اشتباه منجر به overcount از coronavirus تست در اورنج کانتی

اورنج کانتی اشتباه متورم آن COVID-19 تست اعداد برای بیش از یک ماه — ورود 30,000 آزمون بیشتر از آن را باید داشته باشد — قبل از خطا کشف شد و ثابت مقامات اذعان کرد این هفته است.

این شهرستان دارای شمارش coronavirus تست در برخی از راه در نظر گمراه کننده گزارش کل آزمایشات انجام شده اما نه چگونه بسیاری از افراد مورد آزمایش قرار گرفتند (برخی از مردم در حال آزمایش چند بار).

این خطا ممکن استوک بیشتر شک و تردید در تعداد.

“که کاملا مربوط به اوا گفت:” اوکیف از سن کلمنت بنیانگذار سالم ماندن OC/COVID-19 یک Facebook گروه با حدود 500 عضو است که تلاش می کند برای مقابله در داده نه شایعات. او درخواست شده است این شهرستان به توضیح گیج کننده تغییرات در گزارش تست بستری شدن در بیمارستان تخت ICU و بیشتر — و نشده است گرفتن پاسخ روشن است.

“ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر شفافیت” او گفت:.

مردم ایستاده در صف در درمانگاه با ارائه سریع coronavirus تست برای هزینه در ویلمینگتن در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

چه اتفاقی افتاده است ؟

اول, مهم است به درک تفاوت بین این دو شایع ترین COVID-19 انجام شد.

  • فقط تست که استان ها قرار دارد به گزارش آزمون تشخیصی است که می یابد و عفونت فعال. آن را به نام واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR و با استفاده از یک سواب پنبه به نفوذ بالا به بینی و گلو به جمع آوری gunk. که مواد است و سپس بررسی ویروس’ نشانگرهای ژنتیکی. تست PCR می تواند شناسایی بیمار اما نمی تواند تشخیص اگر کسی یک بار به حال COVID-19 و پس از آن بهبود یافت.
  • این سرولوژی یا خون آنتی بادی آزمون ارائه می دهد که پنجره ای به گذشته است. یک نتیجه مثبت به معنی بدن نصب شده در یک واکنش سیستم ایمنی بدن به این ویروس در سال های اخیر هفته یا ماه — اما سرولوژی آزمون ها به شدت غیر قابل اعتماد برای تعیین که بیمار در حال حاضر. همین دلیل است که آن را قرار است مورد استفاده قرار گیرد و یا شمارش در گزارش رسمی تست اعداد.

اما به مدت پنج سال — از 28 آوریل تا ژوئن 3 — اورنج کانتی به اشتباه اضافه شده حدود 30000 سرولوژی نتایج آزمون به آن “تجمعی آزمون به تاریخ” چهره های, با توجه به اورنج کانتی خدمات بهداشت عمومی.

ساخته شده است که آن را به نظر می رسد آزمایش بیشتر بود در O. C. از آن واقع شد, به میزان 13 درصد زمان اضافی آزمون حذف شدند.

سرولوژی مثبت آزمايشات شمارش نیست به عنوان مثبت COVID-19 موارد این شهرستان گفت.

اشتباه ساخته شده اند ممکن است همه گیر به نظر می رسد با شدت کمتر در اورنج کانتی از آن واقعا به افرادی که زیر این عدد نزدیک است.

یکی از راه های اندازه گیری که آیا یک منطقه موارد در حال بالا رفتن فقط به خاطر تست بیشتر و یا به دلیل وجود دارد در واقع بیشتر بیماری گسترش است و با نگاه به اینکه چه درصدی از آزمون به آینده مثبت است. از جمله تست های بیشتر می تواند تکه از تست مثبت به نظر می رسد کوچکتر و شیوع کمتر حاد.

“همانطور که شما comingle PCR با تست آنتی بادی که به مخرج خیلی بزرگتر, پس از رای مثبت خود را در حال رفتن به کاهش” اوکیف گفت.

آن روشن نیست اگر سرولوژی تستهای ترجمه شده به پایین “مثبت” نمرات برای اورنج کانتی در محاسبات استفاده شده توسط دولت برای نظارت بر پیشرفت. مقامات بلافاصله ارائه جزییات در این شماره از PCR در مقابل سرولوژی تستهای وارد شده که بیش از پنج هفته دوره است. جنوب کالیفرنیا اخبار گروه ثبت سوابق درخواست برای آن داده اما این شهرستان گفت: آن را به حال هیچ پاسخگو سوابق.

چگونه می خواهم آن را اتفاق می افتد ؟

عمده فعالیت این خواننده با میکروسکوپ الکترونی تصویر در دسترس ساخته شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در فوریه سال 2020 نشان می دهد رمان Coronavirus SARS-CoV-2. (NIAID-RML از طریق AP)

این شهرستان توضیح داد: به این ترتیب در یک ایمیل گفته:

اورنج کانتی محبوبیت آزمایشگاه تست نتایج: از کالیفرنیا گزارش بیماری و تبادل اطلاعات (CalREDIE).

