هریدور: Yoga guru Ramdev را Patanjali Ayurved در روز چهارشنبه وجود دارد گفت: هیچ AYUSH وزارت محدودیت در فروش Coronil مواد مخدر این شرکت به تازگی راه اندازی به عنوان یک دارو برای COVID-19 اما در حال حاضر خواستار آن یک محصول برای مدیریت این بیماری است.

اتحادیه وزارتخانه تایید کرد که Patanjali می توانید فروش محصول و نه به عنوان یک درمان برای COVID-19.

AYUSH وزارت تنها اجازه داده می شود برای فروش این فرمول خاص به عنوان تقویت کننده ایمنی و نه به عنوان دارویی برای درمان COVID-19 آن گفت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در Haridwar Ramdev ادعا کرد وزارت گفته است که Patanjali انجام یک شغل مناسب برای COVID-19 مدیریت .

من می خواهم به مردم بگویید که می خواهید امتحان کنید این داروها این است که هیچ محدودیت در فروش خود را در حال حاضر و آنها در دسترس خواهد بود در یک کیت در همه جا در کشور از امروز” او افزود: با اشاره به Coronil و دو دیگر محصولات Patanjali ترویج است با هم.

Ramdev گفت: اتحادیه وزارتخانه خواسته بود او را به استفاده از اصطلاح Covid مدیریت در محل Covid درمان است و او پس از آموزش.

حتی در حالی که پس گرد در توصیف Coronil به عنوان درمان برای COVID-19 شرکت گیر به آن ادعا می کنند که مواد مخدر را محاکمه خفیف تا متوسط بيماران بد موفق بود.

آن را فشار دهید توجه داشته باشید گفت: دادگاه پس از انجام مصوبات لازم را از خود نشان داد 100 درصد بهبود بیماران در عرض هفت روز است.

آن گفت: AYUSH وزارت قاطعانه توافق کردند که Patanjali تا به حال مناسب مشغول به کار در COVID-19 مدیریت .

در حال حاضر هیچ اختلاف نظر بین AYUSH وزارت و Patanjali آن اضافه شده است.

همانطور که در وزارت Patanjali مجاز به تولید و توزیع آن سردستهزنان خواننده اپرا Coronil, قرص, Divya Swasari Vati و Divya آنو تالیا در سراسر هند به عنوان در هر تولید گواهینامه های اعطا شده توسط دولت مجوز سازمان آیورودا و Unani خدمات دولت Uttarakhand آن گفت.

این Uttarakhand بخش بود در میان سازمان های که تا به حال مورد سوال Patanjali ادعا را توسعه داده اند یک دارو برای درمان COVID-19. آن گفت: این شرکت تا به حال تنها داده شده است یک مجوز برای تولید یک تقویت کننده ایمنی.

منبع: آژانس ورودی

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de