بحث روسی نعمت میله مرگ سه تفنگداران دریایی به ویژه

Rahmat Gul AP

های امنیتی را جمع آوری و در سایت از یک حمله در نزدیکی پایگاه هوایی بگرام که به کشته شدن سه آمریکایی خدمات اعضا در آوریل 2019.

با پشت سر هم از نور و گرد و غبار یک خودرو زرهی حامل تفنگداران دریایی در خارج از ایالات متحده به پایگاه هوایی در افغانستان فوران شعله های آتش کشته شدن سه مرد در داخل و ياوه واحد خود را به هرج و مرج.

آوریل 2019 بمب گذاری خودرو در حدود یک مایل از پایگاه هوایی بگرام به حال مشخصه هماهنگ کمین گفت: دو دفاع مقامات آشنا با جزئیات. یک سدان بسته بندی شده با مواد منفجره را منفجر کرد به عنوان تفنگداران دریایی خودرو به خود جلب کرد و در کنار آن بریدن معدن-مقاوم در برابر خودرو بد است که نیروهای ایالات متحده تا به حال به خرابه به بگرام برای استخراج باقی مانده است.

طالبان منتشر شد یک عکس از این انفجار پس از آن ادعا مسئولیت آن را و گفت که “چند مهاجمان” کشته و زخمی شدند.

این حمله به سرعت پژمرده از توجه عمومی به عنوان یکی از بسیاری از حوادث خشونت بار در یک جنگ که به کشته شدن نزدیک به 2,400 آمریکایی ها در مبارزه با بیش از 18 سال است. اما از آن شده است محوری به ویژه در روزهای اخیر در میان آیات است که هوش تحلیلگران بر این باورند کسانی که برنامه ریزی آن ممکن است پرداخت فضل توسط یک نظامی روسیه واحد اطلاعات برای کشتن آمریکایی ها.

رئیس جمهور تهمت است را رد کرد و داستان را به عنوان یک “جعل” در میان گزارش هایی که اطلاعات مورد تهدید گردش از طریق اطلاعاتی آمریکا جامعه و اولین رسیده کاخ سفید در اوایل سال 2019 قبل از حمله خارج بگرام.

دیگر تهمت مقامات دولت در ضمن باید بازیگران این اطلاعات به عنوان یک نگرانی کردهاند که شایستهی توجه و حتی اگر مقامات دفاعی را نمی بینید هوش — اصل جمع در مصاحبه با اعضای طالبان بازداشت شده در افغانستان — به عنوان تایید نشده است.

گرفتار در طوفان هستند خانواده و دوستان از سه تفنگداران دریایی — گروهبان دوم ، کریستوفر Slutman کارکنان Sgt. بنیامین Hines و Sgt. رابرت Hendriks — که فقط چند هفته از بازگشت به خانه به ایالات متحده زمانی که آنها کشته شدند.

کایل Moyer, یک, دریایی, کهنه که مستقر با Hines و Slutman به عراق در سال 2008 گفت که مرگ از دوستان خود بود “دلخراش” و احیای این حمله در اخبار آورده است درد بیشتر.

“برای خانواده و تفنگداران دریایی آن را مانند پاره یک گروه کمک کردن. آنها فقط عادت کردن به زندگی دوباره است. ما فقط به حال روز یادبود سالگرد یک سال در ماه آوریل و در حال حاضر این” Moyer گفت. “آنها فقط می خواهم زندگی را جشن گرفت و به آنها یاد داشته باشید و نه یک ابر بیش از آن.”

Slutman یک مرد 43 ساله متاهل و پدر سه خدمت کرده بود از 15 سال در شهر نیویورک آتش نشانی. Hines, 31, مشغول بود به ازدواج می شود زمانی که او به خانه بازگشت. بدن از Hendriks, 25, بود, همراهی, صفحه اصلی به ایالات متحده توسط برادرش جوزف که او نیز یک دریایی خود و خانواده گفت: در گذشته مصاحبه.

AP

از سمت چپ افغانستان ، بنیامین Hines, کارکنان, گروهبان. کریستوفر Slutman و Sgt. رابرت Hendriks. هر سه کشته شدند در سال گذشته در یک حمله در نزدیکی پایگاه هوایی بگرام در افغانستان است.

