‘سن از توسعه طلبی بیش’: ساعت مودی پیام روشن به چین از لاداخ

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در حالی که در Leh گفت: در یک هشدار روشن به چین بدون اشاره به نام آن که “سن از توسعه طلبی است.”

پرداختن به هند نیروهای مسلح گفت: سن از توسعه طلبی است و بیش از این سن از توسعه است. تاریخ شاهد بوده است که توسعه نیروهای هر دو را از دست داده و یا مجبور شدند به عقب برگردید.”

این ادعا توسط مودی در Ladakh منطقه بسیار مهم است با توجه به ادامه تنش در لاک با چین در شرق لاداخ به سختی 18 روز پس از خشونت ایستادگی کردن.

در حالی که چین بوده است در مورد هند ramping تا زیرساخت ها در منطقه لاداخ مودی در روز جمعه اشاره کرد هند است بررسی آن است. “ما افزایش هزینه توسعه زیرساخت ها در منطقه مرزی با سه بار” مودی گفت.

او همچنین خود پرداخت می شود مراسم تجلیل از شهدای Galwan ولی برخورد.

در آنچه دیده می شود به عنوان هند صریح ادعا که خود خویشتن داری دیده نمی شود در غیر این صورت او استناد لرد کریشنا “ما همان مردم هستند که دعا به لرد کریشنا اما چه کسی نقش رابطه جنسی. اما ما نیز همان افرادی که به دنبال همان لرد کریشنا که حامل ‘Sudarshana چاکرا’.

در واقع, شده است وجود دارد بیش از یک بار زمانی که مودی mentiomed Galwan دره که شاهد یکی از خشونت بار ترین هندوستان-چین درگیری شده است. مودی گفت: در حالی که پرداختن به هند نیروهای مسلح در منطقه لاداخ که از Galwan یخی آب به هر قله کوه همه شاهد valour از سربازان هندی. وی با تمجید از شجاعت از از 14 سپاه که او گفت: تبدیل به یک داستان به بحث در هر خانواده.

منابع گفت که مودی رسیده لاداخ در اوایل صبح امروز و در جریان ارتش, نیروی هوایی و هند و تبت پلیس مرزی در یکی از این مکان به جلو در Nimu. واقع در 11,000 فوت بالاتر از سطح دریا Nimu است که در میان زمین سخت احاطه شده توسط Zanskar محدوده و در بانک ها از سند.

نخست وزیر به همراه رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane نیز تعامل با سربازان مجروح در بیمارستان نظامی در له در چه خواهد بود تقویت روحیه برای نیروهای.

در ژوئن 17, مودی اعلام کرده بود که قربانی ساخته شده توسط 20 سربازان که رفت و مبارزه مردم و ارتش آزادی بخش (PLA) نیروهای نظامی در Galwan دره در ژوئن 15 شب “را نمی خواهد بیهوده”.

او همچنین گفت که در حالی که هند می خواهد صلح را “در خور پاسخ” اگر برانگیخت. “هند تمامیت ارضی و حاکمیت عالی است برای ما و هیچ کس نمی تواند ما را متوقف کند از دفاع از آن. هیچ کس باید هر ذره ای از شک و تردید در این مورد گفت:” مودی. “هند سربازان رفت و مبارزه (“maarte, maarte مره hain”),” او گفت:.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de