استقبال آمریکا از هند ‘پاک کردن برنامه’ سیاست ممنوعیت برنامه های چینی

واشنگتن: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به استقبال هند ممنوعیت 59 چینی برنامه گفت: “برنامه پاک” سیاست را ترویج امنیت ملی هند در برابر حزب کمونیست چین را (CCP) به اتهام جاسوسی در این کشور است.

“ما خوش آمدید هند ممنوعیت در برخی از برنامه های تلفن همراه است که می تواند در خدمت به عنوان زائده CCP نظارت دولت است. هند ‘پاک کردن برنامه’ رویکرد را افزایش دهند هند حاکمیت را نیز افزایش هند یکپارچگی و امنیت ملی به عنوان دولت هند خود را اعلام کرده است,” او گفت: در حالی که خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی در واشنگتن در روز سه شنبه.

هند الکترونیک و فناوری اطلاعات وزارت ممنوع 59 برنامه های چینی از جمله محبوب Infinite تصویری برنامه گفت: آنها راه را برای “عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی” برای بهره برداری از آنها به “در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند”.

Pompeo نیز با تمجید از اقدام توسط Ajit Pai سر ما کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) در برابر دو چینی شرکت های فن آوری.

“من این را تحسین FCC رئیس Ajit Pai را برای تعیین Huawei و ZTE را به عنوان امنیت ملی خطرات,” او گفت:.

ما به مبارزه برای هند و دیگر کشورها به ممنوعیت Huawei تجهیزات مخابراتی به دلیل شرکت تحت قانون چینی می تواند ساخته شده به جاسوسی در کشورها با استفاده از آنها.

هند را متوقف کرده است که شرکت مخابرات با استفاده از تجهیزات چینی.

قبل از Pompeo را در جلسه دولت آمریکا با صدور اطلاعیه هشدار شرکت های ایالات متحده در برابر استفاده از تجهیزات ساخته شده در چین در استان سین کیانگ یا ارائه تجهیزات نظارت با استناد به آنچه گفته شد حقوق بشر سوء استفاده وجود دارد از جمله استفاده از کار اجباری.

Pompeo گفت: “مدیر عامل باید این را بخوانید متوجه دقت و آگاهی از شهرت و اقتصادی و حقوقی خطرات ناشی از حمایت از چنین حملات بر کرامت انسانی است.”

در حالی که دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مبارزه با جاسوسی چینی و دخالت در بسیاری از جبهه می خواهید به ممنوعیت چینی برنامه های آن را شدید موانع قانونی بر خلاف در هند.

(Arul لوئیس را می توان در رسید [email protected] و به دنبال در توییتر @arulouis)

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de