ربوده شده bludgeoned به مرگ برای توهین به دیگری را

دهلی نو: یک مرد در دهلی ربوده و به طرز وحشیانه ای کشته شدن یکی دیگر که دعوت خشم با توهین به سابق است ،

قاتل همراه با دوست خود به قتل, این مرد را شناسایی به عنوان Sajid.

به گفته پلیس قربانی رفت از دست رفته از خانه اش در جنوب دهلی را فتح پور بری در ژوئن 16. از دست رفته گزارش واصل شد توسط پدرش در ژوئن 19. پدر در حال حاضر مشکوک به دست دو مرد — Viplav و Rahul — در پسرش ناپدید شدن است.

“در طول دوره تحقیقات مشکوک Rahul با آنها ساجد گذشته بود دیده بود که بازجویی و دخالت مرد دیگری — چمن تاسیس شد.

“بعد هر دو Rahul و چمن شد و مورد بازجویی قرار گرفت و آنها اعتراف کرده که آنها را کشته ساجد در جنگل در مندی دره و در سمت چپ بدن او وجود دارد. آنها به قتل او توسط bludgeoning سر خود را با سنگ پس از گرفتن او را مست” گفت: DCP جنوبی Atul Thakur.

به گفته پلیس آنها اعلام کرد که Viplav را به حال نزاع با Sajid را قبل از مستند و است که چرا آنها او را کشتند.

“هر دو متهم دستگیر شدند و با کمک آنها به جای مانده از ساجد بدن بازیافت شد از این جنگل در حدود یک کیلومتر به منطقه جنگلی در نزدیکی فریدآباد مرز گفت:” افسر. Sajid هم تا به حال برخی از پرونده های جنایی علیه او ثبت. موتور سیکلت خود را بازیافت شده است از PS Sitarganj.

این امر نیز منجر پلیس به یکی دیگر از قتل توسط Viplav که بازداشت شده است در مورد قتل در Sitarganj شهر Udham Singh نگر منطقه در Uttarakhand. در آن صورت Viplav تا به حال گفته ربوده شده یک نفر (خود را نسبت Sushant) از سنگم Vihar و قتل او وجود دارد.

دلیل که قتل ظاهرا Sushant استفاده از زبان ناپاک در مورد Viplav را دوست. Viplav یافت شده است به مشارکت در آدم ربایی و قتل به عنوان یک نوجوان ،

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de