Chingari: یک برنامه اجتماعی جایگزین برای چینی Infinite

دهلی نو: سرخپوستان را با عجله به دانلود برنامه اجتماعی Chingari یک طراحی های جایگزین برای چینی Infinite است که شاهد نزدیک به 1 لاخ محبوبیت و بیش از 2 میلیون بازدید در هر ساعت از دولت ممنوع 59 برنامه های چینی بیش از نگرانی های امنیت ملی.

در حال حاضر دریافت بیش از 3 میلیون بار این برنامه که تاسیس شد بنگلور-بر اساس برنامه نویسان Biswatma نایاک و Siddharth Gautam سال گذشته روند در نقطه بالا در فروشگاه Google Play بیش از Mitron برنامه Infinite کلون پلت فرم.

“پس از کلمه گسترش است که سرخپوستان در حال حاضر وطنی و بیشتر سرگرم کننده جایگزین برای Infinite ما شده اند ضبط ترافیک فراتر از انتظارات در برنامه ما” گفت: نایاک.

“به عنوان Chingari است تعیین معیار بسیاری از سرمایه گذاران در حال نشان دادن علاقه در برنامه ما است. ما در حال نگه داشتن بسیار مهم بحث به یک سرمایه گذار(ع) در هیئت مدیره به طوری که به مقیاس ما رایگان از هزینه های اجتماعی, پلت فرم اجتماعی” نایاک در بیانیه ای گفت.

صنعتگر Anand Mahindra “که هرگز مورد استفاده Infinite” دریافت Chingari و توییتی در مورد آن گفت: “قدرت بیشتری به شما”.

Chingari اجازه می دهد تا کاربر را به دانلود و آپلود فیلم ها, چت با دوستان ارتباط برقرار کردن با افراد جدید به اشتراک گذاری مطالب و فهرست از طریق تغذیه.

یک Chingari کاربر می شود این فرصت را به دریافت خلاق با وضعیت واتساپ فیلم و کلیپ های صوتی, GIF, پوستر ها و عکس های.

نرم افزار های موجود در زبان ها از جمله زبان انگلیسی, هندی, اول, Gujarati, Marathi, Kannada Punjabi, Malayalam تامیل و تلوگو.

Chingari نیز می پردازد کاربران خود را بر اساس چه ویروسی محتوای خالق تصویری می شود.

برای هر ویدئو یک کاربر ارسال شده در نرم افزار محتوا خالق می شود امتیاز در هر مشاهده و این نقاط را می توان بازخرید برای پول است.

این Chingari برنامه در دسترس است در هر دو فروشگاه Google Play و Apple App Store

قبلا Sumit Ghosh از بنیانگذاران و مدیر محصول افسر Chinagri برنامه استقبال از تصمیم دولت برای ممنوعیت برنامه های چینی.

“برای یک زمان بسیار طولانی Infinite شده است جاسوسی کاربران و ارسال داده ها به چین است. ما خوشحال می شوند که این مرحله در نهایت نظر گرفته شده است”, او گفت:.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net