آشنایی با برخی از حمایت کارکنان در طول روز پس از آن خوب است در اینجا در این دانشگاه گفت:” 24 ساله.

دروازه بان با بیان این که تطبیق با یک وضعیت دشوار به دلیل COVID-19 همه گیر به یک چالش بزرگ بود و وضعیت تدریس بازیکنان چگونه به ماندن ذهنی قوی در زمان های دشوار است.

“این قطعا یک چالش تطبیق مستند. این وضعیت به ما آموخت چگونه به ذهنی قوی با حفظ تناسب اندام ما و دریبل با ما چوب هاکی در اتاق ما. هر کس متناسب با وضعیت در بهترین راه ممکن است.

“من شده اند با خواندن بسیاری از کتاب های انگیزشی به منظور جلب مثبت. من برخی از زمان به عقب در بسیاری از تلویزیون نشان می دهد و همچنین در طول این دوره است. ما نگه داشته و خودمان را مشغول فعالیت های بسیاری در طول این مستند گفت:” دروازه بان.

آن شده است یک سفر آسان برای دروازه بان که آخرین بازی خود را برای هند در توکیو 2020 المپیک تست رویداد در ماه اوت سال 2019. از آن پس روابط عمومی Sreejesh یا کریشن B Pathak شده است امنیت این پست برای تیم ملی.

“آن مشکل است را در حاشیه می شود برای مدت زمان طولانی, اما من مطمئن هستم که من شانس خواهد آمد. Sreejesh و کریشن حفظ شده است به خوبی در چند تورنمنت و این برای تیم هند.

“من ادامه داد: برای قرار دادن در سخت متری در ملی مربیگری اردوگاه و این چیزی است که نگه داشته است من با انگیزه است. من فقط می خواهم به نگه داشتن حد عالی رساندن مهارت های من می شود و کاملا آماده است که فرصت ارائه شده است به من گفت:” Karkera.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de