Newsom جلوتر تا coronavirus قوانین: میله داخل سالن ناهار خوری در لا نارنجی سان برناردینو و رودخانه, شهرستان, خاموش پارکینگ در دولت سواحل

در مواجهه با افزایش coronavirus موارد جلوتر از چهارم جولای آخر هفته, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom محکم coronavirus محدودیت در یکشنبه, جولای 1, 2020, سفارش, بسته شدن سرپوشیده در عملیات کسب و کار خاص — از جمله رستوران ها از wineries و cardrooms — برای سه هفته بعد در تمام شهرستانهای استان بوده که در دولت “لیست تماشا” را برای حداقل سه روز از جمله لس آنجلس و سان برناردینو نارنجی و ریورساید.

رستوران بودند خواست به حرکت عملیات خود را به خارج از تنظیمات مانند پاسیو و پیاده رو.

Newsom نیز دستور بسته شدن تمام میله های زندان در شهرستانهای استان در دولت دیده بان لیست. لس آنجلس, نارنجی, رودخانه و سن دیگو شهرستان در حال حاضر این تعطیلی در محل.

Newsom متوقف کوتاه الزامی است که تمام سواحل بسته شود اما او تعطیل تمام امکانات پارکینگ در دولت سواحل در جنوب کالیفرنیا. دولت سواحل بسته خواهد شد در شهرستان ها که بسته اند خود را به سواحل محلی مانند لس آنجلس.

Newsom تشویق شهرستان در دولت coronavirus لیست سازمان دیده بان به لغو همه آتش بازی نشان می دهد. لا شهرستان در حال حاضر با صدور چنین دستوری.

Newsom را عقبگرد می آید 105 روز پس از حماسه مارس 19 “امن تر در خانه” که برای ماه, مجبور, دولت, استان ها و شهرستانها به یک مستند است که — در حالی که این کار به”صاف منحنی” گسترش — اساسا تعطیل اقتصاد در سراسر جنوب کالیفرنیا.

اما با افزایش فشار اقامت در خانه محدودیت ها و پروتکل ها باید به تدریج کاسته– شل در مراحل شروع در ماه مه به اواسط ماه ژوئن و اقتصاد است به آرامی به دست آورد برخی از حرکت.

خروش آمده است در قالب موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در لس آنجلس, نارنجی, سان برناردینو و رودخانه شهرستانهای استان است. آن را نگران و نا امید مقدم پزشکان و مقامات بهداشت عمومی که ظرفیت تخت در محلی مراکز درمانی است که یک بار دیگر در معرض خطر است. در ضمن تعداد مرگ و میر — عقب مانده شاخص — انتظار می رود که در هفته های آینده.

در L. A. شهرستان وجود دارد 1,783 فتح کرد گرفته شد و مردم در بیمارستان بستری که از سه شنبه 26 درصد در بخش های مراقبت ويژه و 18 درصد در هواکش. این شماره ها “به طور قابل توجهی بالاتر” مقامات شهرستان گفت: از 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود در هفته های اخیر. روز دوشنبه 2,903 مورد جدید گزارش شده در شهرستان — ترین تا کنون برای یک روز. در پاسخ به این شهرستان بسته شده است سواحل آن میله های زندان و ممنوع آن Fourth of July fireworks را نشان می دهد.

Riverside County یک رکورد جدید تعیین شد شنبه برای جدید کروناویروس موارد در حالی که آن COVID-19 تلفات افزایش 17. این شهرستان نیز شاهد بالا در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان; از آن 403 و 109 بیماران در بخش مراقبت های ویژه — یکی دیگر از علامت بالا.

San Bernardino County سرپرستان روز سه شنبه به کارگردانی بهداشت عمومی افسر وجود دارد به منظور میله های لبنی و brewpubs به روز جمعه, جولای 3, اگر شهرستان coronavirus داده ها را بهبود نمی بخشد ، San Bernardino County رکورد خود را روز شنبه پس از بخش گزارش 753 مورد جدید.

و در اورنج کانتی که در آن مقامات فکر خود به خود بسته شدن میله و nightspots شهرستان گزارش 10 جدید مرگ و میر ناشی از شنبه, ژوئن 30, افزایش تعداد به 340.

مقامات محلی می گویند که کاهش محدودیت های اقامت-صفحه اصلی سفارش شده است همراه با هوشیاری به فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de