چگونه کرالا شکست Covid-19: آنا Kook

کوچی: آنا Kook – a story teller, videographer و ویرایشگر تولید یک نمونه مستند تصویری چگونه در کرالا کارآمد موجود گسترش Covid-19. کرالا استراتژی در مبارزه با این ویروس تبدیل به یک مدل نه تنها برای دیگر کشورهای هند بلکه برای جهان است. و حتی آن را در سمت چپ در پشت U. S. A., است که ترین در جهان از لحاظ اقتصادی قوی کشور در جهان است.

ردیابی تست و درمان

کرالا, وزیر بهداشت, K. K. Shailaja همچنین شناخته شده به عنوان “تاج قاتل” زمانی که شنیدم در مورد گسترش بیماری مرموز در چین بلافاصله انباشته واکنش سریع تیم و اتخاذ استراتژی ردیابی تست و درمان حتی قبل از کرالا دریافت آن coronavirus مورد.

برای اولین بار تایید کرد Coronavirus مورد در کرالا بود شناسایی شده در ژانویه 27 از یک دانش آموز پس از رسیدن به کوچی از ووهان.

با توجه به Kook ویدئو های کرالا دولت انباشته شده بود تست در اعداد بزرگ به صورت تصادفی آزمایش مردم که به نتایج در عرض 48 ساعت. کرالا قوی رهبران جامعه تشویق همکاری و اجازه گسترده ردیابی. 11 آوریل 401 تست ازای هر یک میلیون نفر انجام شد.

کرالا جمعیت شبیه به نیویورک و جورجیا و آلاباما ترکیب شده است. آن محصول ناخالص داخلی (GDP) سرانه کمتر از 2000 دلار است که بسیار کمتر از $62,886 — تولید ناخالص داخلی سرانه از U. S. A. [منبع: بانک جهانی] و در عین حال به آمریکا رسیده 100,000 Covid مرگ و میر ناشی از پایان ماه مه سال 2020 کرالا تا به حال تنها هفت.

راز موفقیت

وقتی پرسیده شد که به دکتر Aju Mathew راز این موفقیت گفت: “وجود یک حس وحدت وجود حس آمادگی وجود دارد یک حس است که ما قبل از این انجام داده. ما می توانیم دوباره آن را انجام دهد.’ دکتر متیو یک اپیدمیولوژی در کوچی در کرالا است.

با توجه به Kook کرالا موفقیت بستگی به دو چیز است: آن استراتژی و سیاسی آن زیرساخت ها است.

کرالا با استفاده از مدل سوسیالیستی از حکومت است که در آن تصمیم گیری و تعیین هدف در دستان مشترک جمعیت. کرالا واقعا یک کار بزرگ در مسطح منحنی بسیار زود است. ما باید اجازه دهید مردم در مراقبت از خود جوامع و بهداشت عمومی به راحتی در دسترس به آنها.” دکتر گفت: شهيد Jameel, هندی, Virologist و مدیر عامل خوش آمدید اعتماد.

با توجه به غلیان وجود داشته است خلاق و تاثیرگذار تبلیغات است که آموزش به مردم در مورد ویروس و انگیزه آنها را در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. در ویدئو کوک در مقایسه با تفاوت بین مسئولیت و استراتژی بین ایالات متحده و کرالا که در آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شد مباهات “این است که یک کشور بزرگ ما دارای 240 موارد است. بسیاری از این افراد در حال رفتن به خوب است.”

شکستن زنجیره ای کمپین

دولت کرالا راه اندازی شد “شکستن زنجیره مبارزات انتخاباتی”. رقص افسران پلیس و روبات آگاهانه شهروندان در مورد شستن دست و بهداشت.

“دولت پیام است که آنها باید اطمینان حاصل شود, فیزیکی, فاصله. اما انسجام اجتماعی باید دست نخورده است. ما باید قاب استثنایی مبارزات.” دکتر گفت: Mathew.

