پوتین مدت محدود برنده نشان می دهد رکود نه قدرت

این هفته روس ها رفت و به پای صندوق های رای برای یک هفته رای خدشه دار گزارش بی نظمی در تغییر قانون اساسی است که اجازه خواهد داد که او را به خدمت دو شش سال ریاست جمهوری نظر خود را پس از یک جریان منقضی می شود در سال 2024.

اگر پوتین همچنان در کرملین از طریق 2036 او را به مراتب فراتر جوزف استالین تصدی به عنوان رهبر اتحاد جماهیر شوروی برای تبدیل شدن به طولانی ترین خدمت رهبر پس از پتر بزرگ تزار که رهبری چه خواهد تبدیل به امپراتوری روسیه با 43 سال تا زمان مرگش در سال 1725.

زمانی که او برای اولین بار وارد عالی روسیه به عنوان نخست وزیر در سال 1999 پوتین بود فقط 46. در 2036 او خواهد بود 83. رهبر چچن رمضان قدیروف نزدیک پوتین متحد گفت: آرام بخش با صدای بلند در یک فیلم ضبط شده روز شنبه نشان می دهد که رئیس جمهور باید در راس برای زندگی است.

“چه کسی به جای او امروز؟” قدیروف گفت. “هیچ رهبر سیاسی بود که در مقیاس جهانی است. “

سهم قابل توجهی از روس ها ممکن است به توافق برسند. همانطور که واشنگتن پست ایزابل Khurshudyan می نویسد: کمی وجود دارد نیاز به پوتین برای برگزاری یک رای در سراسر کشور در مدت فرمت — پارلمان روسیه در حال حاضر مورد تایید حرکت در ماه مارس است. اما کرملین فشار برای مشارکت مردم در همه پرسی تلاش برای ساخت یک روکش از مشروعیت.

رای آمد با توجه به کمی بدتر شدن بیماری همه گیر. دولت برداشته تقریبا همه رمان coronavirus محدودیت در ژوئن 24, اگر چه موارد تایید شده در حال حاضر بالا 650,000 ساخت روسیه سوم سخت ترین-آمار کشور در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است. زمانی که پوتین رای خود را در مسکو روز چهارشنبه تصمیم به پوشیدن ماسک بر خلاف کارکنان در مرکز رای دهی.

غرور کمک کرده است پایین آوردن قبلی رهبران روسیه. تاتیانا Stanovaya کارنگی مسکو مرکز معتقد است که پوتین برگزار می شود این هفته رای به “سیمان امور است که به دنبال روسیه 2014 الحاق کریمه به روسیه که فرستاده خود را با تصویب رتبه های سر به فلک کشیده.”

“در واقعیت است که جهانی شده است فرسوده,” Stanovaya می نویسد. محبوبیت او کاهش یافته است به تاریخی کم است.

بسیاری از رهبران خارجی را ببینید هر فرمت از پوتین در دفتر به عنوان دلیلی برای نگرانی. فقط این هفته, گزارش های خبری نشان داد مقامات اطلاعاتی ایالات متحده تا به حال به این نتیجه رسیدند که یک نظامی روسیه جاسوسی واحد های ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به شبه نظامیان برای حمله به نیروهای ائتلاف در افغانستان از جمله آمریکا و سربازان انگلیسی.

مسکو این اتهام را رد کرده است نشان می دهد که آن را “نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان از اطلاعاتی آمریکا” که “مفتضحانه شکست خورد بیست سال جنگ در افغانستان است.”

چنین تاکتیک ها و محرومیت های معمولی از روسیه در سیاست خارجی پوتین. متعدد کرملین دشمنان خود را ملاقات کرده اید مرگ در سراسر جهان در سال های اخیر است. یک طرح شکست خورده در انگلستان مربوط به روسیه عصب عامل Novichok بود خیلی بی شرمانه این پیشنهاد تنبل و بی کفایتی.

