خوردن شاخص: OC: چگونه شما می توانید birria tacos برای روز 🌮

خوردن شاخص: OC یک خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را در روزهای چهارشنبه. مشترک شدن در اینجا.


گوشت گاو birria adriano tacos در خانه ساخته شده با یک خانواده بسته birria takeout از Birrieria El Bandido در گاردن گروو (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

براد. A Johnson, خوردن شده است birria tacos در خانه برای روز. او خودش را آموخت چگونه به birria quesatacos و قرمز tacos اما او آماده نیست را به درس فقط رتبهدهی نشده است.

او مدیون بسیاری از اعتباری به Birrieria El Bandido در باغ بیشه.

بیشتر بخوانید درباره خود عالی birria که می تواند خریداری شده توسط پوند یا در خانواده بسته. ادامه مطلب.

Bluegold/LSXO رستوران ها در شهرستان پاسیفیک در هانتینگتون بیچ, باید بسته به تمیز کردن و پاکسازی امید به بازگشایی در جولای 3. (فایل عکس مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

بیشتر coronavirus تعطیلی

هشت بیشتر اورنج کانتی رستوران را به طور موقت بسته و از جمله برخی که توقیف پس از پیدا کردن که کارکنان در حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. ادامه مطلب.

Basilico را ماکارونی e Vino در هانتینگتون بیچ اعلام کرده است در رسانه های اجتماعی است که آن را مخالف درخواست مردم به پوشیدن ماسک ، (حسن نیت ارائه میدهد از Basilico است)

پخت و پز تا جنجال

Basilico را ماکارونی e Vino در هانتینگتون بیچ جذب طرفداران و دشمنان هنگامی که آن را در زمان یک ضد ماسک موضع خود در Facebook صفحه. برخی از مردم را تحسین پست ها در حالی که دیگران پیشنهاد ممکن است زمان برای پیدا کردن یک رستوران جدید ایتالیایی. ادامه مطلب.

معروف El Torito یکشنبه صبحانه نشده است چرا که دولت پس از COVID-19 دستورالعمل حذف بوفه. این تغییر را با توجه به بار با سرآشپزها sous-سرآشپزها و خط آشپز آماده سازی وعده های فردی ارائه شده به طور مستقیم به شام. (حسن نیت ارائه میدهد از El Torito)

صبحانه بازگشته است

El Torito است nixed خدمت خودتان وضعیت بود که در مرکز آن یکشنبه صبحانه اما مهمانان هنوز هم قادر خواهد بود برای لذت بردن از همه شما می توانید خوردن منو با ایستگاه های که در آن سرآشپزها sous-سرآشپزها و خط آشپز آماده سازی وعده های فردی. ادامه مطلب.

تکیلا سه نکته از ویژگی های کباب گوشت خوابانده شده در آب لیمو, آب آهک, گشنیز, روغن زیتون, سویا, سیر, لیمو ترش, پوست, زیره سبز, پونه کوهی و فلفل. آن را در خدمت در اینجا با یک گوجه فرنگی خرد شده شامل نصف گوجه فرنگی گیلاس و همچنین کاهو هم پاشیده Cotija پنیر و برش آووکادو. (فایل عکس نیک Koon اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اگر شما مضطرب به نور کباب پز برای چهارم جولای, اما هنوز هم نمیفهمد چه چیزی را اجازه کتی توماس کمک کند. او تامین این دستور برای دو خلاصه ظروف: تکیلا سه نکته با گوجه فرنگی خرد و آشپز گربه کورا و به هندوانه و خیار سوپ گاسپاچو. بیایید طبخ!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de