کوک گفت: “کرالا شد به مراتب جلوتر از دیگر کشورهای هند در آرامش مستند. وی در ادامه می افزاید: نخست وزیر نارندرا فقط به چهار ساعت توجه کنید قبل از او اعلام کرد مستند که مجبور هزاران نفر از کارگران مهاجر به راه رفتن صدها مایل برای رسیدن به خانه های خود. آنها در مواجه با گرسنگی و مرگ در این راه با توجه به مستند.

در حالی که کارگران در کرالا شد با ارائه سرپناه و غذا و بعد آنها را به خانه های خود در قطار. کرالا تا به حال یک سیستم توزیع, مردم داده شد جیره کارت برای جمع آوری مواد غذایی رایگان کیت.
Hotline تسهیلات نیز به بیماران ارائه به تماس با خانواده خود را به طوری که آنها را ذخیره کنید از تاثیر تنهایی که می تواند آنها را از نظر روانی بیمار است.

“من قویا معتقدم که مستند و بدون خالص ایمنی شکنجه است.” دکتر گفت: Mathew.

کوک گفت: موفقیت در کنترل این بیماری همه گیر کردم تا حد زیادی به کار با سیستم سیاسی آن. برای دهه کرالا کمونیست ها شده اند به طور منظم رای به قدرت است. آنها و دیگر جناح چپ دولت را به شدت سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

او به عنوان مثال در حالی که کرالا صرف 6.5 درصد از آن دولت تولید ناخالص داخلی در مراقبت های بهداشتی. کل هند صرف بیش از 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی آن در بهداشت عمومی است. کرالا همچنین دارای یکی از بالاترین نرخ فقر در هند است. همچنین بالاترین نرخ سواد در هند است که 94 درصد.

“این نمی تواند ساخته شده است در چند ماه. آن نیاز به دهه توانمند سازی جوامع توانمند سازی مردم و جمعیت با سواد.” دکتر گفت: Mathew.

با توجه به کوک وجود دارد به نظر می رسید به یک عدم هماهنگی بین رئیس جمهور مقامات بهداشتی.

دکتر Jameel گفت: مهم ترین چیز این است که ارتباطات باید روشن بین رهبر کشور و کارشناسان بهداشت و درمان. در غیر این صورت آن را نمی خواهد کمک کند.

تجربه گذشته

کوک می گوید: یکی دیگر از مزیت برای کرالا است که آن را آموخته و از آن تجربه گذشته هنگامی که آن را به کار گرفته Nipa شیوع ویروس در سال 2018 است. Kook بیشتر می افزاید: باید به یاد داشته باشیم که کرالا است که از لحاظ فنی یک کمونیست به رهبری دولت است که هنوز هم در تلاش اقتصادی است. اما هنوز هم بقیه از هند می تواند به یادگیری چیزی از کرالا. این کشور در حال حاضر باز کردن back up با وجود موارد هنوز افزایش ضعف بیمارستانها و نرخ پایین از تست.

در ویدئو, Kook درج برخی از فیلم هایی و فایل عکس ها و تلاش برای اثبات که کرالا هرگز تبلیغ باورهای کور و حقه بازی مانند چگونه رئیس جمهور تهمت پیشنهاد تزریق مواد ضد عفونی کننده. گاو ادرار درمانی به طور گسترده ای توزیع شده در میان گروه هندو در هند به عنوان یک درمان. کرالا نیز از گناهان مانند آمریکایی های آسیایی تبار در آمریکا مواجه حملات نژادپرستانه. مسلمانان هند بودند نیز مورد حمله و سرزنش برای اینکه حامل ویروس تحت مودی ملی هندو دولت است.

او نشان داد یک ویدئو کلیپ از محمد نعیم یکی از تامي که گفت: “پس از پرسیدن نام من گفتند شما یک مسلمان شما نابود شده کشور است. شما باید گسترش coronavirus. و سپس شروع به ضرب و شتم من با چوب.”

Kook سوال اگر آمریکا نمی تواند تکرار کرالا, سیاسی, سیستم, سوال این است که: “آنچه که در این درس می توانید امریکا به دست آوردن از یک محل مانند کرالا?” “من فکر می کنم رهبری است که می داند که چگونه به دنبال علم خوب است.” پاسخ دکتر Mathew.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de