کشور آماده را در دلار هنگ کنگ پناهندگان فرار چین سرکوب

تایرون Siu ایسنا

افراد بازداشت شده توسط پلیس ضد شورش در یک راهپیمایی علیه چین امنیت ملی قانون در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

تایپه, تایوان — یک روز پس از چین شروع به اجرای یک جارو امنیت ملی قانون بیش از هنگ کنگ چندین دولت در حال حرکت به ارائه این سرزمین ساکنان این فرصت را برای اسکان در خارج از کشور به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با واقعیت جدید از یک شهر اساسا تبدیل شد.

انگلستان و تایوان و استرالیا و ایالات متحده در میان کسانی که پیشنهاد ویژه اقدامات که جذب هنگ Kongers به عنوان پناهنده شد. مهاجرت پیشنهاد باقی می ماند آزمایشی در برخی موارد اما آنها در حال حاضر باز کردن یک تازه ریفت با پکن است که شدت انتقاد کرد در چشم انداز حوزه های قضایی دیگر کمک به هنگ کنگ شهروندان به فرار در droves.

نخست وزیر بوریس جانسون ساخته شده است گسترده ترین ارائه در روز چهارشنبه به بریتانیا سابق استعماری افراد به عنوان او اعلام کرد که “قرار دادی” قانونی چشم پوشی اجازه می دهد تا به 3 میلیون دلار هنگ Kongers برای ورود به بریتانیا و در نهایت درخواست برای شهروندی کامل. روز پنجشنبه نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون به خبرنگاران گفت: او “آماده به گام تا” و ارائه “مشابه” معامله اگر چه او گفت که او هنوز تدوین ضوابط.

در تایوان که ندارد یک پناهنده قانون و در طول تاریخ تحت درمان سرزمین اصلی چین پناهجویان با دقت و در یک مورد به مورد و بر اساس رئیس Tsai و نشستند ون اداره افتتاح دفتر دولت چهارشنبه به ارائه کمک به مخالفان و تجار در هنگ کنگ به دنبال مهاجرت. دفتر دریافت 180 سوالات خود را در اولین روز از هنگ کنگ از جمله بسیاری از کسانی که علاقه مند بودند در یک سرمایه گذاری مهاجرت به کانادا گفت: چیو Chui-چنگ معاون تایوان به سرزمین اصلی امور شورا.

[چین قانون تامین می فرستد و لرز از طریق هنگ کنگ 23 سال پس از تحویل]

پلیس هنگ کنگ ساخته شده 370 دستگیری در روز چهارشنبه به عنوان هزاران نفر از مردم ریخت و بر روی آن خیابان ها در اعتراض به قانون است که تا به حال به اثر می آیند در نیمه شب. برخی از معترضان رادیکال مبارزه پلیس مسدود شده و ترافیک تخریب فروشگاه ها و شعار استقلال شعار — رفتار که تمام شده است به تازگی به عنوان تعریف تروریسم و تجزیه طلبی.

پلیس گفت که آنها بازداشت 10 نفر در اولین روز تحت قانون جدید از جمله 15 ساله دختر که دست تکان دادند طرفدار استقلال پرچم و یک زن 24 ساله که متهم با چاقو یک افسر پلیس است. پلیس گفت: این مرد همراهی کردن یک پرواز در روز پنج شنبه لحظه قبل از آن در زمان خاموش برای لندن جایی که او احتمالا به دنبال فرار.

تحت قانون جدید چینی دادستان می توانید سعی کنید مظنون در سرزمین اصلی — که در آن آنها تقریبا تضمین شده برای برنده شدن در حزب کمونیست کنترل دادگاه — و یا قبل از ویژه هنگ کنگ دادگاه بدون هیئت منصفه. هنگ کنگ کانون گفت: آن را “به شدت نگران” با مطالب جدید قانون — از جمله استرداد مقررات خاص — به عنوان به خوبی به عنوان آن عبور که پس از اقدامات پیش نویس شد در راز در پکن.

Stringer

ایسنا

لو Huining پکن را بالا رسمی در هنگ کنگ تست کالباسی با اجرایی کری لام در یک مراسم در روز چهارشنبه به چین تمدید سرزمین اصلی محدودیت در آزادی های سیاسی به مرکز مالی.

چین وزارت امور خارجه در پاسخ با عصبانیت در روز پنج شنبه به جانسون پیشنهاد به استقبال هنگ Kongers و هشدار داد استرالیا در برابر حرکت کردن “مسیر اشتباه.” بریتانیا به صراحت وعده داده شده آن را ارائه نمی دهد چنین مقابله به شهر ساکنان و می شناسیم و آنها را صرفا به عنوان چینی افراد — به عنوان بخشی از توافق به دست خاک در سال 1997 گفت: سخنگوی وزارت ژائو Lijian.

پیشنهاد می شود یک “نقض قوانین بین المللی و هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین الملل” ژائو گفت: در حالی که همچنین هشدار داد که چین می تواند “اقدامات متقابل.” “در حال حاضر زمان” اعلام چین پاسخ ژائو به خبرنگاران گفت:. “لطفا صبر.”