چند تن از دوستان و اعضای خانواده و اعضای خود دریایی واحد یا رد درخواست مصاحبه این هفته یا نه پاسخ دادن به درخواست است. خبری که مقامات روسیه ممکن است نقشی در این حمله به عنوان یک تعجب مقامات وزارت دفاع آمریکا گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به دلیل حساسیت موضوع است.

سه نفر دیگر از اعضای سرویس و یک مترجم افغان زخمی شدند, در انفجار.

Hendriks پدر اریک آسوشیتدپرس گفت که او معتقد است که حتی شایعات از روسیه واجب شده است باید بلافاصله خطاب.

“اگر این نوع جاروب زیر فرش به عنوان آن را از یک موضوع بزرگتر با روسیه و یک اونس از خون ریخته شده بود که آنها می دانستند این کار من از دست تمام احترام برای این دولت و همه چیز را,” او گفت:.

این افراد از اعضای 25th دریایی هنگ رزرو واحد و داوطلب بود برای استقرار با گرجستان ارتباط تیم 8 واحد از چند ده تفنگداران دریایی که توصیه می شود یک گردان از نزدیک به 900 سربازان از جمهوری گرجستان است.

آنها بر اساس در بگرام نصب و راه اندازی است که هنوز هم خانه سابق روسیه هوایی برج و یک گور دسته جمعی که مشخص شده است به عنوان محل استراحت نهایی افغان که جان خود را در طول اشغال شوروی از افغانستان.

استقرار بخشی از یک همکاری مداوم است که می رود بیش از یک دهه. گرجستان به دنبال عضویت در ناتو و آمریکا حمایت در برابر روسیه مستقر در کنار نیروهای ایالات متحده در جنگ عراق و چرخد و به استقرار یک گردان از سربازان در یک زمان به افغانستان ابتدا در سال 2009.

مشترک آمریکا و گرجستان واحد عملیات شامل منینگ امنیتی و ایست های بازرسی در بگرام و گشت زنی در خارج از پایگاه و در جستجوی شواهد از عملیات های طالبان از جمله حملات راکتی بر پایگاه هوایی.

پنتاگون به مدت طولانی تماشا با احتیاط به روسیه گسترش دخالت خود در افغانستان است.

مقامات روسی را متهم کرد که ایالات متحده در حمایت از دولت اسلامی برای تضعیف دولت افغانستان یک اتهام بی اساس در تقابل با ایالات متحده حملات و حملات هوایی علیه داعش و ده ها میلیارد دلار از آمریکا کمک های ارسال شده به افغانستان است.

ارشد مقامات ایالات متحده را متهم کرد روسیه از تهیه طالبان با استفاده از سلاح از جمله تفنگ و ماشین آلات. مقامات نظامی دیدم روسیه فعالیت در زمان به عنوان به طور عمده با هدف ایجاد روابط با بازیگران که می تواند یک نقش برجسته در آینده افغانستان به جای نما یک تهدید مستقیم به نیروهای آمریکایی.

روسیه با رد این اتهام ارائه نموده و گفت: آن را عرضه کرده است سلاح تنها به دولت افغانستان.

http://www.washingtonpost.com/video/world/scene-of-roadside-bomb-that-killed-three-marines-in-afghanistan-in-2019/2020/07/02/37a7eed3-0380-4f38-85a8-ad548667746a_video.html

روز سه شنبه وزیر دفاع Mark T. Esper گفت که وزارت دفاع “هیچ همخوانی شواهد در این زمان” به اعتبار این اتهامات علیه روسیه در افغانستان, اما او گفت: او می خواست برای اطمینان از خدمات اعضای آن گروه طول می کشد به طور جدی “هر گونه” تهدید در برابر نیروهای ایالات متحده.

که ایستاده در مقابل به واکنش رئیس جمهور که اخراج اهمیت این گزارش با استناد به عدم پنتاگون گزینش.

