قراضه Narasimha Rao سده حوادث: گروه های مسلمان به KCR

حیدرآباد: چتر گروه های مختلف سازمان های مسلمان در Telangana است به دادگاه تجدید نظر به دولت به عقب نشینی از تصمیم خود برای جشن تولد, جشن سده نخست وزیر سابق P. V. Narasimha Rao گفت: حرکت به صدمه زدن به احساسات جامعه مسلمان.

ایالات مسلمان فروم (UMF) گفت که وزیر K. Chandrashekhar رائو حرکت به سازماندهی سال برنامه به جشن سده تا به حال صدمه زدن به احساسات آن بخش از مردم که معتقدند در سکولاریسم و به خصوص مسلمانان است.

UMF توسط رهبری مولانا Raheemduddin انصاری که رئیس Telangana اردو آکادمی دولتی بدن.

این گروه نزدیک به تمام هند Majlis-e-Ittehadul Muslimeen (AIMIM) یک مهمانی دوستانه از Chandrashekhar رائو را Telangana Rashtra Samithi (TRS).

هر چند AIMIM نیز بخشی از UMF این بیانیه صادر شده توسط بدن را حمل می کند نام هر رهبر حزب. روحانیون و دیگر افراد برجسته که با صدور بیانیه ای در نظر گرفته شده نزدیک به AIMIM رئیس و حیدرآباد MP Asaduddin Owaisi.

AIMIM منتقدان را مورد سوال Owaisi سکوت بیش جشن سده راه اندازی شده توسط KCR به عنوان وزیر محبوب شناخته شده در یکشنبه.

این حیدرآباد MP روابط دوستانه با KCR شده است و حامی بزرگ از دومی سکولار چشم انداز. Owaisi حزب UMF و دیگر گروه های مسلمان حمایت TRS در سال 2018 مجمع انتخابات سال گذشته Lok سبها نظر سنجی.

UMF اشاره کرد که آن را در طول Narasimha Rao رژیم که ببری مسجد تخریب شد و باعث خسارات زیادی به کشور سکولار پارچه. “Narasimha Rao در حالی که در کنگره اجرا در دستور کار Sangh Parivar” این گفت و خاطر نشان کرد KCR که صدها نفر از مسلمانان کشته شدند در پست-تخریب شورش و مسلمانان جوانان بودند زندانی تحت, سیاه, قوانین مانند TADA و شکنجه.

UMF گفت KCR همدردی با Narasimha Rao و حرکت به سازماندهی جشن سده ایجاد ناخرسندی در میان نیروهای سکولار به ویژه اقلیت ها.

از رهبران مسلمان توصیه وزیر به لغو Narasimha Rao را جشن سده و به جای تمرکز بر روی حاوی گسترش Covid-19 در دولت است.

در ضمن, Jamaat-e-Islami نیز مخالف TRS دولت حرکت به سازماندهی جشن سده نامیده می شوند و این به عنوان یک بار در خزانه و اتلاف وقت است.

جماعت را Telangana واحد رئیس محمد حامد خان گفت: در زمانی که Covid-19 پخش شد سریع و مردم نگران بودند بیش از عدم مناسب امکانات بهداشتی و زیرساخت های TRS دولت بود به هدر رفتن پول و زمان و انرژی تولد و جشن سده از Narasimha Rao.

خان خاطر نشان کرد KCR که آن را در طول Narasimha Rao حکومت که هند شاهد بزرگترین تراژدی تخریب Bbari مسجد. او گفت: رئیس جمهوری که جشن سده را بازگشایی زخم مسلمانان است. او همچنین اشاره کرد که در آن با توجه به Narasimha Rao این زمینه صادر کند اقداماتی که خود را حزب کنگره ریخته او.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de