مهر و موم در ساحل هانتینگتون بیچ به نزدیک سواحل پارکینگ و بعضا در چهارم جولای

مهر و موم ساحل هانتینگتون بیچ مقامات هستند پس دیگر نارنجی و لوس آنجلس شهرستانها در اختتامیه سواحل مشغول چهارم جولای تعطیلات.

مهر و موم ساحل شورای شهر با استناد به نگرانی در مورد تعطیلات جمعیت گسترش coronavirus رای چهار شنبه, جولای 1, در زیر:

  • موثر جمعه, جولای 3 در 6:00 p. m., همه, ساحل پارکینگ (1st 8 و 10 خیابان) بسته خواهد شد.
  • موثر جمعه, جولای 3 در 10:00 p. m. همه مهر و موم ساحل, سواحل, اسکله, اسکله, دستشویی, جمع, زیادی, زمین بازی والیبال, دادگاه ها و ساحل دیگر امکانات رفاهی نیز beclosed.
  • این مناطق در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در روز شنبه, 5 جولای در طلوع آفتاب. اما اگر اعتقاد بر این است بازگشایی خواهد شد مخل به سلامت جامعه و مسئولان شهرستان ممکن است تصمیم به حفظ این مناطق تا اطلاع ثانوی بسته.

آب و هوای گرم و جشن تعطیلات قرعه کشی جمعیت زیادی که باعث کاهش توانایی اجتماعی را حفظ فاصله حداقل 6 فوت گفته است و می تواند به افزایش احتمال گسترش ویروس.

“ما می دانیم که مردم می خواهید برای جشن روز استقلال و لذت بردن از آب و هوای خوب در ساحل و اسکله گفت:” مهر و موم ساحل شهردار Schelly Sustarsic در بیانیه ای. “متاسفانه در این سال همه ما باید به فداکاری های شخصی برای کمک به حفظ کل جامعه امن است. این یک تصمیم دشوار ساخته شده توسط شورای بلکه اعتقاد ما آن است که در بهترین منافع جامعه است.”

مناطق دیگر از شهرستان باز باقی خواهد ماند از جمله پارک های شهرستان سن گابریل رودخانه دوچرخه و فضاهای سبز.

مهر و موم در ساحل, اداره پلیس ادامه خواهد داد برای گشت زنی در این مناطق و کسانی که نمی مطابق با سفارش خواهد بود, اشاره, انتشار گفت.

هانتینگتون بیچ مقامات شهر رای دادند و چهارشنبه شب به تعطیل کردن شهر در سواحل و چهارم با یک گزینه برای شهرستان مدیر به هم نزدیک آنها را در روز شنبه و یکشنبه اگر مورد نیاز است.

“بزرگترین هدف این است که به تنبیهی و بسته سواحل پایین اما این به رسمیت شناختن این واقعیت است که ما شاهد افزایش در تعداد موارد مثبت” گفت: هانتینگتون بیچ councilwoman باربارا Delgleize.

هانتینگتون بیچ مبارزه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom زمانی که او دستور سواحل بسته آخرین بار با شهر تحت پیگرد Newsom اما از دست دادن در دادگاه. اما اخیر سنبله در اعداد بود, چیزی که باید در مورد اعضای شورا گفت.

“آن احساس می کند مانند déjà vu همه را دوباره و دوباره گفت:” عضو شورای مایک Posey. “در اینجا ما با توجه به بسته شدن سواحل دوباره آن را به نظر می رسد مانند آن را بهتر دلیل در حال حاضر از آن بود.”

حرکت به شرح زیر تعطیل اعلام کرد در لس آنجلس و لانگ بیچ, Ventura, لاگونا بیچ و نیوپورت بیچ.

Newsom اعلام کرد که دولت پارک سواحل در اورنج کانتی را تعطیل پارکینگ اما لس آنجلس دولت عمل سواحل را به طور کامل به آینه county سواحل است. با تعطیلی چهارشنبه اعلام کرد در اورنج کانتی دولت ممکن است انتخاب کردن برای انجام بیشتر بسته فراز از پارک های ایالتی سواحل در اورنج کانتی.

مقامات نظارت شهرستان-اداره سواحل سان کلمنت و دانا پوینت هنوز اعلام ساحل محدودیت برای چهارم جولای تعطیلات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de