لاگونا بیچ شهر سواحل بسته خواهد شد و در چهارم جولای در نور از یک شتاب گسترش coronavirus در اورنج کانتی است که در مورد مقامات چند روز گذشته.

به اتفاق آرا تصمیم شورای شهرستان به دنبال یک ساعت-بحث طولانی در راه هایی برای کاهش مشکلات مرتبط با جمعیت زیادی جمع آوری در سواحل شهر – به خصوص با تعطیلات محبوب در آینده – و سنبله در COVID موارد در اورنج کانتی. اگر نیاز شهرستان مدیر جان Pietig می تواند برنامه ریزی شده ساحل به تعطیلی روز شنبه و یکشنبه و همچنین اعضای شورای شهر گفت.

“مهم نیست که ما چه خواهد بود وجود دارد هیچ راه حل کامل” گفت: عضو شورای استیو Dicterow و اضافه کرد که او معتقد است که درصد بالایی از مردم از آمدن به لاگونا بیچ وجود دارد به بازدید از سواحل است.

قبل از شورای شهر تصمیم کارکنان شهرستان از جمله رئیس نجات غریق کوین برف و رئیس پلیس لورا Farinella وزن در تلاش آن را به سواحل. برنامه های کنونی عبارتند از: با استفاده از این شهر پر نجات غریق کارکنان و همچنین افسران پلیس و کارگران فصلی به لحاظ جسمی ایستاده در سواحل و به نوبه خود مردم. این شهر همچنین قصد دارد به استفاده از پیام های الکترونیکی تخته در سه جاده های منتهی به شهر ساحلی.

“ما هرگز انجام هر چیزی شبیه به این” برف گفت. “وجود دارد 32 نقاط دسترسی و اماکن خصوصی با دسترسی است. این امر می تواند یک چالش حتی اگر ما جمع اوری کامل هیات نجات غریق و پلیس. من انتظار یک مقدار مشخصی از مردم را به راه خود را به پایین. ما همچنین می خواهید برای بستن آب به نگه داشتن مردم از قایق.”

بسته شدن می آید به عنوان لس آنجلس و ونتورا شهرستان اعلام کرد خود را به سواحل خواهد بود بسته شده در روز گذشته است. این شورا همچنین در مورد آنچه که می تواند اتفاق می افتد اگر سن دیگو شهرستان بسته کردن.

لاگونا بیچ نیز برای اولین بار در شهرستان اورنج کانتی به نزدیک سواحل آن به عنوان بخشی از اولیه coronavirus خاموش شدن در ماه مارس است. و شهرستان و رهبری آن نیز به طور خاص به مطلوب توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در ماه مه پس از مقامات شهرستان ارائه یک طرح برای بازگشایی سواحل است که شامل یک پایان رسیده و مرحله به مرحله روش.

“اگر ما باز نیست ما سواحل است که به راحتی می توان ارتباط برقرار کردن” Councilwoman Toni kinky sissy fags گفت: پس از بحث و گفتگو در مورد چگونه به اطلاع مردم فقط روز قبل از آنچه که به احتمال زیاد این شهر ساحل محبوب ترین روز. “من نمی خواهم در یکشنبه, شبیه, سواحل, در, فلوریدا.

“احترام به سلامت ساکنان و سلامت مردم در این شهرستان ما باید نزدیک سواحل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de