به عنوان بریتانیا ظهور از coronavirus مستند بوریس جانسون دهکدهای از دست داد اعتماد عمومی

متی کودکان ایسنا

استرالیایی ها رفتند به سواحل از جمله این یکی در Dorset بعد از دولت سست محدودیت های مسافرتی.

لندن — در چند روز گذشته سواحل Dorset در جنوب انگلستان آنقدر کهنه با sunbathers با 500,000 merrymakers از موازین اجتماعی, فاصله, قوانین, که شوراهای محلی اعلام کرد یک اورژانس است.

در لیورپول نشئه طرفداران فوتبال در جشن یک عنوان لیگ برتر در یک مرکز شهر mosh pit برای دو روز امتناع پراکنده و مبارزه با جوخه های ضد شورش. شهردار آن را به نام “دلخراش است.”

در ضمن در لندن مقامات شده اند تکاپوی شکستن غیر قانونی “فلش-اراذل و اوباش” خیابان احزاب کامل با سیستم های صوتی و دی جی. Metropolitan Police Commissioner Cressida, کیر شکایت کرده است که برخی از شرکت کنندگان مست بود و خشونت و تمام شد و خودخواه و بی پروا “ظاهری نمی مراقبت در مورد خود و یا خانواده خود را به سلامت.

همه این و بارها حتی بازگشایی نشده است. اتفاق می افتد که روز شنبه.

به عنوان انگلستان آماده برای سهولت بیشتر آن مستند آخر این هفته در حالی که در تلاش به سر کردن هر گونه تجدید حیات از coronavirus آن چهره عمومی سوخته توسط ماه از انزوای اجتماعی — و بیشتر بی اعتماد از دولت حکم از همیشه.

بریتانیا شک و تردید بود از سیاستمداران و بوروکرات ها و کارشناسان و حتی قبل از همه گیر احساسات دامن زده توسط نخست وزیر بوریس جانسون و متحدان خود را در طول چند سال گذشته در مبارزات انتخاباتی خود را برای دیدن بریتانیا را ترک اتحادیه اروپا است. مایکل گوو در حال حاضر یکی از چهره های ارشد در دولت اعلام کرد در طول Brexit فشار که تا به حال به اندازه کافی از کارشناسان.

در عین حال در طول coronavirus مستند گوو و دیگر وزرای شد flanked توسط دانشمندان در اخبار روز همایش. انگلستان و افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin تبدیل به یک نام خانگی. و استرالیایی قرار دادن ایمان خود را در جانسون دولت است. فقط پس از شروع این مستند در ماه مارس 72 درصد از پاسخ دهندگان گفته دولت بریتانیا بود که دست زدن به این بحران به خوبی با توجه به نظرسنجی YouGov.

اما جانسون و دولت او را دیده اند که اعتماد تبخیر پس از اشتباه و متناقض پیام. فقط 43 درصد از تصویب دولت coronavirus پاسخ در YouGov آخرین نظرسنجی.

که سقوط آزاد در اعتماد به نفس است که در میان شدیدترین در جهان رقابت یک قطره از حمایت رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte. دولت های استرالیا و کانادا و آلمان دیده می شود میزان موافقت خود افزایش می یابد در طول این بیماری همه گیر. در ایالات متحده, دولت, اعتماد به نفس باقی مانده است به طور مداوم کم — حدود 41 درصد از مردم تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ را از یک قله از 53 درصد در ماه مارس با توجه به YouGov این نظرسنجی از 22 کشور جهان است.

جان Sibley

ایسنا

دومینیک Cummings, مشاور ویژه نخست وزیر برگ خانه خود در لندن در ژوئن 25.

YouGov بین المللی پروژه های, مدیر مارکوس رابرتز گفت که در بریتانیا اعتماد شروع به “سقوط” پس از اخبار را شکست ممکن است که جانسون رئیس استراتژیست دومینیک کامینگز گفته مسخره مستند قوانین با در نظر گرفتن 250 مایل سفر جاده در حالی که آلوده.

رابرتز گفت: کامینگز “را شکست که مفهوم اساسی بازی جوانمردانه و با آن آمد ریزد دولت اعداد است.”

Devi Sridhar صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ نیز اشاره کرد “عظیم رها در اعتماد عمومی” اما نسبت داده و آن را به چیز دیگری: رشد آگاهی که بریتانیا وارد مستند بیش از حد دیر است.

جانسون دولت مورد انتقاد قرار گرفته به صورت های مختلف شکست: به اندازه کافی دنده محافظ به خط مقدم پزشکی, کارگران برای اجرای قوی تست-و-سیستم ردیابی و برای محافظت از سالمندان در خانه های سالمندان. اما تصمیم دولت برای به تاخیر انداختن آن مستند, حتی در حالی که قاره اروپا گفت: هر کس به در خانه بمانند شده است به طور خاص برای خاص opprobrium.

یکی از بریتانیا بالا عفونی-بیماری افسران نیل فرگوسن از امپریال کالج لندن گفت: یک کمیته پارلمانی در اوایل این ماه که “تا به حال ما معرفی مستند یک هفته قبل از آن ما می خواهم که کاهش شمار کشته شدگان نهایی توسط حداقل نیمی.”

تقریبا با 44,000 مرده بریتانیا دارای بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

در ماه مارس یک دلیل جانسون و مشاوران او داد و خود را برای رفتن آهسته رویکرد بود که مردم از ترس به سرعت تجربه مستند “خستگی” و رها اجتماعی فاصله و قرنطینه قوانین.

