2 بازداشت توسط چشمه دره پلیس نما به سرقت رفته سیمان-میکسر خریداران

یک جفت از سانتا آنا ساکنان مظنون به سرقت یک $3,000 سیمان-میکسر در چشمه دره و اقدام به فروش آن فکر آنها ترتیب با یک خریدار بودند اما به جای ملاقات با پلیس که آنها را بیش از آخر هفته در انتخابات گفت: شنبه, ژوئن 30.

ریچارد ملا, 39 و مانوئل Erenas, 41 گرفته شد به بازداشت پنج شنبه, 28 ژوئن در منطقه اقلیدس و پنجم خیابان در سانتا آنا چشمه دره مقامات اداره پلیس گفت: در انتشار اخبار. آنها تا به حال شده است در انتظار وجود دارد برای مردم آنها معتقد بودند که خریداران آینده نگر در پاسخ به یک لیست آنلاین اما در واقع افسران پلیس.

مظنون به تلاش برای فروش سیمان-میکسر که گفته بود به سرقت رفته از یک چشمه دره, شرکت, پلیس گفت:. فیلم های نظارت نشان داد ساخت و ساز تجهیزات یدک ون که تا به حال نیز گزارش سرقت از یک کسب و کار در این نزدیکی هست.

افسران بهبود سرقت میکسر و ون زمانی که آنها دستگیر ملا و Erenas یکشنبه, پلیس گفت:. کارآگاهان همچنین جستجو یکی از مظنون خانه در 5200 بلوک پنجم خیابان, جایی که آنها دور یک تریلر و ابزار های متعدد است که دزدیده شده است.

ملا دستگیر شد, دستگیر, سرقت, در اختیار داشتن یک سرقت رفته و در اختیار سرقت, اموال, پلیس گفت:. Erenas رزرو شده بود به ظن داشتن اموال به سرقت رفته و قبل از سرقت خودرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de