چگونه است که همه گیر مبتلا جهانی فقر ؟ در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد — و آنچه که ممکن است به دنبال.

قبلی بحران اقتصادی گرفته اند ویرانگر عوارض. در طول بحران مالی جهانی از سال 2007-2008 فقر افزایش یافته و در برخی از کشورها و نرخ فقر و کاهش آهسته در دیگران است. کشورهای مداوم دچار ضرر و زیان در خروجی. و محققان مستند نزدیک انجمن بین خوشه بیکاری و مرگ و میر بیش از حد.

این بیماری همه گیر است که یک عامل خارجی به طور مستقیم قابل مقایسه با مشکلات در بازارهای مالی است که منجر به رکود بزرگ. اما صرف نظر از علت رکود اقتصادی بر سلامت انسان و رفاه همه بیشتر از آن که یک بحران بهداشت عمومی است که به علت رکود در وهله اول.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد چگونگی بین المللی بحران اقتصادی در حال پخش است و آنچه که ممکن است بعد آمده است.

چه پیش بینی های اقتصادی به ما بگویید ؟

در ماه آوریل صندوق بین المللی پول پیش بینی شده است که اقتصاد جهانی را تجربه می کنند 3 درصد رکود در سال 2020 آن بیشترین انقباض پس از رکود بزرگ. هفته گذشته صندوق بین المللی پول و تجدید نظر آن پیش بینی کرد و گفت که رکود اقتصادی جهانی خواهد بود به مراتب بدتر از آنچه در ابتدا تصور. جدید پیش بینی ها نشان می دهد خروجی را کاهش 4.9 درصد است.

جاستین Sandefur ارشد همکار در مرکز توسعه جهانی گفت واشنگتن پست که می بینی فقط می توانم بگویم بخشی از داستان است.

“ما هنوز هم عمدتا با تکیه بر پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد نه تعداد واقعی,” او گفت:.

برخی از داده های جدید است که به trickling در طریق تلفن نظرسنجی که اجازه مصاحبه به سوال در مورد چگونه فردی خانواده ها در حال مقابله است و می تواند با ارائه یک درک بهتر از چگونگی بحران اقتصادی است که بازی کردن بر روی زمین.

تا کنون شواهد در برخی از مکان ها نشان می دهد تاثیر بوده است “واقعا شدید” Sandefur گفت. “اما ما هنوز نمی باید سیستماتیک تصویر از آن. آن را هنوز هم به نوعی فقط یک کولاژ از قطعات کوچک است.”

آن ممکن است چندین سال طول بکشد گفت: برای به دست آوردن درک کامل.

چگونه است که بحران اقتصادی تاثیر جهانی گرسنگی ؟

این برنامه جهانی غذا روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به طور چشمگیری تشدید آن کمک های غذایی به خدمت به 138 میلیون نفر در این سال به عنوان بیشتر مردم گرسنه با توجه به مستندات و زیان کار در طول بیماری همه گیر. که نشانه بالاترین تعداد افرادی است که برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد’ گرسنگی امداد بازو تا به حال خدمت در یک سال از زمان آغاز آن در سال 1961.

“آن را ساخت فقیرترین فقیر و hungriest گرسنه” استیو Taravella ارشد سخنگوی در تهران گفت: این بیماری همه گیر. “بسیاری از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد واقعا تاثیر اجتماعی و اقتصادی خرید اینترنتی از این ویروس بیش از سلامت تاثیر است.”

برای مردم در مواجهه با ناامنی غذایی انتخاب به ماندن در خانه بدون پول یا مواد غذایی ممکن است احساس خطرناک تر از خطر ویروس. دیوید Beasley, WFP را مدیر اجرایی گفت: در ماه آوریل که جهان “می تواند رو به چند قحطی از کتاب مقدس نسبت در کوتاه چند ماه.”

کشورهایی که در حال حاضر در مواجهه با ناامنی غذایی قبل از همه گیر شروع به ویژه در معرض خطر تحت فشار قرار دادند بیش از آستانه.

WFP هنوز دیده می شود شواهدی وجود دارد که قحطی اتفاق می افتد Taravella گفت: در این هفته اما او افزود که سازمان ترس “است که اگر ما نمی دریافت منابع برای کمک به پاسخگویی به این نیاز بسیار چشمگیر سرعت ما می توانید ببینید قحطی در کشورهای متعدد.”

چگونه بی ثباتی اقتصادی بر زنان و دختران است ؟

کارشناسان هشدار داده اند که در سطح جهان زنان و دختران اغلب تحمل فشار از رکود اقتصادی است که می تواند تاثیر آموزش سلامت و فرصت های شغلی.

