الاییواسدی رئیس پلیس استعفا داد زیر, مدرسه, مدیره رای به کاهش 25 میلیون دلار از آژانس

تاد چمبرلین بازنشسته فرمانده پلیس لس آنجلس که در زمان راس لس آنجلس مدرسه اداره پلیس فقط هفت ماه پیش استعفا داد و بلافاصله موثر شنبه یک روز پس از منطقه مدیره رای به بریده بریده خود را در بخش بودجه 25 میلیون دلار.

لس آنجلس Unified School District سخنگوی تایید استعفا و اعلام کرد “اطلاعات بیشتر در بخش انتقال رهبری خواهد بود در آینده.”

او قادر به ارائه اطلاعات بیشتری در مورد چمبرلین تصمیم به مرحله پایین به عنوان رئیس پلیس آژانس.

تاد چمبرلین (حسن نیت ارائه میدهد از الاییواسدی)

الاییواسدی مدیره آموزش و پرورش رای دادند 4-3 روز شنبه به 25 میلیون دلار یا حدود 35 درصد از این بخش را در بودجه قرار داده و آن را جایگزین برنامه از جمله استخدام ایمنی مشاوران و مددکاران اجتماعی که به نفع آمریکایی آفریقایی دانش آموزان است. برش را به معنای از دست رفتن حدود 65 افسران و بخش اضافه بودجه همراه با دیگر کاهش می یابد, خدمات, مقامات گفت.

این حرکت مورد تایید اعضای هیئت مدیره حذف خواهد شد افسران از دانشگاه و آنها را از لباس خود را تا زمانی که هیئت مدیره می شنود از نیروی کار در پلیس تشکیل شده توسط سرپرست Austin Beutner.

چمبرلین را به عهده گرفت این گروه در ماه دسامبر 2019. او قبلا به عنوان یک فرمانده با اداره پلیس لس آنجلس است و خدمت در اجرای قانون برای بیش از 33 سال است.

به عنوان یکی از بزرگترین مدرسه مستقل ادارات پلیس در کشور های LASPD استخدام 366 سوگند افسران و 95 غیر سوگند افسران با بودجه حدود 70 میلیون نفر است.

ایالات معلمان لس آنجلس ستایش کاهش در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه. مقامات اتحادیه گفت: سال تحقیق نشان داد که حضور پلیس مدرسه “کاهش نرخ فارغ التحصیلی ندارد و ایجاد مدارس امن تر و منفی تاثیرات یادگیری دانش آموزان.”

“هیئت مدیره مدرسه اقدام بزرگ است اولین گام در این کمپین پلیس-رایگان مدارس و زمین شکستن در نظر ما جنبش برای حمایت از سیاه و سفید زندگی در مدارس ما” گفت: UTLA جمهور Cecily Myart-کروز. “آن قدرت و شور و شوق در خیابان ها در سراسر L. A. و این کشور, نشاط بخشی, صدای, سیاه, دانش آموزان, مربیان و خانواده ها ساخته شده است که این اتفاق می افتد. ما نمی توانیم اجازه دهید. ما باید به مبارزه برای ما بچه ها و دانش آموزان ما.”

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de