علامت Ralston خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این فایل عکس گرفته شده در Dec. 20, 2011 نشان می دهد ژنگ Yanxiong پس از آن-حزب کمونیست وزیر شنوی ریاست, صحبت کردن در تلویزیون در طول قیام در Wukan روستای استان گوانگدونگ است.

پکن منصوب جانباز در quashing اعتراضات مردمی به سر آن ستیز جدید آژانس امنیت ملی در هنگ کنگ آن را به عنوان حرکت به اعمال محدودیت های شدیدی بر آزادی های سیاسی.

بسته-درب عبور جدید قانون تامین این هفته با ارسال امواج شوک از طریق جامعه بین المللی به مقدار پکن شکستن آن تعهد اجازه می دهد تا هنگ کنگ درجه ای از استقلال تا 2047. این بود که بیشتر بی پروایی نشان دادن تعداد قاطعانه مانور توسط رهبری چین به عنوان بسیاری از نقاط جهان همچنان سرگرم با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز جمعه وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا اعلام کرد دولت مرکزی جدید هنگ کنگ آژانس امنیت خواهد بود به رهبری ژنگ Yanxiong 56 ساله حزب کمونیست مقام ارشد در جنوب استان گوانگدونگ که هم مرز هنگ کنگ.

کمی وجود دارد ژنگ پس زمینه است که درخواست تجدید نظر به دلار هنگ کنگ به معترضان طرفدار دموکراسی. او افزایش از طریق صفوف حزب در قدرت کار خود را سرکوب ریشه های چمن تظاهرات و صرف سال ها به عنوان یک مقام رسمی تبليغاتي.

[کشورها آماده را در دلار هنگ کنگ پناهندگان فرار چین سرکوب]

پکن حرکت در هنگ کنگ کشیده اند محکومیت از کشورهای غربی با ایالات متحده اعلام آن را تحریم مقامات چینی مسئول سیاست. چند دولت اعلام کرده اند برنامه ای برای قبول هنگ Kongers به عنوان پناهنده از جمله آمریکا و انگلیس و استرالیا و تایوان است.

ناتان قانون برجسته هنگ کنگ دموکراسی فعال که خطاب به یک خانه کمیته امور خارجی از شنیدن این هفته پنج شنبه اعلام کرد که او در حال فرار از شهر به محل نامعلومی.

انتصاب ژنگ تنها چند روز پس از تصویب این قانون نشان دهنده پکن را حل و فصل برای اجرای این قانون با وجود سرعت واکنش.

چان طولانی Hei

بلومبرگ

ناتان قانون در هنگ کنگ فعال است فرار از شهر پکن با استفاده از جدید قانون تامین به هدف قرار دادن مخالفان سیاسی.

ژنگ ویژه نظارت گوانگدونگ روستای Wukan در طول قیام سال 2011. پس از ماه ها درگیری بیش از زمین های غیر قانونی گرفتن روستاییان مجبور مقامات محلی و پلیس از Wukan منجر به پلیس با قرار دادن ایجاد کرد تحت محاصره است.

به عنوان بخشی از آتش بس برای پایان دادن به بن بست Wukan اجازه داده شد یک آزمایش غیر معمول در دموکراسی با ساکنان مجاز به انتخاب جدید کمیته ایجاد کرد نمایندگان.

ژنگ را تحقیر برای رسانه های خارجی عناوین ساخته شده در طول بحران با یک ویدیو به بیرون درز نشان او گفت: در یک جلسه: “رسانه های خارجی می توان اعتماد کرد وقتی که خوک می تواند بالا رفتن از درخت.”

[با هنگ کنگ امنیت قانون چین می نویسد گسترده بین المللی قدرت خود را]

انتصاب خود را به دفتر جدید برای حفاظت از امنیت ملی پیشنهاد کرد که دلار هنگ کنگ مسائل امنیتی ممکن است موفق شده از گوانگدونگ در سال های اخیر سباستین سبزی پاریس, اساس, استاد, چینی, تاریخ مدرن در مدرسه مطالعات پیشرفته در علوم اجتماعی گفت: در توییتر. هنگ کنگ مینی قانون اساسی تصریح می کند که این شهرستان باید در اجرای آن امور خود را به غیر از دفاع و روابط خارجی.