“آیا مردم هنوز درک نمی کنند که این همه ساخته شده جعلی, اخبار رسانه های جعل شروع به تهمت و حزب جمهوری خواه?” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز چهارشنبه. “من هرگز در جریان چرا که هر گونه اطلاعات که ممکن است آنها را به حال افزایش است به آن سطح است.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و دیگر مخالفان سیاسی گفته اند که این وضعیت نشان می دهد که تهمت یا خواندن خود جلسه در مورد اتهام روسیه طرح و انجام چیزی یا نمی خواندن گزارش های اطلاعاتی.

“در هر صورت آن را غیر قابل dereliction وظیفه” بایدن توییتی. “مردم آمریکا را شایسته پاسخ.”

با وجود این رئیس جمهور را اخراج اتهام کاخ سفید مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مدیر Gina Haspel توزیع شده است “خام هوش” به نیروهای ائتلاف در افغانستان “به مطمئن شوید که آنها نیروی حفاظت است.”

آمریکا مقر نظامی در افغانستان در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن را نمی کند, نظر در اطلاعات خاص است اما “و همچنین آگاهی از تهدیدات بالقوه ما از انواع مختلف بازیگران در این پیچیده منطقه از جمله طالبان, داعش القاعده و عناصر جنایی به دنبال اخلال در روند صلح است.”

در این بیانیه که ذکر روسیه به این نتیجه رسیدند: “حفاظت از نیروی اولویت ما است و ما به طور منظم بررسی وضعیت ما از همه دیدگاه ها برای اطمینان از حفاظت از پرسنل ما.”

در روز پنج شنبه Haspel و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe جریان بالا قانونگذاران در مورد هوش. رهبران کنگره مشترک کمی در مورد این ماده از این جلسه اما مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) excoriated مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انجام بیش از حد کوچک برای اطمینان از رئيس جمهور بود و آگاه از اطلاعات است.

“کاخ سفید قرار داده و در یک con که اگر شما لازم نیست که 100 درصد اجماع بر اطلاعاتی که … نباید افزایش به یک سطح معینی,” او گفت:. “ما خواهد بود عملا بررسی هیچ اگر شما تا به حال برای شروع کردن در 100 درصد است. … فقط به خاطر اینکه آنها نمی باید 100 درصد اجماع باید این نیست جریان را به رئیس جمهور ایالات متحده است ؟

Jason دمپسی یک افغانستان جانباز است که به مطالعه مسائل مربوط به امنیت ملی برای دو حزبی مرکز امنیت نوین آمریکا گفت: این سهام در بحث “را به عنوان بالا به عنوان آنها می تواند” با توجه به احتمال دخالت آمریکا مرگ و میر.

“چیزی که مایه تاسف اینجا است که غم و اندوه این خانواده است که واقعی ترین چیزی که در تمام این در حال حاضر استفاده می شود به عنوان مهمات در یک داخلی حزبی, نبرد,” او گفت:.

دمپسی گفت که جنگ ذاتا گیج کننده و اولیه که گزارش های اطلاعاتی می تواند گمراه کننده اما که او به عقب گرفته شده توسط رئیس جمهور در واکنش به خبر اول, گزارش نیویورک تایمز.

“پاسخ او به این بود که شاید گویاترین خود را در این مورد همه چیز” دمپسی گفت. “وجود دارد تنها یکی از راه های به عمل وقتی شما می شنوید که آمریکا خدمات اعضا ممکن است کشته شدن توسط دشمنان ما و راه او واکنش نشان داد و آن نیست.”

Moyer که از دست دو نفر از دوستان در این حمله گفت که هیچ کس می خواهد برای دیدن تفنگداران دریایی’ مرگ و میر گیرند با سیاست است.

“من نمی خواهم مرگ من بودن سیاسی” او گفت:. “آنها وجود دارد در خدمت کشور خود حفاظت از اعتقادات خود و کشور آنها عشق و آزادی های افراد است. که چگونه آنها را در آن نگاه و این نوع از نور آنها را می خواهید قرار داده و در مرگ آنها نیست و یا استفاده از آن را به یک حریف سیاسی و یا توجیه یک حرکت سیاسی — هر چیزی در امتداد آن خطوط.”


کارون Demirjian و جولی تیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de