مکزیکو سیتی و میر مشخصی به سه برابر نرمال در طول covid شیوع رسمی می گوید

مارکو Ugarte AP

ملوین Sanaurio, جلو, حفر قبر در سن لورنزو Tezonco ایزتپلپا گورستان در شهر مکزیک در ماه گذشته.

مکزیکو سیتی — مکزیک سرمایه رنج می برد حدود سه بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر آن را به عنوان به طور معمول از ماه مارس تا مه با توجه به کشور coronavirus تزار — روشن ترین نشانه ای در عین حال فوق العاده عوارضی که این بیماری همه گیر شده در این شهرستان است.

که برآورد می آید از دولت اول مطالعه دقیق در زندگی ادعا توسط ویروس تحقیقات مقامات می گویند به زودی ساخته شده است.

بیش از حد مرگ و میر شکل که شامل مرگ و میر هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با این بیماری همه گیر در نظر گرفته شده است کامل ترین شاخص آسیب های انجام شده توسط coronavirus. پرش در مرگ و میر این بهار بود و شبیه به موج در مراکز شهری مانند لندن یا نیویورک ،

“قطعا آن را در تاریخ همتراز با آنچه که ما دیده ایم در سخت ترین ضربه از مناطق ایالات متحده گفت:” دانیل Weinberger, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی که مورد مطالعه بیش از حد و میر در این بیماری همه گیر.

[مکزیک مرکزی د Abasto: چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار]

هوگو لوپز-Gatell این وزارتخانه بهداشت که منجر مکزیک در پاسخ به کروناویروس گفت واشنگتن پست که این مطالعه با استفاده از میانگین مرگ و میر ناشی از مارس تا مه در سال های اخیر به عنوان یک پایه. “چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در حال حاضر ؟ این آمار که ما هنوز در حال پالایش است که حدود سه برابر بیشتر است,” او گفت:.

تعداد دقیق تلفات هنوز در دسترس نیست. کامل ترین مطالعه منتشر شده به تاریخ, تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط مجله Nexos یافت که 27,394 نفر در مکزیک شهرستان از اواخر ماه مارس به پایان ممکن است. که بیش از دو برابر معمول سطح. دولت گزارش تنها حدود 4000 coronavirus مرگ و میر در آن دوره برای سرمایه, کانون مکزیک شیوع.

لوپز-Gatell گفت: مرگ و میر بیش از حد داده ها شامل افراد با مشکلاتی مانند حملات قلبی که نمی تواند درمان خوبی از آنجا که بیمارستان بودند غرق coronavirus بیماران — اما “آن را محتمل است که اکثریت covid.” آنها شامل موارد که تشخیص داده شد و کسانی که نمی شد.

ادگارد Garrido

ایسنا

کوره های جسد سوزی کارکنان ایستاده با بدن یک مرد که فوت از covid-19 داخل یک هولوکاست فر دوشنبه در سن ایسیدرو کوره های آدمسوزی در مکزیکو سیتی.

مرگ و میر تبدیل به یک تفرقه سیاسی در مکزیک; منتقدان ادعا می کنند دولت پنهان است. مقامات تکذیب کرد. مکزیک شبیه به بسیاری از کشورها و ایالات متحده — در رسمی شمارش تنها کسانی که covid مرگ و میر است که با تایید آزمایشگاه ،

هنوز undercount به نظر می رسد غیر منتظره ای بالا است. بیمارستان ها در اینجا نیاز به آزمایش بیماران با علائم جدی اما لوپز-Gatell گفت: برخی فاقد پرسنل برای انجام این کار به سرعت. علاوه بر این, بسیاری از مردم ظاهرا مرگ در خانه و یا در مدت کوتاهی پس از ورود در بیمارستان بدون اینکه تست شده است.

[مکزیک بیمارستان های فشار برای درمان coronavirus به عنوان مقامات می گویند موارد در حال اوج]

رسما 28,510 مردم در مکزیک کشته شده اند از covid-19. روز چهارشنبه این کشور به تصویب اسپانیا برای مکان ششم در جهان, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. شهر مکزیک گزارش شده 6,642 مرگ و میر.

