بیلی H. C. Kwok گتی ایماژ

یک بارج نمایش کلمات “جشن هنگ کنگ تحویل” به عنوان یک جدید, قانون تامین, زمان اثر در 23 سالگرد این شهر بازگشت و به حکومت شنبه.

پس از چین منتشر شده یک دلار هنگ کنگ امنیت ملی قانون به عنوان یک عمل انجام شده سه شنبه شب بدون معمول بازخورد فرایند گسترده تر مفاهیم مهم ترین تغییر سیاسی در مرکز مالی پس از آن در سال 1997 تحویل می آیند به تمرکز.

یک شبه دلار هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر قرار داده شده است تحت همان سخنرانی محدودیت به عنوان سرزمین اصلی با امکان حبس ابد برای کسانی که تلقی به جرم “براندازی” — استاندارد شارژ استفاده می شود به زندان سیاسی مخالفان و فعالان حقوق بشر در چین است. هنوز هم هزاران نفر braved دستگیری چهار شنبه به مه در دفیانس به عنوان پکن گسیختن خود آزادی.

به همان اندازه قابل توجه در چین در حرکت بود در واقع گرانه منطق اساسی قانون جدید: آن را نشان داد که چین می بیند بدون نیاز به رعایت موافقت نامه های بین المللی آن را ساخته شده از موضع ضعف در سال قبل از آن به عنوان یک ملت فقیر. قانون تأکید برون مرزی صلاحیت منتقدان پکن در هر نقطه در جهان — به طور بالقوه ensnaring چنین افرادی باید آنها پا در هنگ کنگ است.

در یک سخنرانی در هفته گذشته آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به نام واشنگتن را اشتباه سیاسی چین مسیر “بزرگترین شکست سیاست خارجی آمریکا از سال 1930.” این هفته گذشت از هنگ کنگ امنیت قانون یکی از روشن ترین تصاویر است که پکن به دنبال تبدیل شدن به یک قدرت جهانی خود را در آن شرایط به جای پیروی از غرب را در کتاب قانون.

[چین امنیتی جدید قانون می فرستد و لرز از طریق هنگ کنگ]

“البته ما از ترس گفت:” ژانگ Xiaoming مدیر اجرایی هنگ کنگ و ماکائو امور اداری در یک شنبه در کنفرانس خبری از تحریم واشنگتن در پاسخ به قانون است. “دوره زمانی که چینی ها مراقبت آنچه که دیگران فکر و نگاه کردن به دیگران است که در گذشته هرگز به بازگشت.”

او به نام قانون “تولد” برای هنگ کنگ — آن زمان اثر دقیقا 23 سال پس از چین به دست آورد این سرزمین از بریتانیا و گفت: این امر به عنوان یک “فرشته نگهبان” است که بازگرداندن اعتراض برق شهرستان رفاه و ثبات است.

پکن که در سال 1984 چین و بریتانیا اعلامیه مشترک قول داده بود برای حفظ هنگ کنگ آزادی های سیاسی تا 2047 شده است قصد طرح ریزی یک ظاهر قانون را از طریق فرایند. در حالی که دولت مرکزی را تهدید کرده بود در سال گذشته به استقرار در سرزمین اصلی نیروهای خود را به هنگ کنگ برای سرکوب گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات در آن برگزار شد در نهایت به عقب تکیه بر شهرداری و پلیس برای رسیدگی به این بحران است.

اما در حال حاضر پکن مدون گسترده قدرت های جدید برای خود در هنگ کنگ, که بدان معنی است که رفتن به جلو آن را می توانید در سربازان بدون مقامات محلی’ درخواست استرداد ساکنان به سرزمین اصلی و انجام نظارت بر مخالفان سیاسی در این شهر در حالی که این ادعا این است که زیر نامه ای از قانون است.

در همان روز شنبه در کنفرانس خبری Shen Chunyao مدیر امور قانونگذاری کمیسیون ملی ایستاده کمیته تاکید کرد که پکن به رعایت روش درست در عبور از قانون با وجود دور زدن هنگ کنگ مقننه و پرش نظر عمومی دوره با توجه به این موضوع را “حساسیت.”

“ملت ما روند قانونگذاری صرفا به دنبال,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت مرکزی به دنبال بازخورد بی سر و صدا از هنگ کنگ مقامات و مدیران کسب و کار در این قانون پیش نویس.

هیچ سازشی

قوم و خویش چونگ

AP

پلیس بازداشت معترضان در کازوی خلیج هنگ کنگ روز چهارشنبه.

چین ساخته شده است که دیگر جغرافیای سیاسی مانور در هفته های اخیر به کشورهای دیگر باقی می ماند دلچسب با این بیماری همه گیر کوروناویروس و آمریکا با دردناک حساب با خشونت پلیس و نژادپرستی نهادینه شده. بیست هندی, سربازان کشته شده در ماه گذشته در مرز درگیری با سربازان چینی جدی ترین درگیری بین های هسته ای در دهه.

