چگونه Newsom را shutdown از داخل سالن ناهار خوری را تحت تاثیر قرار O. C. رستوران

رو به افزایش در COVID-19 نفر در آستانه تعطیلات بزرگ کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور Southern California counties به داخل سالن عملیات در رستوران ها از wineries و مزه اتاق برای حداقل سه هفته.

“این بدان معنا نیست که رستوران تعطیل,” Newsom گفت: در یک ظهر در کنفرانس خبری روز شنبه, جولای 1. “این بدان معنی است که ما در حال تلاش برای گرفتن به عنوان بسیاری از فعالیت های که ما می توانیم … و حرکت آنها را در خارج از منزل.”

Newsom به نام یک “سوئیچ دیمر نه بر روی و خاموش.” داخل سالن سینما خانواده, سرگرمی, سالن, باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق نیز توقیف برای حداقل سه هفته. Newsom همچنین دستور بسته شدن میله های زندان. اورنج کانتی را بارها در نیمه شب.

  • رو به افزایش در COVID-19 نفر در آستانه تعطیلات بزرگ Calfornia رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور Southern California counties به داخل سالن عملیات در رستوران ها از wineries و مزه اتاق برای حداقل سه هفته. دیده می شود در اینجا Descanso رستوران در کوستا مسا. (ثبت نام فایل عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

  • رو به افزایش در COVID-19 نفر در آستانه تعطیلات بزرگ Calfornia رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور Southern California counties به داخل سالن عملیات در رستوران ها از wineries و مزه اتاق برای حداقل سه هفته. دیده می شود در اینجا ناهار خوری اتاق قرمز مایل به زرد در آشپزخانه و سالن در رانچو میشن ویجو. دیده می شود در اینجا, اتاق ناهار خوری و نوار. (حسن نیت ارائه میدهد از تحت الشعاع قرار دادن روابط عمومی)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • رو به افزایش در COVID-19 نفر در آستانه تعطیلات بزرگ Calfornia رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور Southern California counties به داخل سالن عملیات در رستوران ها از wineries و مزه اتاق برای حداقل سه هفته. دیده می شود در اینجا سرور مطابق با جداول در روي کافه در لاگونا بیچ. (روی کافه بازار)

  • رو به افزایش در COVID-19 نفر در آستانه تعطیلات بزرگ Calfornia رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور Southern California counties به داخل سالن عملیات در رستوران ها از wineries و مزه اتاق برای حداقل سه هفته. دیده می شود در اینجا روی کافه در لاگونا بیچ.(روی کافه بازار)

  • رو به افزایش در COVID-19 نفر در آستانه تعطیلات بزرگ Calfornia رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور Southern California counties به داخل سالن عملیات در رستوران ها از wineries و مزه اتاق برای حداقل سه هفته. دیده می شود در اینجا روی کافه در Corona del Mar. (روی کافه بازار)

فرماندار سفارشات بر 19 استان ها در دولت دیده بان لیست از جمله لس آنجلس, نارنجی, رودخانه و سان برناردینو. کالیفرنیا بوده است تشویق شهرستانها به گسترش فضای باز ناهار خوری اما بسیاری از کسانی که تلاش ها در مراحل اولیه است.

رستوران ها با مقدار زیادی از فضای پاسیو, دستورالعمل های راحت تر به دنبال. “ما بسیار خوش شانس است که ما یک مقدار زیادی از فضای در فضای باز در رستوران ما و ABC است که ما اجازه می دهد به گسترش در جامعه ما در منطقه در این دستورالعمل گفت:” آشپز پیج Riordan اسکارلت آشپزخانه و سالن در رانچو میشن ویجو که در آن وجود دارد بیش از 30 کرسی در پاسیو و فضای اضافی اجازه خواهد آورد که تا 75. “چه آنها توصیه نمی خواهد تحت تاثیر خط پایین ما تا زمانی که جامعه ما نیست می ترسم به ادامه به ناهار خوردن.” او گفت:.

