پس ممکن است این قبرکن به خاک سپرده بیش از 15 قربانیان کرونا

حیدرآباد: coronavirus همه گیر آورده داستان از خط مقدم کارگرانی که در حال کار بر روی سطح زمین با وجود تمام خطرات به جلو. از پزشکان و پرستاران به مدنی کارگران و پلیس این داستان پر از فداکاری و خدمت خالصانه.

پس از اخبار دریچه ویروسی بیش از رسانه های اجتماعی است که 200 جسد به خاک سپرده شده است در Chanchalguda قبرستان در گذشته هشت روز. Siasat.com صحبت کرد و به این جوینده قبر وجود دارد, به منظور بررسی حقیقت در طول این COVID-19 شیوع.

محمد خان 28 گورستان سرپرست در سلطان دای-e-ra قبرستان در نزدیکی Chanchalguda زندان است نسل چهارم گورستان کارگر.

خان و پانزده نفر از اعضای خانواده او در حال مراقبت از این محل است. او همراه با برادر خود را به خاک سپرده اند بیش از 15 COVID-19 قربانیان در Chanchalguda گورستان تا حالا.

در گفتگو با siasat.com خان ادعا کرد که هیچ کسی در خانواده اش تا به حال دیده می شود این نوع از وضعیت قبل از. هر چند او با ارائه حفاظت دنده (PPE کیت) در همه زمان ها. او به خاک سپرده 10 بدن بدون پوشیدن PPE. در برخی موارد اعضای خانواده متوفی به برخی از آنها. اما عمدتا خان و اعضای خانواده اش بودند فقط پوشش چهره خود را.

خان گفت: “اولین قربانی کرونا به خاک سپرده شد در ماه مارس در رعایت فاز اول سخت مستند. بدن به خاک سپرده شد توسط GHMC کارگران است. ما ترسیده بودند به لمس بدن. در حال حاضر که این موارد و مرگ و میر افزایش یافته و ما رو به استفاده از آن. تنها ترس در قلب ما است و ما اعضای خانواده تحت تاثیر قرار گرفتن. حتی ما بچه های کوچک در خانه. اگر Telangana وقف هیئت مدیره و یا بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) به ما ارائه مناسب دنده حفاظت از آن خواهد بود مفید برای ما و برای جلوگیری از گسترش کروناویروس” خان گفت: siasat.com.

وقتی پرسیده شد که در مورد ویروسی خبری که بیش از 200 جسد در هشت روز خان تایید آن است. در ماه گذشته 200 جسد به خاک سپرده شد توسط ما, اما نه همه آنها COVID-19 قربانیان. حدود 10 تا 12 شد COVID-19 قربانیان.

خان همچنین نشان داد که نه به 12 بدن در حال دفن روزانه علت مرگ و میر از طریق مختلف با مشکلات سلامتی مانند چندین ارگان شکست حمله قلبی و غیره.

Siasat.com خبرنگار محمد حسین صحبت کردن با خان

هر زمان که یک janaza (بارداري) می رسد و در قبرستان و یا هر زمان که مردم به درخواست برای دفن فضا ما از آنها بپرسید که چگونه فرد درگذشت. پس از پرسوجو در مورد علت مرگ ما شروع به آماده شدن برای کفن و دفن.

با ترس بسیار زیاد در اطراف حتی دست زدن به COVID اجساد قربانیان خان ذکر شد که اعضای خانواده مرده و یا کارکنان بیمارستان در حال آماده نیست برای خالی کردن بدن است.

“چه غم انگیز است این است که آمبولانس مردم را در بدن در حالی که اعضای خانواده در حال ایستاده دور. هر دو از اعضای خانواده پرسنل آمبولانس به هر یک از دیگر به بدن بیرون اما هیچ کس در اطراف به انجام آن را به زودی به اندازه کافی.”

خان همچنین اظهار داشت که برخی از بخشی از Chanchalguda قبرستان شده است به طور جداگانه اختصاص داده شده برای coronavirus اجساد قربانیان. یک ماه بعد که زمین نیز پر از COVID-19 قربانیان بعد در دستورالعمل منطقه corporator. بخش دیگری از آن سرزمین در همان قبرستان است که به سرعت در حال پر کردن با بدن داده شد برای coronavirus قربانیان.

AIMIM Corporator محمد Murtuza علی گفت: “بیش از 200 جسد به خاک سپرده شده است در Chanchalguda قبرستان از جمله COVID-19. اما در حال حاضر تاج اجساد قربانیان خواسته خواهد شد که برای رفتن به Faqeer ملا در Balapur است که اختصاص داده شده برای COVID-19 تدفین تنها به عنوان وجود دارد هیچ جایی در سمت چپ Chanchalguda قبرستان. کسانی که در حال حاضر اعضای خود را در این قبرستان تنها مجاز به قبر در Chanchalguda Qabristan (قبرستان).”

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de