توسعه کسب و کار واحد در SCR

حیدرآباد: در ادامه با پایدار تمرکز بر افزایش حمل و نقل کسب و کار انجام شده توسط راه آهن به عنوان در هر دستورالعمل راه آهن, هیئت مدیره, کسب و کار و توسعه واحد (BDU) در حال راه اندازی در هر دو منطقهای و بخشی از سطوح SCR.

تمرکز این واحد به دو بخش حمل و نقل انجام شده توسط راه آهن تا سال 2024 با تمرکز خاص در تقویت راه آهن را به اشتراک در موجود ترافیک در حالی که در همان زمان به شدت foraying به متفرقه غیر عمده کالاهای ترافیک.

به عنوان بخشی از آن مدیر کل جنوب آهن مرکزی را تایید کرده است راه اندازی چند رشته ای توسعه کسب و کار واحد در سطح منطقهای متشکل ارشد اداری درجه افسران از تمام زمینه های مربوطه. B. Nagya. رئیس حمل و نقل, حمل و نقل, مدیر خواهد بود که Convener از BDU و باید Dr. B. S. کریستوفر ارشد مدیر تجاری (حمل و نقل بازاریابی) Korram Kishore. FA & CAO T و Prasun Chakravarthy رئیس سهام نورد مهندس (CRSE) به عنوان اعضای آن است.

این کمیته را مکرر تعاملات با صنعت و تجارت به درک الگوی فعلی حمل و نقل کالا و بررسی امکان جذب اضافی حمل و نقل ترافیک به راه آهن. این BDU نیز در خدمت به عنوان یک نقطه گره برای سریع عملیاتی از هر گونه ترافیک جدید طرح.

مشابه کسب و کار و توسعه واحد نیز در حال تشکیل در تمام شش بخش از SCR (در بخشی از سطوح) با ارشد بخشی مدیران عامل اقدام به عنوان هماهنگ کننده از بخشی BDUS. در این زمینه ممکن است به ذکر است که حمل و نقل ترافیک در SCR است به عقب در مسیر بهبودی. ارسال به سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این COVID-19.

حمل و نقل و ترافیک شده است به طور مداوم افزایش از 4.81 تن در ماه آوریل به 6.71 تن در مارس سال 2020 و 6.86 تن در ماه ژوئن سال 2020 است. از همه مهمتر ترافیک در کالاهای مختلف افزایش یافته است و در برخی از کالاها حتی عبور سال گذشته سطح بارگذاری.

برای مثال سیمان بارگیری شد که تنها 0.21 تن در مارس سال 2020 افزایش یافته است به طور مداوم به 2.23 تن در ماه مه و به 2.27 تن در ماه ژوئن سال 2020 است. در واقع سیمان بارگیری در ماه ژوئن 2020 بالاتر از سیمان بارگذاری شاهد در ژوئن 2019 (یعنی 2.08 MT).

جنوب مرکزی راه آهن

به طور مشابه مواد غذایی – غلات بارگذاری در آوریل – ژوئن 2020 افزایش یافته است و بیش از 174 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته (یعنی 2.71 تن در این سال در مقایسه با 0.9 تن سال گذشته).

Gajanan Mallya عمومی آخور SCR توصیه کرده است که اعضای تازه شکل گرفته توسعه کسب و کار کمیته به طور منظم تعامل با هر دو موجود و مشتریان جدید به طوری که تمرکز داده شده است به همان اندازه برای بهبود حمل و نقل ترافیک در هر دو بخش.

او اطلاع داد که راه آهن شده است به طور مداوم در نظر گرفتن چندین طرح سیاست به نفع حمل و نقل مشتریان و مهم این است که همه این طرح ها باید رسیدن به تجارت و صنعت به طوری که ترافیک اضافی جذب به سمت راه آهن.

او پیشنهاد کرد اعضای این کمیته برای کمک به حمل و نقل مشتریان به سود سیاست و همچنین مزایای حمل و نقل از راه آهن به منظور جذب ترافیک جدید.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de