حیدرآباد:بیماران مبتلا به پیروزی در نبرد با تاج اما چهره خویش را از غفلت

حیدرآباد: تاج بحران تقریبا در هر زمینه از زندگی را نیز تحت تاثیر روابط خون. مردم تبدیل شده اند و عاری از تمام احساسات انسانی در این ساعت از بحران است.

وجود حدود 30 نفر در بیمارستان گاندی که coronavirus را شکست داد اما در حال مواجهه با غفلت از اعضای خانواده خود را که آماده هستند تا آنها را به خانه. به محض این که پزشکان به اطلاع بیماران که آنها را آزمایش منفی برای تاج و می تواند صفحه اصلی خود را به شادی می دانستم که هیچ حد و مرزی. اما شادی تبدیل به پریشانی زمانی که اعضای خانواده خود حاضر به آنها را به خانه. آنها پس از نگاه توسط کارکنان بیمارستان.

حتی به عنوان حیدرآباد شهر تبدیل به یک مرکز برای coronavirus تمام دولتی و خصوصی بیمارستان ها شلوغ با Covid-19 بيمار. در میان بسیاری از کسانی که در حال بهبود وجود دارد 30 بيمار رها شده اند توسط اعضای خانواده خود را. این شامل برخی از افراد مسن که مبتلا به بیماری های مختلف وجود دارد برخی از ذهنی نادرست و بیماران نیز.

سرپرست بیمارستان گاندی رجا رائو گفت که 30 نفر بوده است: اعضای خانواده خود را در رحمت از کارکنان بیمارستان. او گفت: این بیمارستان در حال حاضر رو به ستاد بحران به دنبال پس از Covid بیماران. در این وضعیت ترک بهبود بیماران در بیمارستان است که ناخواسته برای. او گفت: این بیماران در حال مبارزه با بیماری های دیگر نیز هست به طوری که آنها در خطر ابتلا به کروناویروس دوباره.

بهتر است به خانه اما اعضای خانواده در حال دادن چند عذر و بهانه. برخی می گویند که خود را خانه دارای یک اتاق خواب و کوچک وجود دارد کودکان در خانه. آنها را می توان متاثر از ویروس. برخی ادعا می کنند که آنها در حال مقابله با مشکل بیکاری با توجه به مستند از این رو آنها نه در یک موقعیت برای پرداخت اجاره خانه ، اگر بیمار به خانه آورد دیگر اعضای خانواده نیز می تواند تحت تاثیر قرار گرفتن. آنها در حال حاضر در مواجهه با بحران مالی اگر دیگران نیز مبتلا به این ویروس در آنها نمی توانیم درمان است. وجود دارد چند بیمارانی که اعضای خانواده باید زحمت نیست برای بازدید از آنها را حداقل یک بار.

برخی از مردم حاضر به جمع آوری مرده بدن COVID بیماران. GHMC کارکنان انجام شده در آخرین مراسم از جمله مرحوم.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de