چین کشف جدید ویروس آنفلوآنزای خوکی با همه گیر بالقوه’

پکن: محققان چینی گزارش کشف یک گونه جدید از ویروس آنفلوآنزای خوکی H1N1 است که دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم خوک متوسط میزبان برای نسل pandemic influenza virus.

“سیستماتیک نظارت از ویروس آنفلوانزا در خوک است یک معیار کلیدی برای prewarning ظهور بعدی آنفلوانزای همه گیر” گفت: نویسندگان این مطالعه از دانشگاه کشاورزی چین در پکن.

محققان گفت: این گونه جدید از آنفولانزای خوکی یک نسل از ویروس H1N1 با خواص مشابه به اروپا مرغی-مانند (EA) ویروس H1N1 که تا به حال باعث 2009 همه گیر در مکزیک (pdm09).

آنها شناسایی reassortant EA ویروس H1N1 در اختیار داشتن pdm/09 و سه گانه-reassortant (EN)- مشتق داخلی ژن نامیده می شوند به عنوان G4 ژنوتيپ تبدیل شده است که غالب در خوکی جمعیت از سال 2016.

شبیه به pdm/09 ویروس, G4, ویروس ها همه ضروری نشانه های یک نامزد پاندمی ویروس.

نگرانی این است که خوکی کارگران نشان می دهد بالا سرمی برای G4 ویروس.

علاوه بر این کم آنتی ژن متقاطع انسانی واکسن آنفلوانزا سویه با G4 reassortant EA ویروس H1N1 نشان می دهد که جمعیت موجود ایمنی را فراهم نمی کند حفاظت در برابر G4 ویروس ها.

این مطالعه نشان داد که خوکی کارگران و یا افراد مشغول به کار با حیوانات مزرعه و دست زدن به گوشت نشان داده اند مدرکی برای این ویروس در خون است.

نظارت نشان داد که 10.4 درصد خوکی کارگران مثبت برای G4 ویروس به خصوص برای شرکت کنندگان از 18 سال تا 35 سال بود که 20.5 درصد مثبت نرخ نشان می دهد که غالب G4 ویروس به دست آورد افزايش بشر عفونت.

چنین عفونت تا حد زیادی افزایش فرصت برای ویروس سازگاری در انسان و نگرانی که ممکن است نسل پاندمی ویروس نویسندگان این مطالعه نوشت.

“کنترل حاکم G4 ویروس ها در خوک و نظارت نزدیک در جمعیت های انسانی به ویژه کارگران خوکی صنعت باید به فوریت اجرا” به آنها اضافه شده است.

توسعه می آید که جهان هنوز در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر است که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته.

همانطور که از سهشنبه رمان coronavirus آلوده در مجموع 10,302,867 نفر در سراسر جهان در حالی که مرگ و میر در ایستاده بود 505,518.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de