محاکمه آغاز شد سه شنبه برای یک نوادا, مرد متهم به خفه 81 یک سال به مرگ در اتاق خواب از یک ساحل نیوپورت در آنچه مشکوک است به توان مالی-انگیزه قتل است.

معاون دادستان منطقه ویتنی Bokosky در باز کردن اظهارات در شرایط خاص متهم از Anthony Thomas Garcia توصیف استادانه درست شده از وب سایت خانوادگی لینک بین گارسیا و Abelardo لوپز Estacion و همچنین مسائل مالی است که دادستان ادعا led گارسیا به کشتن Estacion در مارس 2015.

گارسیا وکیل Alisha Montoro, برنامه ریزی شده است برای پاسخ با باز کردن اظهارات در دادگاه در روز یکشنبه است.

Estacion به حال مدت طولانی زندگی می کردند با Dortha بره شریک زندگی خود را از 25 سال او تا به حال تنها به تازگی ازدواج دادستان گفت: هیئت منصفه. همراه با نیوپورت بیچ خانه آنها زندگی می کردند در گوسفند نیز متعلق به خواص اجاره از جمله یک خانه در سان کلمنت و یک مجتمع آپارتمانی در کوستا مسا به اشتراک گذاشته شده و حساب های بانکی با Estacion.

گارسیا 61 برای سال های بسیاری بوده است شاعرانه با درگیر بره نوه. گارسیا به عنوان به خوبی به عنوان بره های دوست ندارم Estacion باور او سوء استفاده به بره و انحراف مسیر از دادستان گفت: هیئت منصفه.

در سال 2014 Estacion و بره اصلاح بره اعتماد ترک ساحل نیوپورت خانه برای رفتن به بره دختر اگر او قبل از Estacion و اجاره املاک برای Estacion و یا فرزندان خود را. به عنوان یک نتیجه, دادستان گفت منصفه اگر بره درگذشت قبل از Estacion خانواده او را تنها نیوپورت بیچ خانه نه خواص اجاره و یا اجاره پول است.

در مارس 2015 دادستان ادعا کرد که بره دختر و گارسیا “سرقت” بره که به زوال عقل از نیوپورت بیچ خانه خود را در زمان قبل از یک قاضی به طور موقت conservatorship بعدش بره به دکتر مشخص شد که او نیز مبتلا به سرطان ترمینال.

“پس زمان را از ذات است” Bokosky گفت.

بره دختر و گارسیا به ارمغان آورد او را به ماندن با یک عضو خانواده در سانتا باربارا دادستان گفت: لگد زدن به یک نبرد قانونی با Estacion که می خواستم او را آورده و از نیوپورت بیچ صفحه اصلی.

یک قاضی با تاخیر یک حکم موقت ضابط منظور که مسدود شده اند Estacion از تماس با گوشت بره و لگد او را از نیوپورت بیچ صفحه اصلی. چند ساعت بعد دادستان گفت: کسی که وارد خانه قطع برق به محل اقامت به مدت 30 دقیقه و سپس کفش خفه زده و Estacion.

“او یک مرد بود که در خواب در رختخواب,” Bokosky گفت. “او جنگیدند و او را تسخیر کرده و خفه به مرگ است.”

یک سرپرست در صبح روز 11 آوریل 2015 کشف Estacion دروغ گفتن در یک موقعیت عجیب و غریب در بستر خود با خون آمدن از بینی و دهان خود را.

کالبد شکافی بعد از آن تبدیل شده تا چه اعتقاد بر این بود که به کبودی در Estacion را چشم چپ و داخل دهان خود و بالا دست چپ خود را یک برش کوچک در لب فوقانی و “کوچک قرمز مشخص” در هر دو چشم است که می تواند ناشی از کمبود اکسیژن است.

Bokosky گفت که قبل از Estacion مرگ گارسیا ساخته شده بود تهدید نظرات در مورد او به چند نفر از جمله مستاجر در اجاره خواص بره متعلق به.

“او متنفر آقای Estacion,” دادستان گفت: از گارسیا. “از او متنفر بودم. او گفت: مردم قبل از قتل که او می خواست برای کشتن آقای Estacion.”

Bokosky همچنین ادعا شده که شب قتل گارسیا چپ روی تلفن همراه خود را با یکی از دختران خود را در نوادا زمانی که او سوار به ساحل نیوپورت و پشت خود حمل کردن یک متن جعلی گفتگو و راه اندازی جعلی جلسه بین دو نفر از آنها را به ارائه یک بهانه.

بیش از یک سال پس از کشتار, گارسیا دستگیر شد در نوادا و به اتهام قتل Estacion برای به دست آوردن مالی.

بومی شهرستان کاویته در فیلیپین که به مطالعه حسابداری در پپرداین, Estacion کار کرده و Rheem Manufacturing Co. و بیل و مهندسی اقیانوس آرام نور فروش. او پس از بازنشستگی او کمک کرد تا دانش آموزان در مادر آلما, Cavite ملی دبیرستان, co-حمایت بیش از 50 کمک هزینه تحصیلی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de