این کشور اولین موج از عفونت است — اگر چه مقامات می گویند که افزایش موارد رو به کاهش است.

لوپز-Gatell گفت: مرگ و میر بیش از حد برآورد شد قابل مقایسه با حتی تلخ ترین شیوع بیماری آنفولانزا در مکزیک است. “البته” او گفت:, “این بالا و یا بسیار بالا در مقایسه با آنچه که ما می خواستیم.”

“ما نمی مدیریت برای جلوگیری از همه گیر’

مقامات مکزیکی را نسبت مرگ و میر عوامل متعددی است. بسیاری از coronavirus قربانیان قرار داده اند رفتن به بیمارستان ها تا زمانی که آنها تبدیل شده ایم به شدت بیمار است. مکزیک دارای سطح فوق العاده ای از فشار خون بالا و دیابت و چاقی — بیماری های مزمن از نوع مربوط به حدود 80 درصد از این کشور coronavirus مرگ و میر.

“نسبی سهم [از مکه] به کشنده بودن این بیماری همه گیر است که یک فاجعه است” گفت: لوپز-Gatell. او مقصر افزایش محبوبیت تنقلات و نوشیدنی های شیرین.

مقامات تلاش کرده اند در برابر محدودیت های جدی از جمله مزمن کمبود بودجه روبرو understaffed سیستم پزشکی و نیروی کار به شدت متمرکز در بخش غیررسمی — کارگران ساختمانی فروشندگان خیابانی و دیگر افرادی که با تکیه بر درآمد روزانه برای زنده ماندن.

ادگارد Garrido

ایسنا

یک کارگر سلامت شرکت در یک تظاهرات در شهر مکزیک در روز چهارشنبه به درخواست دولت مکزیک برای ارائه به معنی بیشتر و شرایط کاری بهتر به بيمارستان کارگران در طول شیوع کروناویروس.

سخت قرنطینه مانند اسپانیا شده اند غیر ممکن لوپز-Gatell گفت. وجود مقامات تهدید متخلفان با جریمه تا 1000 $و کاهش حرکت در حمل و نقل عمومی و در فروشگاه ها در حدود 80 درصد است. در مکزیک کشور با نابرابری و خاطرات زنده حکومت استبدادی چنین قرنطینه “شده اند بنابراین نامطلوب اقتصادی و اجتماعی آن را به پایان رسید در یک داخلی اجتماعی, رویارویی,” او گفت:.

مکزیک تعطیل, مدارس و ادارات دولتی اما آن 70 روز مستند تکیه زیادی روی اجبار. این کشور زمانی در حدود 60 درصد افت در سراسر کشور در تحرک مقامات گفت.

[Coronavirus در مرز: بیمارستان کالیفرنیا تحت الشعاع بیماران از مکزیک]

منتقدان گفت که این پاسخ بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. “ما باید یک نرخ مرگ بالا را مدیریت برای جلوگیری از همه گیر” گفت: فرانسیسکو مورنو عفونی-متخصص بیماری های در پایتخت معتبر ABC بیمارستان.

مکزیکی مقامات تصمیم به انجام تنها محدود تست با توجه به عدم وجود آزمایشگاه ظرفیت و کارکنان به انجام تماس ردیابی. “اپيدميولوژيک هوشیاری آنها کافی نبود” گفت: میگوئل بتنکورت, رئيس جمهور از جامعه مکزیک برای سلامت عمومی است. “آنها نمی باید حساسیت برای تشخیص این پدیده به درستی.”

مقامات مکزیکی استدلال می کنند در غیر این صورت. آنها می گویند که آنها در کاهش بیماری همه گیر در سرعت حدود نصف در مقایسه با کشورهایی مانند ایتالیا یا اسپانیا خرید زمان تا بيمارستان نبودند غرق شده است. اما به جای سریع و انفجاری شیوع آنها زخم با نوک بلند و آهسته تر حرکت یکی است.