وجود دارد برخی از نتایج آزمایشگاهی هستند دستی فرآوری شده — نشان دادن در یک “عملیات منطقه” محلی که در آن ادارات بهداشت باید پس از آن روند و واردات آنها را به CalREDIE پایگاه داده. “این فرایند است که به طور معمول استفاده می شود برای گزارش سلامت بخش نیاز به دیدن بلافاصله به منظور اقدام; COVID PCR نتایج پردازش شده از طریق این گزینه” شهرستان گفت.

برخی از نتایج این حال “auto-پردازش” که به معنی آزمایشگاه نتایج را نشان نمی دهد تا در منطقه عملیات اما به طور خودکار پردازش به پایگاه داده. سرولوژی تستهای خودکار پردازش به سیستم به دلیل وجود دارد هیچ اقدام فوری وزارت بهداشت و درمان نیاز به آنها در این شهرستان گفت.

در آوریل 28, CalREDIE فعال پردازش خودکار از آزمایشات سرولوژی و “این سرولوژی نتایج آزمون شدند با استفاده از روش PCR نتایج آزمون در مجموع آزمون به, تاریخ,’ ” شهرستان گفت.

“سرولوژی تستهای هرگز نباید ام گنجانده شده است به عنوان آنها مناسب تست تشخیصی. این یک خطا بود به همین دلیل است که آنها حذف شده زمانی که HCA رهبری آگاه شد از این مسئله است. حدود 30,000 سرولوژی آزمون حذف شدند.”

با این حال حتی اگر مقامات متوجه اشتباه ژوئن 3 و متوقف اضافی از جمله آزمایشات سرولوژی در اعداد شروع ژوئن 4, آنها نیست, حذف آنهایی که آنها در حال حاضر می خواهم گزارش تا تاریخ 26 ژوئن زمانی که آنها راه اندازی یک جدید COVID-19 data dashboard. آن را نمی کند و گزارش هر گونه اطلاعات در مورد آزمایشات سرولوژی.

زمانی که فشار برای جزئیات بیشتر در مورد دقیقا چگونه سرولوژی تستهای آمد به آن اضافه شود به تست PCR — که متهم با بررسی اعداد قبل از آنها ارسال شده است ؟ چگونه این خطا همچنان برای مدت طولانی بدون تشخیص? — شهرستان گفت که یک بار CalREDIE فعال پردازش خودکار از سرولوژی تستهای “کل COVID آزمون” را از لحاظ فنی شامل آزمایشات سرولوژی چرا که آنها در واقع COVID آزمون.

“اما هدف از این گزارش های عمومی است که در واقع کل PCR COVID آزمون به همین دلیل است که از جمله سرولوژی تستهای اشتباه بود” بیانیه ای گفت:. “هنگامی که OC مراقبت های بهداشتی آژانس رهبری آگاه شد از این ما در پاسخ بر این اساس و به سرعت به عنوان ما می تواند با توجه به حجم کار و مطالبات در تیم ما است.”

هنوز معلوم نیست دقیقا چگونه این خطا به این شهرستان توجه شود.

کارکنان در اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی سازمان بهداشت عمومی آزمایشگاه, انجام تست های جدید کروناویروس, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد از ادوارد Mertz, اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی آژانس)

بسیاری از سوالات

اوکیف به شهرستان جدید COVID-19 داشبورد بررسی مخلوط.

“زیبا به نظر می رسد خیلی بهتر است,” او گفت:. “من مانند کدهای پستی و مرگ و میر در هر پستی. اما برخی از رسم نمودار از دست رفته است. من فکر می کنم مردم می خواهید برای دیدن آن نمودار و روند. من می دانم که برخی از پزشکان محلی انجام شده است بسیاری از نمودار که گم شده از شهرستان — آن بوده است تا شهروندان را به این در.”

شهرستان سانتا کلارا در حال انجام یک کار بهتر او گفت: رفتن تا آنجا که به گزارش های دقیق co-morbidities برای افرادی که مرده ام برای کمک به برطرف کردن شایعات و مضر. “بیشتر مردم اطلاعات را بهتر از آنها می توانند برای خود تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به یک خطر یا نه” او گفت:. “ما در حال گرفتن نیست که نوع شفافیت از شهرستان.”

این شهرستان گفت که این اطلاعات در حال ارسال شده در “زمان نزدیک به واقعی” بنابراین داده ها نیست و وجود دارد خواهد بود. وب سایت آمده است که اطلاعات است که همیشه موضوع به شفاف سازی و به روز خواهد شد به عنوان مورد نیاز آن را گفت.

“میان ما مفتخریم به خدمت OC ساکنان با بهترین اطلاعات ما از دولت فدرال و همکاران کمک می کند که هر کس بهترین تصمیم برای کاهش گسترش COVID-19 و صرفه جویی در زندگی” این شهرستان گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de