استاد باغبان: چگونه برای به دست آوردن میوه در یک آناناس درخت گواوا

س: من دو آناناس گواوا درختان که در سه و چهار سال است. هر دو درخت به حال بسیاری از شکوفه های سال گذشته کمتر از ده در این سال است. نه درختی تولید کرده است هر میوه نشده است. من آب و بارور کردن آنها را به طور منظم. آنها کامل خورشید در صبح و جزئی آفتاب بعد از ظهر. چه می توانم انجام برای دریافت میوه ؟

یک: Feijoas (یا آناناس guavas) محبوب چشم انداز درختچه یا درخت کوچک. آنها به خصوص به سرعت در حال رشد پس از آن آسان است برای نگه داشتن آنها را کوچک و قابل کنترل است. آنها از سود هفتگی عمیق آبیاری به خصوص در طول گلدهی و باردهی در فصل. اگر آنها تجربه هر نوع آب و استرس آنها را رها کردن همه خود میوه در اعتراض.

اگر خود درخت گل اما نه تنظیم میوه وجود دارد به احتمال زیاد یک مشکل با گرده افشانی. اکثر انواع feijoa هستند نه خود بارور. حتی اگر دو یا بیشتر از درختان نزدیک به یکدیگر بهترین مسیر به یک میوه خوب مجموعه است و دست افشانی. شما می توانید با استفاده از قلممو کمی به دقت انتقال گرده از یک گل به گل دیگر. و یا شما می توانید پوست پشت کاسبرگ و مالش تصادفی گل به هر یک از دیگر. گل بی-جنسی (زن و مرد) پس از آن واقعا مهم نیست که گل گرده منبع و کدام گیرنده.

اگر شما احساس نمی مانند بازی کوپید برای درختان کولیج و آپولو دو خود بارور رقم را امتحان کنید.

اگر خود درخت نیست گل در همه آنها ممکن است نیاز به کود است که کمتر در نیتروژن. Feijoas نیز بهره مند شوند تا حد زیادی از مالچ سنگین به دلیل آن را محافظت می کند و خود را در ریشه های کم عمق و کاهش استرس آب.

س: حدود یک و نیم سال پیش ما کاشته پرچین با حدود 40 کوچک Ligustrum Texanum (waxleaf privet). درست بعد از کاشت برخی از آنها را از دست داده و تمام برگ های خود را و ما تا به حال به آنها را جایگزین. حالا بعد از این همه وقت ما را بیشتر و بیشتر گیاهان از دست دادن برگ های خود را و آن را نگاه نمی کند مانند وجود هر گونه ترک در گیاهان است. ما در حفظ و جایگزین کردن گیاهان. چه چیزی می تواند علت ؟

یک: متاسفانه همه می توانم بگویم از خود را شامل عکس است که خود را privet می کند در واقع نگاه مرده است.

Privet معمولا خیلی هاردی اما همیشه وجود دارد برخی از راه برای کشتن یک گیاه. (احساس بد نیست من کشته ام بسیاری از گیاهان خودم!)

شایع ترین مشکل است overwatering یا فقیر زهکشی. اگر یک گیاه ریشه اقامت خیس برای هر طول زمان آنها را به تسلیم شدن به بیماری های قارچی. ما اغلب این “کشتار با مهربانی.”

به همین ترتیب underwatering اتفاق می افتد به خصوص اگر شما تجربه یک شکست در خود سیستم قطره.

متناوب overwatering و underwatering می تواند استرس هر گیاه به بهبود است. در این مرحله شما احساس می کنید مانند شما نمی توانید برنده شوید, متعجب?

قبل از کاشت هر درختچه توصیه من حفر برخی از کمپوست و یا دیگر مواد آلی به خاک. هنگامی که شما پاک کردن گیاه از آن مهد کودک ظرف به آرامی شل ریشه به طوری که آنها را رشد و گسترش است.

Privet نیز دوست دارد آهسته آزادی کود تا برخی از مخلوط به خاک هنگامی که شما گیاه.

باید باغبانی سوالات ؟ ایمیل [email protected]


به دنبال بیشتر باغبانی راهنمایی کنید ؟ در اینجا چگونه برای تماس با استاد باغبان برنامه در منطقه شما.

لس آنجلس

[email protected]; 626-586-1988; http://celosangeles.ucanr.edu/UC_Master_Gardener_Program/

اورنج کانتی

[email protected]; 949-809-9760; http://mgorange.ucanr.edu/

Riverside County

[email protected]; 951-683-6491 ext. 231; https://ucanr.edu/sites/RiversideMG/

سن برناردینو کانتی

[email protected]; 909-387-2182; http://mgsb.ucanr.edu/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de