مارکو Ugarte

AP

کارگران کوره های جسد سوزی سوزاندن تابوت covid-19 قربانیان هفته گذشته پس از آنها سوزانده شده در سن نیکولاس تلنتینو گورستان در ایزتپلپا محله از شهر مکزیک.

اگر یک چیز وجود دارد که در آن همه طرف موافق آن است که بهداشت عمومی پیام روشن نیست. در اوایل جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador نادیده گرفته توصیه های اجتماعی فاصله و او مشتاق برای باز کردن این کشور به عقب به عنوان آن غرق به یک رکود عمیق. لوپز-Gatell هشدار داده است بارها و بارها از خطرات ناشی از ویروس است. اما او اذعان دولت به بهداشت عمومی پیام اتحاد موفق به متقاعد کردن بسیاری از مکزیکی ها.

این کشور را عمیق سیاسی قطبش بیشتر پیچیده و مهم است. ساموئل Ponce de León عفونی-متخصص بیماری های ملی دانشگاه خودمختار مکزیک گفت: رئیس جمهور منتقدان را تمسخر لوپز-Gatell استراتژی بنابراین خستگی ناپذیر است و این اشتباه است. “شهروندان نمی دانم چه اقداماتی را,” او گفت:.

[مکزیک آغاز می شود برای بلند کردن coronavirus مستند اما مقامات می گویند این کشور هنوز هم در معرض خطر’]

برخی می گویند آن coronavirus تزار که به سرزنش. لوپز-Gatell اولیه خوش بین حاوی پیش بینی در مورد این بیماری همه گیر و فقدان اطلاعات در مقیاس اپیدمی — سوء ظن مطرح شده در یک کشور که در آن دولت به مدت طولانی fudged داده ها در بلایای طبیعی.

Weinberger گفت که در بسیاری از کشورها آن را بسیار دشوار است برای اتخاذ مخاطب گسترده-ردیابی در ارتفاع یک بیماری همه گیر. اما تا به امروز آمار مرگ او گفت: یک موضوع های مختلف.

“این واقعا مهم برای عموم به یک تصویر دقیق از آنچه در جریان است و شدت آنها به عنوان وزن های مختلف این اقدامات در شرایط تعطیلی و محدودیت های مختلف در آزادی,” او گفت:.

افزایش مرگ و میر جهانی

به طور معمول طول می کشد تا یک سال یا بیشتر برای مکزیک را آهسته در حال حرکت بوروکراسی به تولید کامل مرگ داده است. اما پس از ملی و رسانه های خارجی شروع به سوال coronavirus مرگ و میر, مکزیک, شهر, شهردار, Claudia Sheinbaum پیشگام تلاش برای تعیین حد مرگ برای سرمایه است.

این کمیته که شامل مقامات بهداشت فدرال قصد دارد بیشتر به شکستن اعداد برای تعیین چگونه بسیاری از مرگ و میر از covid, لوپز-Gatell گفت. یک تیم جداگانه ای است که به دنبال در بقیه کشور است.

تلاش های مشابه هستند به تدریج گرفتن جریان است در سراسر جهان. یک مطالعه جدید انجام شده توسط سه نفر از دانشمندان در دانشگاه MIT Sloan School of Management برآورد کل covid مرگ و میر برای 84 کشور در حدود 600,000 خوبی در بالا گزارش آمار و ارقام.

و این که از طریق اواسط ماه ژوئن. به گفته محققان اگر هیچ واکسن و یا درمان توسط بهار آینده مرگ و میر می تواند ضربه 1.75 میلیون.

شیوع کروناویروس در مکزیک بیمارستان ها را افزایش زنگ تظاهرات

در ایالات متحده قلبی سوار سنبله در مرگ و میر مرتبط به covid

ایالات متحده می خواهد مکزیک به حفظ و دفاع از آن و مراقبت های بهداشتی کارخانه های باز. کارگران مکزیکی در حال بیمار شدن و مردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de