سیاتل پلیس روشن ‘اشغال’ منطقه بیش از 20 دستگیر

توسط مارتا BELLISLE و لیزا BAUMANN

سیاتل — پلیس سیاتل را به زور تبدیل اوایل روز شنبه در شهر “اشغال” در اعتراض به منطقه پاره کردن تظاهرکنندگان’ encampments و استفاده از دوچرخه به گله معترضان پس از دستور شهردار منطقه پاک پس از دو کشنده تیراندازی در کمتر از دو هفته.

تصاویر تلویزیون نشان داد پلیس بسیاری از ضد شورش مقابله با ده ها تن از معترضان در “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه که قرار بود در نزدیکی مرکز شهر در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

پوشیدن کلاه ایمنی و استفاده از باطوم و تفنگ افسران همگرا در منطقه در سپیده دم. افسران ایستاده بود و شانه به شانه در چند خیابان در حالی که دیگران ایجاد موقت حصار با دوچرخه خود را با استفاده از آن به فشار معترضان به عقب و دور از مرکز منطقه.

به عنوان ساکنان این محله در نزدیکی این شهر مرکز شهر تماشا از بالکن, پلیس و پاک کردن معترضان چادر از یک پارک در منطقه و مطمئن ساخته شده بود و هیچ کس در سمت چپ پارک دستشویی و حمام. در یک نقطه از یک انفجار با صدای بلند شنیده می شد در پارک, پس ابری از دود.

یک مرد با لباس سیاه مسالمت آمیز منجر شود در دستبند و دیگر تظاهرکنندگان نشسته بر روی زمین تا زمانی که خود و گروه کوچک بود و دستبند به دست بازداشت. رئیس پلیس کارمن بهترین گفت: وجود حداقل 23 بازداشت.

“کار ما این است که برای حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز اما آنچه اتفاق افتاده است در این خیابان بیش از دو هفته گذشته یاغی است و آن را وحشیانه و خط پایین این است که به سادگی غیر قابل قبول” بهترین به خبرنگاران گفت:.

پلیس همچنین پاره کردن نرده ها که معترضان تا به حال ساخته شده در اطراف چادر خود را و با استفاده از باتوم به فشار با نوک انگشت در داخل بوته ظاهرا به دنبال افرادی که ممکن است پنهان در داخل. یک افسر در زمان پایین نشانه ای گفت: “ما تا زمانی که خواسته های ما عبارتند از: 1. پال خواستار قطع بودجه دولت SPD 50 ٪ در حال حاضر. 2. صندوق سیاه جوامع است. 3. رایگان تمام شد.”

بعد از پلیس پراکنده معترضان تجهیزات سنگین در آورده بود برای حذف موانع بتن است که تظاهرکنندگان به حال بنا به بلوک های جاده. Debis از encampments شد carted دور مسطح کامیون ها به عنوان افسران صحافی زرد نوار احتیاط از درخت به درخت هشدار دهنده مردم را مجددا.

در این عملیات روشن کردن معترضان افسران بررسی وسایل نقلیه مختلف که دور این منطقه بعد از پلیس دیدم مردم در داخل آنها “با سلاح گرم/زره پوش” به پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر اضافه کرد که وسایل نقلیه به نظر نمی رسد به “قابل رویت پلاک.”

معترضان اشغال کرده بود چند بلوک در اطراف پارک برای حدود دو هفته و پلیس رها حوزه ایستگاه زیر standoffs و درگیری با معترضان که خواستار نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت پلیس.

پلیس پس از عمل شهردار جنی Durkan صادر سفارش برای معترضان به ترک.

“پس از تظاهرات در شرق حوزه منطقه آغاز شد و در ژوئن 8th, دو نوجوان کشته شده اند و سه نفر به طور جدی زخمی در اواخر شب حوادث” پلیس هنوز توییتی. “پلیس نیز مستند سرقت ضرب و جرح و دیگر جرایم خشونت آمیز.

صدای جیر جیر اضافه شده است که “مظنون در سال های اخیر تیراندازی هنوز هم ممکن است در منطقه و از آنجا که بسیاری از مردم در این منطقه در اختیار داشتن سلاح گرم است.”

بهترین گفت: او در پشتیبانی از تظاهرات مسالمتآمیز اما این منطقه تا به حال “شدن بی قانون و بی رحمانه است. چهار تیراندازی–دو کشنده—سرقت ضرب و جرح و خشونت و بی شماری ملک جنایات رخ داده در این چند بلوک منطقه است.”

شده است نصب تماس با منتقدان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف معترضان پس از تیراندازی منجر به مرگ است.

معترضان گفته اند که آنها نباید مورد سرزنش خشونت در این منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de