درخواست تظاهرات اجاره سیاست برای مسکن

یک Cal State فولرتون دانشجویی ارسال یک درخواست, درخواست اپراتور خاموش-پردیس مجتمع مسکونی اجازه دهید به ساکنان خود را از پاییز سال 2020 اجاره به دلیل آموزش خواهد بود بیشتر آنلاین در این پاییز.

بسیاری از دانش آموزان دیگر می توانید استطاعت به پرداخت اجاره بها در دانشگاه خانه فولرتون پیچیده است زیرا آنها درآمد از دست رفته به علت COVID-19 گفت: Courtney Chandler, 19, از لیک ال سینور که نوشته شده این طومار در Change.org در اواخر ماه مه. و دیگران ترجیح می دهند برای صرفه جویی در پول با زندگی با پدر و مادر خود را از آنجایی که آنها نمی خواهد نیاز به نزدیکی محوطه دانشگاه.

“من امیدوار بودم که آنها به ما یک گزینه دیگر از پیدا کردن کسی که به بیش از ما اجاره نامه” گفت: چندلر ارتباطات عمده با اشاره به قلمه گروه شیکاگو شرکت املاک و مستغلات است که در عمل دانشگاه خانه و 86 دانش آموز دیگر پروژه های مسکن در کشور از جمله در جنوب کالیفرنیا.

“من در یک خوش شانس و موقعیت است که اگر من تا به حال به زندگی می کنند وجود دارد, من هنوز هم می تواند آن را ندارند” گفت: چندلر که موفق به نگه داشتن او در خارج از دانشگاه ، “اما من می دانم که بسیاری از آنها نیست و باید خود را از دست داد منبع درآمد با توجه به COVID-19.”

مشکل این است که هنوز دانش آموزان و مسکن ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور به عنوان کالج ها و دانشگاه ها دست و پنجه نرم کردن با نحوه بازگشایی در پاییز. یک نظرسنجی که توسط بی بی سی آموزش عالی یافت می شود که حداقل 40 درصد از جنوب کالیفرنیا کالج ها و دانشگاه ها خواهد بود که اغلب آنلاین در این پاییز.

دانش آموزان امضا برای اجاره کردن مسکن پردیس مدتها قبل به عنوان ماه اکتبر و قبل از coronavirus همه گیر شروع به بستن دانشگاه.

قلمه است که اجازه می دهد دانش آموزان به خارج از خود را اجاره تنها اگر آنها پیدا کردن شخص دیگری به اجاره فضای خود را.

بیش از 600 دانش آموزان ، والدین و مربیان را امضا کرده بود چندلر دادخواست اعتراض به سیاست که از شنبه, ژوئن 30. بسیاری از استدلال مدیریت باید حداقل ارائه یک گزینه برای دانش آموزان به پرداخت هزینه به خارج از خود را اجاره.

“ما در میانه یک بیماری همه گیر وجود دارد و باید گزینه ای را برای خاتمه ما اجاره” یک دانش آموز اظهار نظر.

“این منصفانه نیست در این همه گیر به حتی نمی سعی کنید به سازش برای کسانی که در حال تلاش برای خارج شدن از اجاره نامه” نوشت: یکی دیگر از. “آن را بسیار سخت برای پیدا کردن مردم به بیش از آنجا که بسیاری از مردم از شغل به هر حال.”

دانشگاه خانه فولرتون است قلمه بزرگترین دانشجویی مجتمع مسکونی در کالیفرنیا با 1,189 تخت با توجه به وب سایت خود را. این شرکت همچنین کف در دانشگاه 528-تخت سایت در UC ریورساید; و شوخی ساکرامنتو یک 726-تخت سایت در Sacramento State University.

این شرکت خواهد بود مدیر بندر جدید در دانشگاه پیچیده در Orange Coast College, که باز خواهد شد در ماه اوت است. چرا که این بندر متعلق به Orange Coast College و ساحل Community College District, قلمه دادن دانش آموزان وجود دارد تا روز یکشنبه, جولای 5 برای لغو خود را اجاره — یک ارائه در دسترس نیست در دیگر قلمه مجتمع.

“بندر منحصر به فرد است به دلیل آن است که یک جامعه دانشگاه که نهاد برنامه ریزی می شود بیشتر و یا به طور کامل بسته این سقوط” قلمه معاون ارشد جی Pearlman گفت: جنوب کالیفرنیا اخبار در ایمیل در اوایل این ماه.

کورتنی چندلر (حسن نیت ارائه میدهد از کورتنی چندلر)

چندلر تصمیم به ارسال درخواست او را بعد از دانشگاه-خانه مدیریت اعلام کردند که اهدای $25,000 به حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“من تو را دیدم یک نظر کرد و گفت که اگر آنها می توانند این کار را انجام, اهدا, سپس آنها می توانید اجازه دهید ما را از ما اجاره. پس از آن انگیزه من برای ایجاد یک درخواست” چندلر گفت.

او در این طومار با چند نفر و به زودی کلمه گسترش از طریق Instagram, Facebook و جاهای دیگر. شمال کالیفرنیا ساکن تماس چندلر و از او خواست برای تغییر دادخواست به همه اعمال قلمه خواص.

چندلر گفت: قرارداد متحده ساکنان “باقی خواهد ماند و به طور کامل مسئول برای کل اجاره” و اضافه کرد که بدون استثنا می توان برای “مشکلات مالی دانشگاهی, تغییرات, خانواده, مسائل, مسائل پزشکی هم اتاقی درگیری و یا هر دلیل دیگر.”

طومار امضاء کننده الکسیس Dosamantes, 21, Bakersfield گفت او صحبت کرده است با بیش از 60 نفر در حالی که تلاش برای پیدا کردن کسی که به بیش از $13,548-یک سال اجاره او امضا شده در ماه اکتبر. تا کنون او نشده بود هر جویند.

Dosamantes از دست داده و کار خود را به عنوان یک مستقل آرایش هنرمند در فوریه و نمی توانیم اجاره. او همچنین دریافت که متوجه او کمک های مالی و وام های دانشجویی قطع خواهد شد در سال آینده.

“من بیان شده که به آنها چندین بار” او گفت:. “اما اجاره نامه می گوید: مهم نیست که چه, مهم نیست که اگر شما بیمار هستید شما هنوز هم از نظر قانونی ملزم به پرداخت این مبلغ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de