عرفان Pathan انتقاد ترول برای در تماس تلفنی با ‘بعدی حافظ سعید’

دهلی نو: سابق هند سریع کاسه عرفان Pathan در روز پنج شنبه ناودان ترول پس از او نوشت:, “@IrfanPathan است نه پنهان کردن جاه طلبی های خود را برای تبدیل شدن به بعدی حافظ سعید در همه”.

Pathan شده است صریح در مورد موضوعات مذهبی و هماهنگی در این کشور در ماه های اخیر و این باعث شده است که به چند پیش فرض در رسانه های اجتماعی حمله به او را برای نظرات خود را.

“این ذهنیت برخی از مردم است. که در آن ما رسیده? #شرم #بیزارند و” پتان توییتی. تعدادی از کاربران از جمله بازیگر Richa Chadha گفت: در پاسخ به بخش رسیدگی که مورد آزار قرار گرفته سابق کریکت هند است که یک ربات و یک کاربر واقعی.

Richa Chadha را صدای جیر جیر

“آن را جعلی حساب. ربات. نه یک فرد واقعی” او توییتی و Pathan پاسخ داد: “اما کسی که مدیریت آن؟”

توهین شد با این حال در پاسخ به هر نظر سیاسی ساخته شده توسط Pathan اما به یک نامربوط موضوع او را به صحبت کردن در مورد چگونه او تبدیل شد از خالص سریع کاسه به همه طفیلی.

عرفان Pathan, مذاکرات در مورد گرگ Chappell

“من تا به حال گفت: این پس از من تا به حال اعلام کرد که بازنشستگی من به عنوان به خوبی. کسانی که بحث در مورد گرگ Chappell خراب من حرفه ای با ارسال من به عنوان یک طفیلی در شماره 3 و همه این چیزها…در واقع آن Sachin paaji را ایده” پاتان گفت: در فراتر از زمینه میزبانی توسط مجری Raunak کاپور در Instagram صفحه.

“او توصیه Rahul Dravid به من ارسال در شماره 3. او گفت: “او (عرفان) قدرت ضربه sixes می تواند روی توپ های جدید و می توانید سریع bowlers خوب بیش از حد.

“تلاش شد برای اولین بار در این سری در برابر سریلانکا در هنگام Muralitharan در اوج خود بود و ایده این بود که برای حمله به او را به عنوان به خوبی. (Dilhara) فرناندو آن آغاز شده بود مفهوم تقسیم انگشت کندتر توپ.

“ضربه را درک نمی کنند که بیش از حد به خوبی از پس این باور بود که اگر من می تواند آن را بکشد این کار می تواند به نفع ما و به خصوص پس از آن بود که اولین بازی از این سری است. این درست نیست که گرگ Chappell خراب زندگی حرفه ای من. پس او از هند آن را آسان تر است به او یک کیسه مشت زدن.”

چپ و بازو هاي برگزار 29 آزمون 120 ODIs و 24 T20Is برای هند اسکالپینگ در مجموع 301 بین المللی درها.

منبع: با ورودی از IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de