[هنگ کنگ, خانواده, ترس از ترور, آماده به فرار از شهر]

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا چین بود که تهدید تنبیهی ویزا اقدامات علیه شهروندان بریتانیا در حال حاضر در هنگ کنگ و یا خانههای گلی خالی ممنوعیت هنگ Kongers به دنبال به حرکت به بریتانیا. هنگ کنگ دولت با صدور بیانیه ای با رد شایعاتی که این امر محدود کردن خروجی سفر به عنوان “خبر جعلی.”

انگلیسی, وزیر امور خارجه Dominic Raab اذعان کرد در مصاحبه با ITV در روز چهارشنبه کمی وجود دارد دولت می تواند انجام دهد اگر چین سعی در نوار هنگ Kongers از پرواز.

“در نهایت ما نیاز به صداقت است که ما قادر نخواهد بود به زور به چین اجازه می دهد تا BNOs برای آمدن به انگلیس” Raab گفت: با اشاره به ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه که حدود 350,000 دلار هنگ کنگ از ساکنان به دست آمده قبل از سال 1997 زمانی که آنها هنوز استعماری افراد است.

بریتانیا ارائه شد قابل توجه داده جانسون بود جاروب به قدرت در یک وعده به این کشور از اتحادیه اروپا به دست آوردن پشتیبانی از بسیاری از ضد مهاجرت رای دهندگان. هنوز تاریخی روابط با هنگ کنگ و چشم انداز یک هجوم بسیار تحصیل کرده و کارآفرینی مهاجران را در این های مختلف سیاسی پیشنهاد برای دولت; نظرسنجی ها نشان می دهد بسیاری از رای دهندگان که به حمایت از این پیشنهاد تعداد کسانی که مخالف با تقریبا سه به یک است.

در واشنگتن قانونگذاران از هر دو طرف و اتاق ها راه اندازی شد “بندر امن” قانون که نیاز به وزارت امور خارجه برای تعیین انسانی پناهندگان هنگ Kongers که سازماندهی تظاهرات و یا داوطلب ارائه کمک های پزشکی و یا پوشش رسانه ای در حوادث. این افراد می تواند وارد ایالات متحده آمریکا تحت قانون و همچنین به دنبال اقامت دائم یا شهروندی.

[با هنگ کنگ امنیت قانون چین می نویسد گسترده بین المللی قدرت خود را]

مهاجرت مقدار طرح برای اولین نقطه عمده ای از مشاجره به وجود می آیند در پی امنیت ملی قانون اجرای با دولت های خارجی به ویژه واشنگتن آماده به حرکت را در پاسخ.

در اوایل این هفته کنگره می تواند به دنبال رئیس جمهور تهمت امضا در “هنگ کنگ استقلال” لایحه که اجرای تحریم ها بر بانک ها است که انجام کسب و کار با برخی از چینی نهادهای دولتی به طور چشمگیری افزایش ریسک در مبارزه در سراسر شهرستان.

در هنگ کنگ هزاران نفر همچنان در انتظار محاکمه برای جرائم مرتکب شده در طول تظاهرات طرفداران دموکراسی از جمله برای شورش که حامل یک جمله حداکثر 10 سال تحت قوانین جدید ،

تایرون Siu

ایسنا

پلیس ضد شورش در مقابل یک توپ آب خودرو به عنوان مقامات ترک خورده در اعتراض چین امنیتی قانون در روز چهارشنبه.

طرفدار بونو گروه که تسهیل خروج از بازداشت معترضان با حمایت airfares یا تنظیم آنها را با مشاغل در خارج از کشور می گویند که آنها شده اند هولناک با درخواست.

یک داوطلب از یکی از این گروه ها گفت: بازداشت معترضان در حال حاضر نگران آن است که قضات را تحت فشار به دست کردن بالاترین حکم ممکن است حتی اگر امنیت ملی قانون عطف به ماسبق نمی شود.

“آنها احساس بسیار منفی در مورد وضعیت او گفت:” صحبت کردن در شرط ناشناس ماندن بیش از این حساسیت کار خود را. “ناگهان مانند این است که همه قوانین باید تغییر کند.”

بسیاری از این افراد وی افزود متولد شد و پس از سال 1997 و در نتیجه, ندارند, ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه و قادر خواهد بود به دنبال تابعیت در بریتانیا تحت جانسون را پیشنهاد.

در حالی که در تایوان بود یک گزینه محبوب برای فرار از معترضان سال گذشته داوطلب گفت: این گروه به دنبال دوردست به اروپا و استرالیا نگران است که حزب کمونیست چین هنوز هم می تواند رسیدن به تایوان, خود حکومت دموکراسی است که پکن ادعا می کند به عنوان قلمرو خود و پیدا کردن راه هایی برای تنبیه آنها وجود دارد.

“حتی زمانی که ما درخواست برای کمک های حقوقی وکلای ما می گویند که آنها هرگز دیده می شود یک قانون بود و نمی تواند قضاوت پیامدهای آن,” او گفت:. “بنابراین توصیه ما این است که اگر شما تحت بازداشت جدی شارژ بهتر است برای قدردانی اگر شما می توانید.”

Mahtani گزارش از هنگ کنگ.

با هنگ کنگ امنیت قانون چین می نویسد گسترده بین المللی قدرت را برای خود

چین قانون تامین می فرستد و لرز از طریق هنگ کنگ 23 سال پس از تحویل

هنگ کنگ خانواده, ترس از ترور, آماده به فرار از شهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de