سان فرانسیسکو: Activision Blizzard اعلام کرده است که این به روز رسانی خود را محبوب battle royale shooter Call of Duty: Warzone برای حمایت از 200 بازیکن در مسابقات. قبلی محدودیتی برای بازیکنان در هر مسابقه شد 150.

“Verdansk در حال حاضر قادر به نگه دارید تا 200 بازیکنان در نبرد رویال قدس. این بدان معناست که 50 قدس از اپراتورها با یکدیگر مبارزه و تجاوز دایره سقوط. این تعداد بازیکن باعث می شود Warzone حتی بزرگتر نبرد رویال تجربه بنابراین آماده به رها کردن در کنار 199 دیگر اعضای این میلیون ها نفر-جامعه قوی به علت ویران کردن” این شرکت در بیانیه ای گفت.

زمانی که Warzone راه اندازی شد در ماه مارس اکتیویژن اشاره کرد که این بازی می تواند روزی 200 نفر لابی.

“من می توانم به شما بگویم که ما در حال حاضر با 200 بازیکنان. ما در حال رفتن به رها که کمی بعد از” پاتریک کلی co-رئیس Warzone توسعه دهنده Infinity Ward گفت.

به تازگی جنگ دیده است و بیش از 6 میلیون بازیکن از پیوستن در عرض 24 ساعت از انتشار بازی در سراسر سیستم عامل های مختلف.

رایگان-به-بازی و کراس پلت فرم تجربه Call of Duty: Warzone در دسترس است به صورت رایگان دانلود کنید. یکی نیست نیاز خود را به نسخه کامل Call of Duty: Modern Warfare دانلود بازی و لذت بردن از Warzone. Call of Duty: Warzone برای همه رایگان است.

Warzone عظیم مبارزه با عرصه در مجموعه گسترده و متراکم شهر Verdansk که در آن تا 200 بازیکن می تواند نبرد برای پیروزی در سراسر دو متمایز حماسه حالت بازی نبرد رویال و غارت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de