یک چوب پنبهای تور اورنج کانتی سواحل

امروز صبح من اینجا نشسته فکر کردن در مورد چگونه اورنج کانتی است و بسیاری از لکه های گشت و گذار به از را انتخاب کنید. مهم نیست که چه زمان از سال از آن است که وجود دارد این است که همیشه جایی برای رفتن است که قرار است برای گرفتن تورم.

بود که من از تعمق در این, آن را نیز به من آمد که چگونه هر یک از ما در مناطق مختلف به نظر می رسد که خود را بسیار خود شخصیت و یا “پرنیان” به عنوان شما ممکن است می خواهم به آن تماس بگیرید, در hipper بومی. شهرستان شمالی و جنوبی شهرستان هستند مانند قطب شمال و جنوب با دیگر نقاط مانند یک ساندویچ در وسط.

بیایید شروع در شمال دور و کار ما راه را به پایین.

مهر و موم ساحل, Surfside و غروب ساحل منطقه یک دنیای کوچک همه روی خود را. نقاط گشت و گذار وجود دارد تمایل به آباد توسط مردم محلی و کسانی که از نزدیک ، اتوبان طول می کشد بسیاری از افراد به قصد جنوب راست گذشته آن نقاط با وعده شاید بهتر امواج بیشتر طول بنابراین بیشتر نمی را انتخاب کنید که خروج و رفتن نگه دارید.

شما دریافت قطعی سخت هسته ای در شهر کوچک پرنیان گشت و گذار وجود دارد. مردم محلی در حال خوب با شما قطع نشده و خوشحال هستند در خود پیله. این ضربات در خارج وجود دارد قبل از هر جای دیگری بیش از حد.

پس از آن وجود دارد بیشتر هانتینگتون بیچ جهان گشت و گذار در مرکز. اشتباه نکنید این یکی از مهمترین گشت و گذار در مناطق و پرنیان گرایش به یک ترکیب غیر معمول از جهانی و سخت هسته ای مردم شما می توانید تصور کنید.

اصلی ترین نقطه است که البته هانتینگتون بیچ اسکله. برخی از بهترین گشت و گذار در این سیاره می گیرد و هر روز در هر دو طرف از آن چیز. ناشناخته بچه ها که groundbreakers فراوان هستند.

این هم یکی از سخت ترین مکان برای دریافت یک موج شما می توانید پیدا کنید. بسیار تهاجمی وجود دارد.

این یک کلاس جهانی مرحله.

سپس شما می توانید به نیوپورت بیچ یکی دیگر از “فعال ” آزادراه” و حتی “کردن بزرگراه” نقطه. یک تن از خوانندگان وجود دارد و بسیار محکم گره گشت و گذار در جامعه است. نه خصمانه و در عین حال “مردم” هیچ کدام کمتر. گشت و گذار بی ثبات است, می شود و یا می تواند آشغال. بیشتر است که گشت و گذار در آنجا زندگی می کنند وجود دارد و یا فقط می خواهم که شور ساحل شهر احساس. اکثر تصویب پنج مایل داخلی بر روی 405.

لاگونا بیچ در خود جهان کاملا متفاوت است. آن است که یک شهر ساحلی بله اما نه در معنای سنتی. این بیشتر از یک هنر شهر همراه با نوازندگان بزرگ شخصیت های جالب و گشت و گذار و خوانندگان پرتاب به مخلوط برای اضافه کردن رنگ و ادویه به خورش.

بسیاری از coves سنگی و چند متقاطع لکه های گشت و گذار آسان نیست برای سوار و اغلب تنها توسط کسانی که در حال اختصاص داده شده به آنها را سوار به صورت روزانه. من عاشق لاگونا بیچ نه برای گشت و گذار تا آنجا که آن را فقط فرهنگ خاص خود را دارد.

سپس شما باید دانا پوینت منطقه است. هنوز مطمئن شوید که چگونه به توصیف این. آن را یک بار نقطه کانونی از گشت و گذار در جهان در روز های شکوه از Hobie, Surfer, مجله کلارک فوم و بروس قهوه ای فیلم. بسیار خوب گشت و گذار و لکه های که در بازه زمانی از Salt Creek, قاتل دانا (یارو) و Doheny پارک ایالتی.