پکن همچنین گفت: در ماه گذشته آن را به رسمی جاسوسی علیه کانادایی مایکل Spavor و مایکل Kovrig یک سال و نیم پس از آنها بازداشت شدند در آنچه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان قصاص برای دستگیری Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou در کانادا. Meng بازداشت شده بود توسط مقامات کانادایی در درخواست از ایالات متحده است که به دنبال استرداد او به اتهام تقلب.

هنگ کنگ امنیت قانون حمل undertones از Huawei حادثه راه اندازی استرداد ساز و کاری برای مردم در هنگ کنگ — ترافیک بالا پرواز-انتقال hub — به سرزمین اصلی است. در واقع آن یک دولت پیشنهاد سال گذشته اجازه می دهد تا فرهنگ جامعه تبدیل به سرزمین اصلی که لگد ماه از اعتراضات در هنگ کنگ و به طور فزاینده ای قوی درگیری میان پلیس و تظاهر کنندگان.

[چین enacts هنگ کنگ, قانون تامین, افزایش رویارویی با ایالات متحده]

شن گفت: “تعداد بسیار کمی از موارد که در آن وجود دارد آسیب شدید به امنیت ملی” خواهد بود به کار گرفته شده توسط مقامات مرکزی به جای دلار هنگ کنگ مقامات. در این موارد پکن را بالا قضات را تعیین دادگاه رسیدگی به پرونده — یک مسیر برای استرداد به سرزمین اصلی اگر آنها را انتخاب کنید یک سرزمین اصلی دادگاه.

پرداختن به خبرنگاران گفت روز شنبه, هنگ کنگ, مدیر اجرایی کری لام به نقل از چینی رهبر چین با این استدلال که شهر خود را فراموش کرده بود اصل “یک کشور دو سیستم” چارچوب — تاکید بر تقدم “یک کشور است.”

“ما باید نه انجام یک کار خوب از نظر آموزش جوانان ما در مورد تاریخ ما و کشور ما,” او گفت:. “که منجر به ریسک و خطر است.”

او وعده داد که دولت او آن را “بهترین” در تایید این قانون گفت: این قانون نشان داد که حزب کمونیست اعتماد در دولت. هنگ کنگ وزیر امنیت صحبت در همان کنفرانس خبری افزود که پلیس شهر خواهد بود در درجه اول مسئول اجرای این قانون است.

Foiling مخالفت

قوم و خویش چونگ

AP

معترضان با حمل پرچم که بار خوانده شده “آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” در خلیج کازوی قبل از سالانه تحویل ماه مارس روز چهارشنبه.

به عنوان آنها صحبت می کرد و دهها هزار نفر فرود در Causeway Bay منطقه در اعتراض به سرکوب. این منطقه همیشه خشن و بی ادب در تاریخ 1 ژوئیه تحویل سالگرد و معمولا امکانات راهپیمایی مسالمت آمیز و سیاسی غرفه پوشش خیابان.

این بار حتی قبل از جمعیت می تواند به طور کامل جمع آوری افسران پلیس مستقر شدند در تقریبا در هر گوشه. پلیس برافراشتند جدید بنفش پرچم — هشدار داد که کسانی که در گردآوری مواجه بازداشت برای نمایش “پرچم یا بنر/شعار” است که می تواند نقض امنیتی جدید قانون — قبل از حرکت برای روشن شدن جمعیت است.

افسران اخراج یک توپ آب و مسدود شدن جاده ها و خروجی مترو. پلیس نیز با استفاده از اسپری فلفل علیه معترضان و چندین خبرنگاران.

هنوز معترضان در بار موفق به تجدید قوا و مارس از طریق همسایه مناطق فریاد “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” و دیگر شعارهای که در حال حاضر در معرض خطر سنگین زندان محکوم شد.

[افزایش Huawei دشمنی چین indicts دو کانادایی به جاسوسی در مورد]

توسط 2 بعد از ظهر پلیس هنگ کنگ اعلام کرد که آنها تا به حال ساخته شده خود را برای اولین بار از دو بازداشت در زیر امنیتی جدید قانون. یک مرد پیدا شد و با یک پرچم است که گفت: “هنگ کنگ استقلال” در حروف. (پرچم تا به حال دو کوچک شخصیت های چینی که می تواند به عنوان خوانده شده به اضافه “به” قبل از “هنگ کنگ برای استقلال است.”)

پلیس گفت که خواستار استقلال — یک بار-حاشیه ایده که به دست آورده کشش میان معترضان — می تواند به تحریک دیگران به ارتکاب جانشینی قانون مجازات جدید امنیتی قانون است.

اواخر بعد از ظهر پلیس دستگیر شده بود حدود 70 نفر برای جرائم از جمله نقض قانون جدید غیر قانونی مجمع و در اختیار داشتن سلاح های تهاجمی.

“وجود دارد گفت: برخی از آنها که خود را ادامه خواهد داد اما مهم نیست” لام اضافه شده در کنفرانس خبری. “از آنجا که ما این قانون در حال حاضر و ما به شدت به اجرای آن است.”

چین قانون تامین می فرستد و لرز از طریق هنگ کنگ 23 سال پس از تحویل

چین enacts هنگ کنگ, قانون تامین, افزایش رویارویی با ایالات متحده

افزایش Huawei دشمنی چین indicts دو کانادایی در مورد جاسوسی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de