گرگوری T. رسانده طولانی ترین خدمت عضو اورنج کانتی حمل و نقل اختیارات هیئت مدیره تحت فشار قرار دادند که برای غیر فعال-حقوق فرد در سیستم های حمل و نقل درگذشت در سن 73.

رسانده که در حال خدمت در هیئت مدیره از سال 1993 شد و رئیس آن در سال 2004 و 2013, درگذشت چهار شنبه, ژوئن 26 در ویلا پارک خانه. باعث شد اعلام نشده است.

“گرگ فوق العاده ای بود بنده که تجربه های گسترده ای در حمل و نقل و دولت به چهار هیئت مدیره گفت:” استیو جونز, آژانس رئیس. “سهم او و میراث پیشرفت برای مردم به ویژه کسانی که با چالش های حمل و نقل به سمت چپ تاثیر ماندگار در اورنج کانتی.”

رسانده با استفاده از یک صندلی چرخدار برای بیش از 50 سال است و شناخته شده برای خود را غیر فعال-فعالیت در حوزه حقوق.

رسانده پیشگام شهرستان را شماره گیری و سوار شدن برنامه به ارائه درب به درب حمل و نقل برای کاربران صندلی چرخدار و افراد مسن و او موفق به تثبیت حمل و نقل آژانس خدمات به ارائه مقرون به صرفه حمل و نقل خدمات برای افراد معلول است.

برنامه های هموار راه را برای OCTA دسترسی paratransit که نزدیک به 1.4 میلیون boardings اورنج کانتی ساکنان هر سال است.

“دفعه بعد شما ببینید یک اتوبوس با یک بالابر محدود کردن برش برای کسی که با هل دادن یک کالسکه یا صندلی چرخدار و یا یک سطح شیب دار ارائه یک جایگزین برای پله ها در ساختمان های عمومی فکر می کنم از گرگ” گفت: استن Oftelie OCTA اولین مدیر عامل. “او در این مسائل به صورت نیم قرن.”

رسانده خواهد شد “بشدت از دست رفته نه تنها برای کمک های خود را, اما به عنوان یک دوست” گفت: Darrell E. Johnson, OCTA مدیر عامل شرکت.

او به تازگی به عنوان به خوبی در این هیئت مدیره است که نظارت مترولینک ریلی-سیستم رفت و آمد.

“در میان اشک ما نیز لبخند به عنوان ما به یاد داشته باشید مدیر رسانده خود را فداکارانه تعهد به خدمات عمومی” گفت: مترولینک مدیر عامل استفانی Wiggins. “مترولینک فقط به ما نصب و راه اندازی جدید بلیط ماشین آلات طراحی شده برای ارائه دسترسی آسان به افراد معلول; ما وقف این دستاورد به او. ممکن است او در آرامش استراحت.”

رسانده در فیلادلفیا به دنیا آمد با خانواده اش به کالیفرنیا مهاجرت زمانی که او بود 1 ساله. او با حضور شمالی تورانس دبیرستان و فوتبال وجود دارد و هر چهار سال. پس دبیرستان او داوطلب خدمت سربازی در ارتش ایالات متحده در سن 17.

در سال 1977 رسانده خدمت به عنوان رئیس موسس غیر انتفاعی Dayle مک اینتاش مرکز فراهم می کند که خدمات به افراد معلول است.

رسانده است جان سالم به در برد توسط پسر او استیون و دختر در قانون میشل;, خواهر, JoAnne Roby; و خواهر زاده Jamy Hathcoat. او predeceased توسط برادرزاده نیروی هوایی ایالات متحده سروان. شیدا Roby.

جای گل رسانده خانواده درخواست کمک های مالی ارسال می شود به Dayle مک اینتاش مرکز 501 N. Brookhurst خیابان سوئیت 102, آناهایم, کالیفرنیا, 92801.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de