ما در حال حاضر ممکن است تماشای معروف شهر جهان از طریق چنین مرگ یک وضعیت از دست دادن احساس می کند که هر دو ناگهانی و طولانی در ساخت.

برای دهه هنگ کنگ مدل دهید خود را به عنوان آسیا را برجسته شهر شلوغ مستعمره سابق بریتانیا در مرکز قاره تجارت و لجستیک و شبکه های بین المللی اصلی دروازه به پررونق بازار چینی است. شرح waltzed به هنگ کنگ به عنوان اگر آن را یک آنالوگ از لندن یا نیویورک. محلی هنگ Kongers اعمال آزادی های مدنی غیر قابل تصور در طرف دیگر مرز با سرزمین اصلی است.

اما این آزادی به نظر می رسید به در معرض خطر ثابت از آنجا که بریتانیا بیش از هنگ کنگ به چین را با رژیم استبدادی در سال 1997. حرکت های بزرگ و کوچک توسط مقامات محلی و کارشناسی ارشد خود را در پکن برای جلوگیری از هنگ کنگ ویژه آزادی موجب تکرار دور از تظاهرات از جمله موج تظاهرات که فلج شهرستان در سال گذشته است. و سپس در یک سقوط کرد از بین بردن چین کاهش یافته و چکش.

در چه اکونومیست لقب “یکی از بزرگترین حملات در یک جامعه لیبرال پس از جنگ جهانی دوم” چین اجرا جارو, جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ در نیمه شب سه شنبه. “یک شبه دلار هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر بودند را تحت همان سخنرانی محدودیت به عنوان سرزمین اصلی با امکان حبس ابد برای کسانی که از نظر جرم براندازی — استاندارد شارژ استفاده می شود به زندان سیاسی مخالفان و فعالان حقوق بشر در چین” همکاران من گزارش شده است.

برای بسیاری از ناظران قانون علائم قطعی پایان دادن به دوره. این آخرین و شاید بیشتر قاطعانه تظاهرات شدیدی گرفتن از رئیس جمهور چین که کشور با کمبود فضا برای جامعه مدنی در سراسر چین به طور پیوسته فشرده مخالفت سیاسی در هنگ کنگ و بنا ناکجاآباد جرم بازداشت اردوگاه برای آزار و اذیت اقلیت های قومی در این دور از منطقه غربی سین کیانگ.

“هنگ کنگ است که در یک شهر بزرگ جهان نه یک منطقه از راه دور مانند سین کیانگ. اما دولت چین در حال حاضر به وضوح مشخص آن را به خط” نوشته هیئت تحریریه بار مالی. “فرمول” یک کشور و دو سیستم اعمال شده به دلار هنگ کنگ از سال 1997 و تقدیس در موافقت نامه های بین المللی به نظر می رسد در اثر به بیش از یک نقطه تاکید ضمنا امنیت ملی قانون نوشته شده و تحمیل شده از پکن بدون هر گونه مشارکت هنگ کنگ دولت یا قوه مقننه.”

هزاران نفر از هنگ Kongers هنوز هم به خیابان ها ریختند در یک نمایش تمرد این هفته است. صدها نفر دستگیر شدند. ترس است که وسعت این قانون — که ظاهرا نیز گسترش به مردم ساکن در خارج از چین حقوقی و قضایی — ایران محبوب را به ایستادگی در برابر پکن.

حوادث این هفته می توان به عنوان “یک نسخه بدون خونریزی” از چین در سال 1989 قتل عام میدان تیان آن من, Steve Tsang, یک مورخ از هنگ کنگ در لندن مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی گفت: اطلس. “مردم تمایل به تمرکز بر قتل [در تیان آن من] اما کشتن بود ابزار,” او گفت:. “هدف این بود که برای ترساندن و مرعوب کردن مردم به طوری که مردم حتی نمی فکر می کنم در مورد [اعتراض] دوباره.”

مقامات چینی به نظر می رسد بی حرکت توسط تورنت غربی انتقاد و تحریم های آینده راه خود را. “دوره زمانی که چینی ها مراقبت آنچه که دیگران فکر و نگاه کردن به دیگران است که در گذشته هرگز به بازگشت” ژانگ Xiaoming مدیر اجرایی چین هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر به خبرنگاران گفت:.

و نه آنها به نظر می رسد بسیار ناراحت اخبار این هفته که یک میزبان از دولت های خارجی از جمله استرالیا و تایوان و ایالات متحده و از همه مهمتر بریتانیا — با توجه به پیگیری سریع مجوزها به صورت بالقوه میلیونها دلار هنگ کنگ پناهنده به دنبال به ترک خانه خود را در شهرستان. که خروج ممکن است در کنار یک پرواز از سرمایه های غربی و کسب و کار — به خصوص اگر ایالات متحده تصمیم می گیرد به قراضه خاص آن روابط تجاری با خاک به عنوان رئیس جمهور تهمت متعهد شده است به انجام.

“انتخاب بین مرگ بی سر و صدا بدون جهان توجه و یا مرگ با عزت با دنیا توجه و در همان زمان ایجاد شانس باعث برخی از آسیب به افرادی که کشتن هنگ کنگ” هو علم آویزان, یک استاد اقتصاد سیاسی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: کوارتز.

“هنگ کنگ مردم را به طور مستمر نشان داده شده توانایی به نادیده گرفتن احتمالات غیر ممکن است و ایجاد زیبایی حتی در سخت ترین تنظیمات” نوشته جفری Wasserstrom نویسنده “شب زنده داری: هنگ کنگ در آستانه.” اما او با ابراز تاسف از خزنده نیهیلیسم از بار.

“من پر از غم و اندوه” او نوشت: “و پیدا کردن آن سخت به دیدن چیزی جز تاریکی پیش رو برای این شهر است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de