نیروهای روسی را در بر داشت راه خود را به خارجی درگیری نه فقط در کشور همسایه اوکراین و گرجستان بلکه دور تر جبهه مانند سوریه و لیبی. روسیه دخالت شده است و هزینه ای برای همه و منجر به مرگ و میر غیر نظامیان از جمله کسانی که هدفمند عمدا توسط حملات هوایی در سوریه است.

آن را سخت به این لینک طلبی به رئیس جمهور روسیه. به عنوان روزنامه نگار کاترین بلتون می نویسد: در کتاب جدید خود “پوتین ” مردم” او شده است در این بازی برای چند دهه. به عنوان یک افسر KGB در درسدن در سال 1980 یک جوان پوتین به احتمال زیاد با کمک مالی و هدایت گروه های تروریستی که به دنبال “ایجاد هرج و مرج در غرب” با حملات مرگبار.

اما پوتین در روسیه شده است موفق ترین در مبارزه با غرب مسالمت آمیز تضعیف آن و نه از طریق خشونت رویارویی است. تلاش برای نفوذ ایالات متحده در نظام سیاسی پیش از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به عنوان مثال نخست.

هنوز معلوم نیست که آیا رئیس جمهور تهمت بود غافل از اتهام روسی نعمت در افغانستان و یا اینکه آیا او می دانست که در مورد اما نکردند. نه امکان خوب به نظر می رسد. “این چیزی است که شما باید بدانید اگر شما در حال دعوت از روسیه به G-8,” Rep. Adam B. شیف (D-کالیفرنیا.) نیویورک تایمز گفت.

پوتین نمی تواند زنده بماند به طور نامحدود در هرج و مرج به تنهایی. هر چند خود را در دراز مدت در اتاق اجازه داده است او را به outmaneuver جهانی رقبا از جمله کسانی که در واشنگتن خود را طولانی حکومت ممکن است یک بار در خانه.

خیلی از او حمایت اولیه آمد از تمایل خود برای مقابله با قدرتمند و اغلب فاسد الیگارشی همراه با افزایش استانداردهای زندگی پس از تحول سال 1990. در حالی که او برنده هفته گذشته با رای راحت حاشیه وجود دارد نشانه هایی از ترک های جامد در حمایت او یک بار لذت می برد.

مستقل انتخابات پیش از رای گیری نشان داده است که تصویب پوتین کاهش یافته و این بهار از آن پس استراتوسفر اوج به حدود 60 درصد پایین ترین سطح خود از سال 2013. و به عنوان با بسیاری از روسیه انتخابات و همه پرسی مخدوش شد با موجی از اتهامات تقلب.

کارشناسان مشخص شده اند در حال رشد نارضایتی در مقابل حوزه در روسیه سیاسی جهان است. “یکی می آید از جلو فکر کردن و لیبرال ساکنان شهرهای بزرگ دیگر از افسردگی و فقیر استان” تحلیلگر سیاسی کیریل Rogov نوشت on Facebook.

چنین rumblings یک شرکت اساس در مواد واقعیت است. در میان تحریم ها و قیمت نفت فشار اقتصاد روسیه به نظر می رسد مجموعه ای برای دیگری لرزان سال — صندوق بین المللی پول انتظار دارد تولید ناخالص داخلی به افت 6.6 درصد در سال 2020 است. این بیماری همه گیر در معرض برخی از پوتین نقاط ضعف و گمانه زنی های گسترده دارد که تعداد واقعی مرگ و میر شده است پنهان.

روسیه همچنین چالش ها در صحنه جهانی است. مسکو به نظر می رسد مثل یک بیت بازیکن بعدی به سوريه نبرد بین واشنگتن و پکن که در آن پوتین ممکن است در تلاش برای جلوگیری از embroilment. و چند رهبران جهان در معرض خطر حضور خود را با مشخصات بالا رژه نظامی در ماه گذشته به علامت 74 سالگرد پایان جنگ جهانی دوم است.

بزرگترین سوال پوتین چهره یکی قدیروف بیان: که وجود دارد به جای او ؟ اگر جواب این است: هیچ کس که هیچ نشانه ای از قدرت است. آن را نشانه ای از یک کشور در حال سقوط به رکود سیاسی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de