هند Inc را به مناسبت افزایش یابد ادعا میکند Anand Mahindra

دهلی نو: ماهیندرا گروه رئیس Anand Mahindra گفت: هند Inc را به مناسبت افزایش یابد برای مقابله با “چینی تحریک” است که بسیاری از کالاهای هند تولید می شوند.

“من گمان می کنم این نظر نیز ممکن است موثر ترین & انگیزه پاره ای که در هند, Inc. تا کنون دریافت کرده است. با تشکر از شما برای تحریک. ما را به مناسبت افزایش یابد” ماهیندرا گفت در توییتر.

ماهیندرا با اشاره به یک صدای جیر جیر به نام هو Xijin. “حتی اگر مردم می خواهید برای تحریم محصولات هندی, آنها واقعا نمی تواند پیدا کردن بسیاری از کالاهای هند. هندی, دوستان, شما نیاز به برخی از چیزهایی که مهم تر از ملی گرایی او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

این مودی دولت روز دوشنبه ممنوع 59 برنامه های چینی از جمله Infinite, WeChat و UC Browser و Xiaomi Mi جامعه بیش از نگرانی های امنیت ملی در میان تیره و تار هند-چین روابط دو جانبه پس از مرگ 20 سربازان هندی در Galwan دره برخورد با PLA نیروهای نظامی در شرق لاداخ.

وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MeitY) صادر کرده است یک لیست از 59 برنامه های چینی که در حال حاضر ممنوع در کشور است.

“این اقدامات انجام شده از آنجا که اطلاعات معتبری که این نرم افزار مشغول به فعالیت هستند که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی” گفت: یک MeitY بیانیه.

سرخپوستان را با عجله به دانلود برنامه اجتماعی Chingari یک طراحی های جایگزین برای چینی Infinite است که شاهد نزدیک به 1 لاخ محبوبیت و بیش از 2 میلیون بازدید در هر ساعت از دولت ممنوع 59 چینی برنامه های گذشته ،

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de