عکس ایگنکیو Boveri

اریک براون خرید توتم تفریحی در Sioux Narrows, Ontario, با پدر خود. در حال حاضر او نگرانی وجود دارد نمی توان یک کسب و کار به تصویب این کودکان است.

تورنتو — در زمان عادی این خواهد بود که فصل بالا برای اریک براون انتاریو ماهیگیری لژ. در این زمان او شگفتی اگر کسب و کار خود را می تواند زنده ماندن.

براون می گوید آمریکایی ها را تا 95 درصد از کسب و کار در توتم تفریحی در Sioux Narrows. محدودیت های مسافرتی در آمریکا و کانادا مرز گفت: باید “کاملا ویران ما است.”

“این فقط دلخراش برای تماشای آن همه حل — 42 سال از من میراث ناپدید می شوند در یک فصل است.”

به عنوان محدودیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus کشیدن به یک ماه چهارم قهوه ای و دیگر اپراتورهای کسب و کار در حال هل دادن مقامات به در نظر گرفتن راه برای اجازه دهید حداقل برخی از گردشگران در. اما آنها در حال اجرا به مقاومت از جمعیت وسیع تر به نظر می رسد که باید کمی اشتها برای لغو محدودیت.

در میان یک مفهوم کلی است که در اینجا در کانادا به کار گرفته coronavirus بهتر از ایالات متحده, نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در ماه ژوئن وجود دارد “اجماع گسترده” در میان استانی مدیران برای نگه داشتن زمان اقدامات در طول 5,500 مایل frontier در محل.

[آمریکایی و کانادایی تقلا به خانه قبل از مرز تعطیل]

انتاریو برتر داگ فورد گفت که او می خواهد مرز به ماندن بسته به غیر ضروری مسافران فراتر از زمان ژوئیه 21 پایان تاریخ. بریتیش کلمبیا, وزیر بهداشت در هفته گذشته لرزاند کردن رکورد تعداد موارد جدید در سخت-آمار ایالات متحده است.

یک نظرسنجی ملی توسط مقصد کانادا یک تاج شرکت که در بازارهای کانادا به عنوان یک مقصد توریستی در بر داشت که فقط 24 درصد از مردم در کبک تا حدودی و یا به شدت موافقت با استقبال بازدید کنندگان ایالات متحده — و آنها مشتاق ترین استان است. در بریتیش کلمبیا این رقم 6 درصد است.

“کانادایی نگاهی به آنچه اتفاق می افتد با گسترش covid در ایالات متحده و نسبتا عملکرد بهتری در گرفتن آن را تحت کنترل” گفت: ادوارد Alden یک همکار در شورای روابط خارجی. “و آنها هیچ علاقه در همه آمریکایی ها به کانادا می آیند.”

تارا والتون

برای واشنگتن پست

ایالات متحده و کانادا به توافق نزدیک مرز به ترافیک غیر ضروری در ماه مارس است. اکثر آداب و رسوم خطوط در دیترویت و ویندزور تونل بسته شده در این مه عکس; محدودیت تمدید شده است حداقل تا جولای 21.

نگرانی است نه فرضی.

بریتیش کلمبیا وزارت بهداشت در ماه گذشته نشان داد در ماه گذشته که دومین گروه از covid-19 گونه در این استان سرچشمه در واشنگتن است. بانی هنری استان بالا دکتر گفت: مرزی سفر مسئول “بذر شیوع بیماری در جوامع ما است.”

کانادا که خود را تایید اولین مورد از covid-19 یک هفته پس از ایالات متحده گزارش کرده است 285.6 موارد و 23.3 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است. ایالات متحده گزارش کرده است 787.2 موارد و 38 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

اتاوا و واشنگتن به توافق تحمیل مرز محدودیت در مارس و آنها را تمدید یک ماه افزایش سه بار. این اقدامات تا به حال اثرات محدودی در تجارت و رفت و آمد کارگران ضروری. اما آنها به ارمغان آورد مسافر گذرگاه به نزدیکی متوقف زمین گردشگری به توقف و طرح میتوانست به زندگی در مرز جوامع که در آن ساکنان متقابل غالبا برای ارزان آبجو و گاز و به معاشرت با عزیزان.

