پس از ممنوعیت Infinite, عضو شورای نظارت مدت هدف Paytm

دهلی نو: پس از هند دولت. صادر شده جهت جلوگیری 59 برنامه های چینی از جمله Infinite, عضو شورای نظارت مدت در روز سه شنبه آغاز شده و خواستار ممنوعیت Paytm در هند.

Noida, Uttar Pradesh دفتر مرکزی شرکت بوده است هدف از عضو شورای نظارت مدت همیشه از تنش در Galwan دره منجر به مرگ ناگوار سربازان هندی و متعاقب آن تنش با چین است.

چرا دولت. نمی ممنوعیت Paytm: ترول

عضو شورای نظارت مدت آغاز شده سوال که چرا دولت نمی ممنوعیت Paytm است که مورچه های مالی یک شرکت تابعه از Alibaba است به عنوان یک سرمایه گذار در شرکت است.

اما شهروندان به زودی به نجات آمد از خدمات مالی عمده.

“Paytm است که شرکت هندی است که بی سر و صدا تغذیه شده به میلیون ها کارگر روزانه میان مستند & اشتغال به سرخپوستان. هیچ کس برجسته که! Paytm است هندی” (sic) توییتی رامش بالا.

حتی برخی از زمان در کنگره رهبر و تامیل نادو MP Manickam تاگور که به نام بر نارندرا نخست وزیر به ممنوعیت تجارت الکترونیکی موبایل نرم افزار Paytm بیان این ‘عظیم سرمایه گذاری چینی’.

با این حال او به سرعت مقابله با Twitterati که اشاره واضح است که داشتن سهام این شرکت و کشور مبدا از یک شرکت دو چیز متفاوت هستند.

“Paytm است که یک شرکت چینی شرکت مبدا و سهام شرکت های مختلف هستند!” توییتی یک کاربر.

سرمایه داری آناند Lunia در یک سری از توییت پاک همه تصورات غلط در مورد Paytm و دیگران trolled بیش از وجوه از سرمایه گذاران چینی.

“Paytm, Zomato و غیره همه, هندی, کوس. آنها باید به دنبال هند قوانین در حال حاضر در اینجا به عنوان یک نهاد قانونی” (sic) او در توئیتر خود نوشت.

#PaytmIsIndian روند

او در ادامه سوال انتخابی خشم در برابر Paytm. #PaytmIsIndian یکی از بالا روند در توییتر و گوگل در روز سه شنبه.

“ICICI بانک دارای بیش از 40 درصد FII برگزاری است. هیچ کس نمی داند کدام احتمالی ذینفع برگزاری است. در عین حال خود را به عنوان هند یک بانک به عنوان شما می توانید دریافت کنید. RBI می توانید آن را تعطیل کند و قرار دادن مدیر برای بازداشت” (sic) به او نوشت: در این موضوع.

منبع: با ورودی از IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de