Sarah Hyland, Wells, Adams توقف برنامه های عروسی

واشنگتن دی سی: بازیگر آمریکایی Sarah Hyland و چاه آدامز در حال قرار دادن یک نگه عروسی خود را برنامه.

با توجه به فاکس نیوز این زن و شوهر به نظر می رسد در روز دوشنبه قسمت از ‘کارشناسی: بزرگترین فصل — تا کنون!” و ارائه بینندگان با یک به روز رسانی خود را در penciled-در تاریخ است که در میان COVID-19 همه گیر آورده تا سوال که آیا مراسم را حتی می گیرد و در چه ظرفیت.

Hyland گفت: مجری و تهیه کننده اجرایی کریس هریسون “هیچ برنامه ای به عنوان حق در حال حاضر. ما قرار داده ایم تمام برنامه ریزی در خود نگه دارد. همه خانواده من است که عمدتا در سواحل شرق بنابراین آنها را به پرواز … و فقط سنین و البته با خطرات سلامتی, ما می خواهیم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

Hyland آگاه است از بسیاری از عوامل خطر او به عنوان کلیه دیسپلازی و ضعف سيستم ايمنی است.

در ماه مه آدامز گفت که قرنطینه محدودیت های ساخته شده در خانه ماندن کمی پر از دست انداز اما گفت: در نهایت زمان کافی هم همه اما مستحکم خود انتخاب ‘عروسی سال’ به عنوان بازیگر زن او می خواهد به رشد ،

آدامز گفت: ما در هفته در زمان “اگر هر چیزی آن را مانند مورد تأئید است که من ساخته شده یک تصمیم خوب. منظورم این بدیهی است که شده است– این چیز تمام شده است ترسناک و اضطراب زده فقط به خاطر اینکه شما نمی دانید آینده, اما آن را خوب است به صرف زمان زیادی را با او.”

او افزود: “اگر این هرگز اتفاق افتاده است, من می خواهم که کار بر روی پروژه های مختلف و سپس ‘[کارشناسی در بهشت]’. من می خواهم که رفته اساسا برای کل تابستان. پس شما رو به نقره ای-آستر این چیز یا لیوان نیمه پر. آن را خوب است برای رسیدن به صرف یک دسته از زمان با نامزد من.”

به ‘خانواده مدرن’ ستاره نیز گفت: ممکن است در حالی که ارسال birthday wishes to آدامز در Instagram که شاید او و واقعیت ستاره باید به سادگی می گویند به هک با یک عروسی سنتی و ارز خود را “من را” در محلی شهرستان در سالن به جای.

او نوشت: “تولدت مبارک به من شوهر آینده 2020 رفته است و نه راه ما فکر این امر اما عشق من برای شما این است که حداقل یکی از چیزهایی است که هرگز تغییر خواهد کرد. شاید ما ازدواج در شهرستان سالن و استفاده از این تصویر به ما اعلام.”

Hyland و آدامز اعلام نامزدی خود را در ماه ژوئیه گذشته پس از خود را عاشقانه شروع شد و در سال 2017.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de