[کانادا پرستاران است که کار در ایالات متحده در حال ساخته شده را انتخاب کنید از یک طرف]

کیرستن هیلمن کانادا سفیر ایالات متحده گفت واشنگتن پست محدودیت های تحمیل شده بود پس از یک “فوق العاده منظم و مشترک” روند شده اند و یک “موفقیت فوق العاده.” او به رسمیت می شناسد “ناکامی” اما گفت: کانادا موقعیت در مرز خواهد بود “هدایت علم و مشاوره از کارشناسان است.”

“ما شماره یک مسئولیت این است که نگه داشتن کانادایی امن و جلوگیری از گسترش covid-19” او گفت:. “جلوگیری از انتقال از خارج از کانادا به کانادا است که واقعا یک بخش ضروری برای جلوگیری از آن موج دوم اگر یکی وجود دارد.”

اما کسب و کار, گروه, نمایندگان مجلس و برخی از تحلیلگران خواستار یک رویکرد است.

“ما ممکن است قادر به دریافت مرز به حالت عادی بازگشت فردا” گفت: لایحه اندرسون مدیر مرزی موسسه در دانشگاه ویندزور. “اما ما باید قادر به راه اندازی مرز در برخی از سطح بالاتر از آن عامل در حال حاضر.”

ایلین تامپسون

AP

اعضای د Rham, خانواده, سفر در آمریکا و کانادا مرز در صلح طاق پارک در Blaine بشویید. در ماه مه.

شرکت صندلی های کنگره در شمال مرز حزبی نوشت: به رهبران وزارت امنیت داخلی و امنیت عمومی کانادا در ماه گذشته انتقاد “one-size-fits-all” محدودیت و خواستار “متنوع و خاص هدایت” در مرز.

“ما به رسمیت شناخته اند که تجربه این بیماری همه گیر است و نه یکپارچه و منطقه ای وجود دارد بسیار چالش های مختلف است که جوامع در تلاش برای بازگشت به حالت عادی فعالیت های اقتصادی” مظنونان حمله به دانشگاه برایان هیگینز (D-n. y.) و الیز Stefanik (R-n. y.) نوشت.

Higgins می خواهد تعریف ضروری مسافر شامل بیشتر اعضای خانواده مسافران کسب و کار و کسانی که اموال خود را در طرف دیگر مرز. (کانادا به تازگی اجازه برخی فوری اعضای خانواده کانادایی برای ورود اما آنها باید قرنطینه برای اولین بار 14 روز از اقامت خود را.)

لوری Trautman مدیر مرز سیاست موسسه تحقیقاتی در دانشگاه غربی واشنگتن خواهان یک “بیشتر خلاق و نوآورانه” استراتژی برای مرز. او گفت: یک رویکرد منطقه ای به بازگشایی آن خواهد بود “و واقعا مهم است” اما ممکن است “لجستیکی ممکن است.”

در نامه ای سرگشاده به ترودو در کانادا گردشگری میزگرد خواستار لغو محدودیت های بین استانهای کاهش مسافرت های بین المللی ممنوعیت و بررسی “اثر بخشی” از محدودیت در مورد سفر در آمریکا و کانادا مرز.

[کانادا, Nunavut: در یک سرزمین وسیع با چند نفر — و هیچ coronavirus]

کانادا گردشگری بخش تولید $74 میلیارد دلار در سال است و مسئول 1.8 میلیون شغل با توجه به آمار دولت. دو سوم از گردشگری بین المللی واردان به کانادا در سال 2019 از ایالات متحده آمد.

این ضرر و زیان به هر دو روش. کوری فرهم مدیر گردشگری برای 1000 جزایر بین المللی گردشگری شورای اسلامی در نیویورک و اونتاریو گفت: فقدان کانادا بازدید کنندگان از طرف ایالات متحده از سنت لارنس رودخانه قابل توجه است. در طول تابستان کانادایی تبدیل آمریکایی از شهرهای داکینگ قایق ها در اسکله بازدید از خواص آنها و تزریق پول به اقتصاد است.

یکی از جاذبه های فرح برای یک ضربه Boldt قلعه اعمال ساختار ساخته شده در اوایل 1900s در قلب جزیره آمریکایی جزیره است. تیموتی Sturick, مدیر اجرایی, از هزار جزیره پل سازمان که نظارت بر قلعه گفت: 40 درصد از بازدید کنندگان می رسند و هر سال از کانادا از طریق خصوصی قایق یا قایق تورهای.