گرسنه ؟ ثبت نام برای خوردن شاخص هفتگی ما غذا خبرنامه و پیدا کردن که در آن به خوردن و دریافت آخرین رستوران اتفاقات در اورنج کانتی. مشترک شدن در اینجا.

برخی از شهرهای جنوب کالیفرنیا اغلب با عجیب و جالب قدیمی شهر بخش گامهای اجازه می دهد تا رستوران برای باز کردن موقت فضای باز ناهار خوری مناطق در پیاده رو در پارکینگ و یا حتی در خیابان.

در اورنج کانتی, Irvine, نیوپورت بیچ و دیگر شهرستانها باز کرده اند تا فضای باز است. لاگونا بیچ بسته شده است, جنگل, خیابان, Fullerton بسته شده است و یک بخشی از غرب Wilshire خیابان از Malden خیابان به بندر بلوار مرکز شهر.

“هر یک از ما رستوران دارای یک ایوان و به خصوص LA بسیار بزرگ در خارج از منزل و با توجه به برخی از مقررات جدید ما توانستیم به نوبه خود یک پارکینگ به ما در بیرون ناحیه” گفت: جان Secretan صاحب روی کافه بازار با مکان در Corona del Mar, لاگونا, ساحل و در مرکز شهر LA. “ما مرتب کردن بر اساس از یک لبه است که متاسفانه رستوران دیگر نمی توانید همان مزیت است.”

برای رستوران ها بدون مقدار زیادی از فضای در فضای باز آن را بیشتر به چالش کشیدن.

“ما یک پاسیو, اما آن را نمی بزرگ به خصوص وقتی که می آید به شش فوت جدایی” گفت: آشپز تونی آسمان از Whitestone رستوران و بار, در دانا پوینت. “ما احتمالا می تواند نشستن پنج یا شش جداول وجود دارد. اما این نه تو آن را قطع”

قبل از اعلام دولت و مقامات محلی در حال حاضر در تلاش برای tamp پایین چهارم جولای جمعیت با بسته شدن سواحل متعدد و لغو آتش بازی نشان می دهد. اما در هفته های زیر وجود دارد گزارش از کسب و کار عدم پیگیری دولت دستورالعمل های ایمنی.

آن را می دهد یک دمپر در تعطیلات آخر هفته هنگامی که اورنج کانتی ساکنان به طور معمول به کافه ها و رستوران ها برای لذت بردن از آبجو سرد و margaritas.

“این بسیار دشوار است زمانی که ما به عقب و جلو. ما احساس کردیم که به عنوان یک عملیات ما در مسیر خوبی را به آرامی به عقب خدمات ما در یک شیوه ای امن و به ما را به یک محل که در آن ما شد عامل در سیاه و سفید” گفت: Rob Arellano صاحب Descanso رستوران در کوستا مسا که دارای تخصص در تکیلا کوکتل و معاصر مکزیکی, مواد غذایی آماده در plancha جداول در مقابل شام. “در حال حاضر این اضافی تعطیلی واقعا ما را از بسیاری از گام به عقب.”

تقریبا تمام صاحبان رستوران ها می گویند که آنها بیش از تمایل به تطابق با هر گونه مقررات را به نگه داشتن درب باز اما یک بیت از نا امیدی است در مجموعه های بیش از حد. آنها در حال رفتن مایل اضافی با تمیز کردن اضافی و بهداشت و منو و تغییرات بیشتر هنوز هم قوانین عمل یک هدف متحرک است.

“قلب ما تجربه تعاملی ناهار خوری با سرآشپزها ما این است که در داخل خانه. ما ادامه خواهد داد به کار ما پاسیو و آزاد و البته فراموش takeout” گفت: Arellano. اما در رستوران خود را که باعث کاهش درآمد. “من می خواهم بگویم حدود 65%”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de