در حالی که هنگ کنگ و استان گوانگدونگ به اشتراک گذاری تاریخ فرهنگی از جمله زبان کانتونی و تاریخی, لینک های تجاری ساکنان خود را به مدت طولانی به حال testy روابط با یکدیگر با توجه به واگرا سیاست است.

به عنوان ضد پکن تشدید اعتراضات سال گذشته در هنگ کنگ, Guangdong مقامات به دنبال کاهش تنش ها با حمایت برای افزایش سرمایه گذاری در هنگ کنگ و ارائه شغل برای جوانان شهر.

تایرون Siu

ایسنا

یادداشت با شعار اعتراض شد جای خالی یادداشت ها در یک دموکراسی رستوران جمعه پس از امنیتی جدید قانون اثر در زمان به طور قابل توجهی محدود سیاسی بیان.

اما گوانگ دونگ نیز نقش عمده ای در پکن را تهدید تاکتیک در برابر دلار هنگ کنگ معترضان سال گذشته است. پس از هنگ کنگ پلیس موفق به سرکوب گاهی خشونت آمیز تظاهرات هفته به هفته, سرزمین اصلی پلیس و سربازان شروع به انجام ضد شورش آموزش در سراسر مرز در شنژن یک گوانگدونگ شهر.

سیمون چنگ یک کارمند کنسولگری بریتانیا در هنگ کنگ ادعا کرد که در پاییز گذشته بود که او ربوده و شکنجه در شنژن برای دو هفته به عنوان مقامات بازجویی از او در مورد اینکه آیا دولت بریتانیا تا به حال منجر به دامن زدن به اعتراضات در هنگ کنگ است. او در توییتر اعلام کرد این هفته که به او اعطا شده بود پناهندگی در بریتانیا.

به همراه ژنگ دو نمایندگان نیز اعلام کرد جمعه جدید آژانس امنیت در هنگ کنگ است. یکی Li Jiangzhou شد و در حال حاضر چین بالا وزارت امنیت عمومی رسمی مستقر در هنگ کنگ است. وجود دارد کمی اطلاعات عمومی در مورد معاون دوم خورشید Qingye هر چند دولت اجرا تلخیص جهانی تایمز روز جمعه گزارش داد که او یک مقام رسمی در وزارت امور خارجه امنیت پکن اصلی سازمان.

[چین enacts هنگ کنگ, قانون تامین, افزایش رویارویی با ایالات متحده]

در همین حال مقامات نشانه های آنها را خوب بکار بردن محدودیت های جدید در گفتار گسترده.

در اواخر روز پنجشنبه هنگ کنگ دولت گفت: اعتراض شعار — “آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” — غیر قانونی خواهد بود آن را به عنوان ترویج هنگ کنگ استقلال و در نتیجه تشکیل براندازی, مجازات حبس ابد. عبارت است از یک سرود جنبش دموکراسی خواهی اچ در پرچم دیوار و تی شرت.

روز جمعه 24 ساله موتورسوار شد برای اولین بار به شارژ تحت قانون جدید پس از رانندگی را به پلیس ضد شورش در جریان اعتراض های روز شنبه در حالی که حمل سیاه “آزاد هنگ کنگ” پرچم. یک ویدیو از این حادثه نشان می دهد سوار در حال سقوط کردن قبل از او بود احاطه شده و دستگیر. او به اتهام تحریک به تجزیه طلبی و تروریسم است.

در اوایل این هفته, هنگ کنگ, مدیر اجرایی کری لام گفت: سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر از قانون جدید خواهد بود نه کشتن آزادی بیان و تاثیر می گذارد یک اقلیت کوچک از مردم است.

در یک خبر مطبوعاتی در ژنو در روز جمعه سازمان ملل و دفتر حقوق بشر هشدار داد که “مبهم و بیش از حد گسترده” مقررات در قانون ممکن است منجر به اجرای خودسرانه و تعقیب.

شعر Li در پکن و Shibani Mahtani در هنگ کنگ کمک به این گزارش.

کشور آماده را در دلار هنگ کنگ پناهندگان فرار چین سرکوب

چین قانون تامین می فرستد و لرز از طریق هنگ کنگ 23 سال پس از تحویل

با هنگ کنگ امنیت قانون چین می نویسد گسترده بین المللی قدرت را برای خود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de