[انگلستان در برابر coronavirus مستندات می رود راه خود را در پاسخ]

صحنه های بسته بندی سواحل در روزهای اخیر دوباره بحث در مورد اینکه آیا این یک نگرانی مشروع است. اما مردم در تلاش برای از سرگیری زندگی عادی نیز ممکن است در پاسخ به سیگنال های دریافتی از دولت است.

در Facebook صفحه بورنموث اکو روزانه, روزنامه, یک کاربر نوشت: “دولت گفت: ” بیا به سواحل’ البته آنها رنگی را در اینجا. چرا که نه ؟ به آنها گفته شد آن خوب است. دولت باید سفر ضروری فقط.”

Glyn کرک

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم بسته, ساحل, بورنموث جنوب انگلستان در ژوئن 25.

دیگری با اشاره به کامینگز جنجال نوشت: “اگر این ساعت را قادر می سازد خود را aide برای سفر به جایی که او دوست دارد مردم فکر می کنم آن را خوب برای آنها را به انجام آن است.” یکی دیگر گفت: “این یک قانون برای آنها و دیگر برای ما طبقه سوم!”

بن دوربين مخفى در مطب یک روانشناس رفتاری در مدرسه اقتصاد لندن بوده است, مشاهده, دولت بهداشت عمومی پیام. برخی از تناقض قابل درک است گفت: با توجه به در حال تحول درک درستی از یک رمان است. virus. اما هنوز هم آن را تضعیف می کند اعتماد در سازمان.

اولین توصیه شد نمی پوشیدن ماسک در حال حاضر آن را به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی حداقل باحجاب گفت. قبل از آن شما نیاز به یک آزمون. در حال حاضر ؟ هر کسی باید آزمایش شده است.

بریتانیا نیز اخیرا کاهش می یابد اجتماعی آن فاصله مورد نیاز از دو متر به یک تغییر ساخته شده به منظور تسهیل در باز کردن رستوران ها و بارها.

[دو متر است ؟ یک متر به علاوه? اجتماعی فاصله قوانین سریع بحث شدید در انگلستان]

هفته آینده دشوار خواهد بود باحجاب گفت: از آنجا که دولت در حال حاضر ارائه “ارشاد” در مقابل “قوانین است.” او گفت: “به تاثیر مردم نیاز دودویی مشاوره. بله یا نه. آن را انجام دهد و یا آن را انجام نمی. این است اجباری یا نه اجباری؟”

اگر شما را ترک برای افرادی که به کشف کردن که آیا ماسک یا نه آنها را به اطراف نگاه کنید ببینید چه هنجار اجتماعی است و فقط رفتن با جریان.

جدید مشاوره نیز پیچیده است. شروع جولای 4, مردم قادر خواهد بود برای جشن عروسی, دوباره, برای مثال, اما نه به آواز خواندن در مراسم. یک زن و شوهر می تواند ارز حلقه اما باید شستن دست های خود را قبل و بعد از. تازه ازدواج کرده می توانید یک مجموعه از پدر و مادر در یک زمان را. آنها می توانند به هتل ها اما باید با احتیاط از آسانسور.

وجود صفحات و صفحات از این دستورالعمل های جدید.

محققان در انگلستان دفتر ارتباطات انگلیس ارتباطات تنظیم کننده یافت می شود که در حال حاضر 24 درصد از اشتباه در مورد آنچه که آنها باید انجام دهند, در پاسخ به coronavirus — در مقایسه با 17 درصد در هفته اول این مستند در ماه مارس است.

Sridhar گفت: بسیاری از افراد نیز ممکن است مشکوک که دولت بازگشایی در آن زمان با سرعت به امید ضربه-شروع اقتصاد و به دنبال یک افزایش در انتخابات لزوما به دلیل علم است.

Heathcliff اومالی

استخر/ایسنا

نخست وزیر بوریس جانسون بازديد پیتزا زائران در لندن در ژوئن 26.

دولت بریتانیا در تلاش برای احیای اقتصاد در حالی که نگه داشتن شهروندان امن جانسون گفت: مجلس که در آن هر دو حزب محافظه کار مجلس و مخالفان حزب کارگر حمایت بازگشایی البته با دقت.

جانسون با اشاره به شواهد روشن است که از آن زمان به سهولت مستند: عفونت های جدید در حال سقوط توسط 2 تا 4 درصد روزانه و بستری شدن در بیمارستان را کاهش تقریبا 75 درصد است.

روز سه شنبه دولت اعلام کرد که تعداد مرگ و میر بازگشت به سطح عادی و طبیعی برای اولین بار از این ویروس آمار در ماه مارس است.

نخست وزیر با این حال هشدار داد که ویروس هنوز در حال گسترش در کشورهای دیگر است و اگر تعدادی از عفونت های جدید شروع به سنبله دوباره در بریتانیا دقیق, اقدامات — به صورت محلی و یا در سراسر کشور — می تواند از سر گرفت.

در واقع در روز سه شنبه پس از یک افزایش در coronavirus موارد city of Leicester در میدلندز شد بازگشت به مستند برای دو هفته با غیرضروری مغازه ها و مدارس بسته شده است.

Pollster بن صفحه سر ایپسوس موری توصیف نگران کننده تلاقی نگرش است. “وجود دارد در حال سقوط نگرانی در مورد ویروس و کاهش اعتماد به نفس در دولت,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de