بسیاری تغییر کرده است از آن به بعد با علاوه بر این از بندر و تمام هتل ها و مانند. هنگامی که آن را فقط به بزرگراه ساحل اقیانوس آرام به عنوان اصلی بالا-و-پایین-به-ساحل مسیر این بود که در یک منطقه محبوب برای متوقف کردن و گشت و گذار. بسیاری از بزرگ و رنگارنگ گشت و گذار مردم زندگی می کردند وجود دارد. در حال حاضر این نوع از یکی بیشتر “اتوبان” منطقه ای که به نظر می رسد هنوز هم surfed است اما نه سخت هسته گشت و گذار پرنیان که شما احساس می کنید بیشتر شمال و یا بیشتر در جنوب. بسیاری از “قایق” مردم وجود دارد.

و سپس در نهایت ما را به آنچه من می خواهم به تعمیم به عنوان “جنوب شهرستان.” سن کلمنت به سن انفر گشت و گذار در ساحل. برخی از بهترین گشت و گذار در جهان است و قطعا در سواحل غرب زده می شود در طول این سواحل است.

سن کلمنت خود را زیادی مانند ساحل نیوپورت در این واقعیت است که عمدتا تنها کسانی که زندگی می کنند وجود دارد گشت و گذار در این سواحل است. این یک شهر ساحلی.

اما در پایان شما را به صخره های بزرگ در Trestles و سن انفر نقاط. نقاط در Trestles خواهد شد از ویژگی های بهترین خوانندگان و بهترین گشت و گذار در همه زمان ها. این یک ویترین برای که. بسیار تهاجمی و در عین حال با این واقعیت است که وجود دارد مردم از بیش از همه در خارج وجود دارد برای رفتن آن وجود ندارد به عنوان بسیاری از “محلی” پرنیان به عنوان یک “استعدادهای برتر” پرنیان. خوب بچه ها رد دوره.

و سن انفر است که هنوز هم خوب قدیمی خانواده گشت و گذار ساحل حتی بعد از تمام این سال ها از پارک های ایالتی و تغییر همه که. آن را هنوز هم دارای همان پرنیان به عنوان زمانی که من برای اولین بار شروع به حلق آویز کردن وجود دارد در اواخر 1950s حتی بسیاری از همان مردم است. بسیاری از این افراد در حال حاضر در حال پیر در آن زمان. خانواده ساحل را نه به جرم اگر همه سوار همان موج است. بسیاری از تاریخ وجود دارد.

وجود دارد و شما من off-the-top-of-my-سر پرنیان سفر از طریق O. C. مناطق گشت و گذار. من فقط در لمس حوزه اصلی وجود دارد جیب دیگر عمل از می باقی می ماند که فقط در حال حاضر.

مهر

متخصص بپرسید

س: در حال حاضر وجود دارد تعدادی از گزینه های مختلف به عنوان ماده ای که surfy ساخته شده از. می تواند به شما من یک خلاصه مختصر و مفید در این مورد و چه تفاوت در چگونه آنها احساس سوار ؟ با تشکر از شما.

— لری Saltzman, ردندو بیچ

A. سوال بسیار خوبی چون “احساس” است که واقعا آنچه در آن است همه چیز در مورد زمانی که انتخاب یک هیئت مدیره برای خودمان.

من را حفظ خواهد کرد این مختصر و به هسته اصلی گزینه های ما به راحتی در دسترس است. من می خواهم که شامل چوب هر چند حتی اگر تعداد کمی از مردم در حال سوار تخته چوب این روز است.

اوایل تخته شد و تمام چوب انعقاد با balsawood در 1950s. تخته چوب بسیار محکم و خطی احساس رفتن را از طریق آب و من می خواهم به استفاده از آن به عنوان یک محل شروع هنگامی که توصیف احساس.

فوم پلی اورتان شد مواد اصلی برای تخته شروع در اواخر دهه 1950 و تقریبا هنوز هم است. آنها بیشتر شناور و سبک تر و در نتیجه احساس زنده و سریعتر در یک موج. جامد و در عین حال سریعتر لزوما سریعتر پایین خط اما فقط سریعتر واکنش نشان می دهند.

سپس ما باید جدیدتر اپوکسی مبتنی بر تخته گرفته اند که آن را به یک سطح جدید در سبکی و شناور و همچنین قدرت در بیشتر قسمت ها. این دست کشیدن بر این است که برخی می گویند آنها به عنوان جامد احساس رفتن را از طریق آب و تمایل به ارتعاش بیش از دیگران است. یکی از مزایای این است که آنها را می توان تولید شده به دقیقا همان است.

من دوست دارم همه این گزینه های خودم. این مانند در اختیار داشتن یک سه طعم بستنی … همه خوب و هر یک با آن سلیقه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net