در اواخر مارس بیش از 1.5 میلیارد فرزندان شان را برای تحصیل مختل با توجه به همه گیر و یک گزارش در ماه آوریل از ملاله صندوق پیش بینی شده است که این بیماری همه گیر را فسخ و یا به طور جدی تاخیر تحصیلات متوسطه برای 10 میلیون ، مطالعات موردی از 2014-2016 بیماری همه گیر ابولا در غرب آفریقا یافت می شود که در آن شیوع بیماری مرگبار, تعداد زیادی از دختران ترک تحصیل کرد و هرگز بازنگشت.

زمانی که کشور شروع به قفل تعطیل سلامت زنان سازمان هشدار داده است که محدودیت در حرکت می تواند در حد توانایی زنان برای دسترسی به مراقبت های پزشکی نجات بخش و ضد بارداری است که می تواند بر توانایی خود را برای برنامه ریزی خانواده و کنترل امور مالی خود را. برخی از گروه های تخمین زده می شود که میلیون ها نفر از زنان خواهد تجربه بارداری ناخواسته با توجه به اثرات خاموش کردن.

نهلا Valji که در خدمت به عنوان ارشد جنسیت مشاور آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ U. N. دبیر نیویورک تایمز گفت در ممکن است که بحران های گذشته نشان می دهد که اگر چه تحول اقتصادی تاثیر می گذارد هر کسی آن است که زنانی که کمتر احتمال دارد به گزاف گویی از مالی آسیب های فرفورژه در طول بحران. در سطح جهانی زنان انجام بسیاری از جهان را بدون مزد کار است. و هنگامی که زنان و دختران مجبور هستند از مدرسه زود و یا تجربه بارداری ناخواسته آن می تواند در دراز مدت اثرات آن بر منابع مالی خود را.

در سطح جهانی “درآمد زنان کمتر صرفه جویی در آنها کمتر آنها بیشتر احتمال دارد به در مخاطره شغل با امنیت یا حمایت اگر کار می کنند و یا در بخش غیررسمی و بدون حمایت در همه” Valji گفت: بار. “و این بدان معنی است که آنها کمتر بافر به شوک های اقتصادی مانند آنهایی که ما در حال تجربه.”

چگونه محدودیت های مسافرتی و مستندات بر اقتصاد جهانی ؟

در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش خطوط هوایی آغاز شده برش پرواز و furloughing کارکنان. برخی از خاموش کردن به طور کامل. مرز محدودیت در محل قرار داده برای حفظ مردم از گسترش این ویروس به معنای حتی سفر بین بسیاری از کشورهای همسایه غیر ممکن شد.

در حال حاضر کارشناسان در حال تلاش برای اندازه گیری تاثیر کامل گردشگری و زیان خواهد شد که در اقتصاد جهانی است.

روز چهارشنبه U. N. کنفرانس تجارت و توسعه (UNCTD) هشدار داد که جهانی صنعت گردشگری است که در مسیر از دست دادن حداقل 1.2 تریلیون دلار با توجه به همه گیر مربوط به اختلالات. اگر سفر همچنان به تحت تاثیر قرار برای یک سال تمام و زیان می تواند $3.3 تریلیون.

میلیون ها شغل تکیه بر گردشگری که متصل به بخش از جمله مواد غذایی و سرگرمی. UNCTD هشدار داد که به دلیل بسیاری از زنان به کار در صنعت گردشگری بسیاری در مشاغل غیررسمی و همچنین در خدمات مشاغل وابسته به صنایع مرتبط با آنها در معرض از دست دادن کار به دلیل تاثیر از خاموش شدن ناگهانی.

کشورهایی که با تکیه بر گردشگری مهم برای درآمد هستند در معرض خطر جدی مالی مشکل است. جامائیکا برای مثال به نظر می رسد به از دست دادن 11 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را از ضرر و زیان در صنعت گردشگری حتی در بهترین سناریو UNCTD گفت: در آن گزارش. تایلند خواهد از دست دادن 9 درصد است.

“جهانی انقباض در گردشگری ورود می تواند ویرانگر عواقب اقتصادی به عنوان برخی از کشورهای در حال توسعه به شدت وابسته به گردشگری” در این گزارش است. “در برخی از کشورها مانند چندین جزیره کوچک کشورهای در حال توسعه گردشگری حساب برای بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی است.”

شغل تاثیر می گذارد کارگران رسمی و غیر رسمی بخش ها و حقوق از دست رفته می تواند فشار کارگران که قبلا لذت می برد کار مداوم به خطرناک مالی و عدم قطعیت است.

مستندات همچنین می توانید یک نامتناسب تلفات در آسیب پذیر ترین. سخت خاموش شدن ناگهانی “حمل بسیار بالاتر قیمت بشر در جهان در حال توسعه” که در آن فقدان امنیت اجتماعی شبکه می تواند بقا بدون کار تقریبا غیر ممکن اقتصاددان جولیان C. Jamison گفت: در مقاله منتشر شده توسط واشنگتن پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de