پلکنتیا جدید آتش گروه آغاز می شود خدمات با مراسم سپس با اورژانس تماس

پلکنتیا رئیس آتش جان “پانو” ون Gieson نگاه از لبه جلوی خانه در مقابل ایستگاه آتش 2 در شمال والنسیا خیابان در ساعت 8 صبح چهار شنبه, جولای 1, زمانی که اورنج کانتی آتش قدرت موتور 34 سمت چپ ایستگاه برای آخرین بار.

لحظاتی بعد یک موتور با نام تجاری جدید برای جدید پلکنتیا آتش و ایمنی زندگی بخش حمایت در آغاز خود را برای اولین بار تغییر. به عنوان پلکنتیا پلیس مسدود شده و یک خط از ترافیک اعضای جدید آتش نشانی با حضور در جلوی موتور. در فرمان همه آنها شروع به هل دادن موتور به ایستگاه یک سنت در انتخابات گفت: تاریخ به روز از اسب کشیده آتش واگن – به عنوان یک جمعیت متوقف شد و به تماشا و تشویق زمانی که کار تکمیل شد.

 • San Jose Sharks دروازه بان مارتین جونز متوقف می شود یک شات در روز یکشنبه در سن خوزه.

 • تولد گذشته: کری گرانت بازیگر; متولد سال 1904 درگذشت 1986.

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Sammi چاوز چرخش بر روی باند فرودگاه در بهار نمایش مد در Piecemakers فروشگاه کشور در روز شنبه. برای چندین سال Piecemakers کشور ذخیره شده دوخت یک برنامه برای کودکان و بزرگسالان است. در این سال شاهد یک انفجار از علاقه والدین/کودکان/بزرگسالان دوخت لباس های حمل و نقل کردن کیسه های, بالش, و خیلی بیشتر.

 • فلو ‘ ها V8 کافه شام می خوردن و تماشای رادیاتور اسپرینگز روروک مخصوص بچه ها در این ماشین یکپارچهسازی با سیستمعامل زمین رستوران.

 • ناتان جیمز کوربت چپ و الکس McDermott در Saddleback College تولید “او مرا دوست دارد.”

 • Zai Deshields, 4, در دامان مادر Brandese در خانه قبل از دختر بچه اولین جلسه درمان در سنگ کوه Ga., دوشنبه. مادر او می گوید Zai تبدیل شده است خارج و پسرفت به نوزاد-بحث به تازگی پس از کشیدن یک تفنگ دستی از کوله پشتی در حالی که از دیدن مادر بزرگ خود را در تگزاس و زخمی شدن عموی او در پا.

 • توسط 1967, Slurpee ماشین شد و تقریبا در تمام 7-یازده فروشگاه. در آن زمان این نوشیدنی شناخته شده بود به عنوان Icee. ممکن است آن را تغییر نام داد Slurpee.

 • آناهایم مرکز مقابله و تامپسون می یابد خود را احاطه شده توسط دالاس مدافعان در حالی که از دست دادن جن در نزدیکی دالاس’ خالص در طول دوره اول در هوندا مرکز در روز یکشنبه.

روز شنبه مشخص شده رسمی دست از پلکنتیا اورژانس خدمات از OCFA به شهر جدید گروه. در سال گذشته پلکنتیا مقامات تصمیم به پایان قرارداد خود را با OCFA به دلیل افزایش هزینه آنها گفته بودند رسيدند ،

رهبران شهر استخدام ون Gieson که با هم قرار داده جدید وزارت دوری شش هفته آتش آکادمی و آماده برای 1 جولای handoff.

زیر موتور فشار در پلکنتیا آتش مهندس اسکات فرگوسن مطرح شده جدید پرچم آمریکا تا میله پرچم برای اولین بار به عنوان اعضای جدید گروه ادای احترام کردند.

نبود یک لحظه یدکی. به عنوان به زودی به عنوان پرچم, گیر افتاد, نسیم, ایستگاه خود را برای اولین بار تماس و ارسال فرگوسن و بقیه از اول شیفت کارکنان مسابقه خارج از ایستگاه با چراغ و آژیر وافغان.

“چه روز هیجان انگیز. این یک رویا بوده است برای مدتی برای ساکنان پلکنتیا و همچنین مقامات منتخب اما به اینجا امروز به مسئولیت انتقال از OCFA به پلکنتیا آتش و ایمنی زندگی فقط به معنی مطلق جهان به من” ون Gieson گفت.

“برای دیدن ما افراد وجود دارد – و در واقع ما در حال حاضر اجرای اول ما تماس بگیرید به طوری که آن را بسیار هیجان انگیز ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de