مرز اقدامات را “مهم”, تاثیر, او گفت:.

فرهم فکر نمی کند که این محدودیت ها “نابخردانه” اما او خواسته مقامات خواهد برقراری ارتباط بهتر در مورد اگر هنگامی که و چگونه آنها را برداشته شده و یا در جای خود نگه داشته.

ویلیام هنری جکسون

کتابخانه کنگره چاپ و عکس در بخش

خانه قدرت بخشی از Boldt قلعه در قلب جزیره در نیویورک است.

برای هفت سال دیو Cortright رهبری گروه در تورهای ماهیگیری در اطراف هزار جزیره برای پیک باس و انواع مختلف اردک ماهی.

Cortright صاحب حلقه فرمانده منشور ماهیگیری در خلیج اسکندریه, n. y. گفت: 80 درصد از مشتریان خود را می خواهید به ماهی در آب های کانادا اما نمی تواند. که رهبری 10 درصد به لغو سفر. او می خواهد مرز توافق را تغییر اجازه می دهد تا آمریکا boaters برای ورود به آب های کانادا — و بالعکس — به ماهی.

“زمانی که شما در حال دست زدن به زمین و یا در آینده در تماس با هر کسی . . . چه هستند که ما مؤثر است؟” “آن را می سازد هیچ حس به من.”

قهوه ای از توتم تفریحی می خواهد مقامات در نظر گرفتن اعتراف مسافران که آزمایش منفی برای covid-19 به تازگی.

برخی از اپراتورهای کسب و کار خوب با محدودیت.

رابین وارن یک مدیر در Woodview مسافرخانه در شهر Gananoque, Ontario گفت: این هتل به طور معمول خواهد بود به طور کامل تحت اشغال آمریکایی ها و اروپایی گردشگران است. اما در روزهای اخیر این هتل خالی بود فقط با یک مهمان برنامه ریزی شده برای بررسی در.

او نه خارش برای این مرز بازگشایی شده است.

“آن را نگه داشتن ما امن” وارن گفت.

[کبک کانادا سخت ترین ضربه استان نیز تهاجمی ترین مورد بازگشایی]

تحلیلگران می گویند طولانی مدت محدودیت در سفر در مرز می تواند habit-forming. آنها نقطه به نقطه کنترل قرار داده و در محل زیر سپتامبر. 11, 2001 و پس از آن تردد مسافر در مرز مشترک هرگز به طور کامل بهبود یافتند.

“در کوتاه مدت اجرای آن را به مراتب بیشتر و مخرب تر 9/11 بود” گفت: Alden, شورای روابط خارجی. “من فکر می کنم حتی در میان و اجرا دیگر این است که احتمالا رفتن به تعمیق این روند به سمت کاهش مرزی ترافیک. من فکر می کنم بعید است که مردم را فقط ضربه محکم و ناگهانی به الگوهای قبلی.”

هیلمن کانادا سفیر اختلاف نظر داشتند. او به صرف تابستان در مزرعه پدربزرگ در این استان حدود شش مایل از مرز داکوتای شمالی.

“من هر نفس که که روابط ایجاد شده بین جوامع ما و مردم ما در طول عمر ما دو کشور بسیار قوی,” او گفت:. “این خواهد شد . . . از جمله با توجه به ما مراجعه و با بهره گیری از زمان در هر یک از دیگر کشورها است.”

جورج گلچهره نسل سوم صاحب Cavallario Steakhouse در اسکندریه خلیج به نام دست دادن کانادایی “ضربه ای” — و نه فقط اقتصادی است. آنها نه تنها مشتریان او گفت: اما دوستان که شرکت او نتواند.

“امیدوارم ما از این طریق دریافت کنید و هرگز چیزی مثل این دوباره در طول زندگی,” او گفت:. “این یک مبارزه برای اطمینان حاصل کنید.”

مهاجر farmworkers مرگ در کانادا و مکزیک می خواهد پاسخ

استان های کانادا اجازه می دهد تا قفل-کردن خانواده ها برای جفت کردن و تهدید احساسات صدمه دیده در سراسر

برای رسیدن به این کانادا, جزیره ایمیل عبور از طریق مین است. در حال حاضر آمریکا و عوامل آن باز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de