افزایش بزرگ در COVID-19 نفر در, TS, شمارش دوباره عبور 1K-علامت

حیدرآباد: Telangana دیدم یکی دیگر از افزایش بزرگ در COVID-19 موارد در روز چهارشنبه با 1,018 نفر تست مثبت برای ویروس هل دادن دولت به شمارش 17,357.

این دومین روزانه پرش. شدیدترین پیاده شد و شاهد در ژوئن 27 وقتی 1,087 مردم تا به حال آزمایش مثبت است. هفت مرگ نیز گزارش شده در چهارشنبه گرفتن دولت تلفات به 267.

به گفته مدیر بهداشت عمومی و خانواده رفاه 4,234 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند که از 1,018 بازگشت مثبت است. تعداد تجمعی از آزمون رز به 92,797 هنوز بسیار پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر.

یک مقام رسمی گفت که 788 مردم بهبود در طول روز مصرف تعدادی از بهبود به 8,082. تعداد فعال موارد در حال حاضر در 9,008.

کانون بیشتر حیدرآباد اختصاص 881 از موارد جدید به دنبال همسایه Medchal (36) و Ranga Reddy (33). باقی موارد گزارش شده از 18 منطقه.

در همین حال دولت بار دیگر ای توسط Telangana دیوان عالی برای اجرای سفارشات خود را با توجه به مهار این COVID-19 بیماری همه گیر.

دادگاه ها نمایش داده می شود آن ناخشنودی بیش از ناکافی تست و ارائه اطلاعات ناقص روزانه در رسانه بولتن.

شنیدن یک دسته از PILs, تقسیم نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Raghavendra سینگ چائوهان و عدالت B. Vijayasen ردی ابراز تعجب بیش از سفارشات صادر شده توسط مدیر بهداشت عمومی برای توقف آزمایش میدوی.

آن نامیده رسمی اقدام تخطی از دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

مدیر هفته گذشته صادر شده به منظور جلوگیری از اعمال انجام 50,000 آزمون در بیشتر حیدرآباد.

دادگاه ابراز نارضایتی با دولت برای ارائه ward-عاقلانه اطلاعات در رسانه ها بولتن.

نیمکت از دولت خواسته برای روشن شدن آن مهار سیاست و ارائه جزئیات مهار خوشه. دولت کارگردانی شد به ارائه جزئیات از تعداد آزمایشات انجام شده در بدون علامت و علامتدار نفر و تعداد افرادی که آزمایش مثبت طی 20 روز.

دادگاه همچنین از دولت خواسته برای ارسال جزئیات این نتیجه تیم مرکزی به حیدرآباد. آن را ابراز تعجب است که با وجود این تیم در تعامل با رئیس, منشی, جزئیات قرار داده شد تا در حوزه عمومی در مورد نتیجه این دیدار و نشست.

دادگاه روشن ساخته است که دولت را مجبور به اجرای دستور دادگاه قبل از جولای 17, شکست که رئیس وزیر بهداشت, منشی, شهرداری, منشی, بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) کمیسر خواهد شد که به نظر می رسد قبل از دادگاه در تاریخ 20 ژوئیه.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de