Vidya Balan امتحان 75 بار برای ایفای نقش در فیلم “Parineeta’

بمبئی: آهنگساز Shantanu Moitra pf “Parineeta” به یاد می آورد از دیدن بازیگر Vidya Balan بسیار آسیب پذیر دولت هنگامی که او رد شد 75 بار برای او نقش بازیگران در فیلم است.

کارگردان Pradeep Sarkar, “Parineeta” بود اقتباس از بنگالی رمان به همین نام توسط Sarat Chandra Chattopadhyay. این فیلم همچنین ستاره دار Saif Ali Khan, سانجی دات و Dia Mirza.

نگاهی به تجربه کار در این فیلم گفت: “این fondest حافظه من در مورد ‘Parineeta’ است که از یک باور نکردنی به دختر که نشسته بود با ما در Vidhu وینود چوپرا ، ما به آرامی شد.”

“من او را خواسته آنچه او انجام شد و او گفت: او در اینجا برای استماع. من صحبت کردن در مورد Vidya Balan. این داستان برای کسانی که فکر می کنم که به اندازه کافی اجازه می دهد تا. دختر امتحان حدود 75 بار و رو رد در هر زمان تنها. شما می توانید تصور کنید که او خود با ارزش است ؟ سپس Pradeep بگویید Vinod سعی کنید یک نگاه جدید به خاطر یکی از قبلی کار نمی کند. در آن زمان بسیاری از بازیگران بودند به همان ابتدائی به عنوان به خوبی و تماس او را در یک نقش است. فکر می کنم در مورد فشار بر این دختر! من هنوز هم به یاد داشته باشید روز پس از رد شدن برای 75 زمان وجود دارد Bryan Adams کنسرت در بمبئی و او گفت که او در حال رفتن برای آن است. در آن زمان Pradeep گفت که اجازه دهید یکی از آخرین ریخته و حدود 3:30 او به سرعت آمد و به آزمون با اعتقاد به این که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد و پس از او تست او به سمت چپ برای کنسرت,” او اضافه شده است.

Moitra ادامه داد: “قسمت بعدی من شاهد پس از من وجود دارد به ما ارائه song – ‘Piya خاک رس’. آهنگ اتفاق افتاد و همه چیز داره صاف که ناگهان Pradeep باز لپ تاپ و گفت: Vinod که وجود دارد این است که یک آزمون. Vinod فقط در زمان نگاهی به آن کرد و گفت که آنها بالاخره او را یافت Parineeta. در حال حاضر معامله شد به تماس Vidya از کنسرت. Pradeep خواستار شد Vidya اما او فکر می کرد در مورد خاموش کردن گوشی تفکر که تماس گرفت در مورد رد. کسی او texted – ‘شخص آن را بیش از شما هستند “Parineeta’. من فکر می کنم او و پیام او راه می رفت خارج ، او فقط kneeled و گریه شد چرا که او تا به حال نقش. پس از آن او شد این بازیگر قوی اما من او را دیده که در دولت آسیب پذیر که او رد شد 75 بار.”

صحبت کردن در مورد آن, Vidya گفت: “من این فرصت را به کار با Shantanu در ‘Parineeta’. ما در ساخت های صوتی هیئت مدیره برای Parineeta و دادا گفت که این یک صحنه که در آن سیف می گوید: “ek shabdh hai قرار دادن یک لحن به این” و من آواز به صورت صوتی هیئت مدیره. آنها در این گفت و من به دنبال دستورالعمل. دادا تبدیل به اطراف و گفت: Shantanu – چرا ما او را می خوانم برای این بخش ؟ و Shantanu صورت خالی رفت. من از آنها پرسیدم که چه اشتباه بود و اگر من باید دوباره سعی کنید…اما هیچ واکنش وجود دارد و این زمانی است که من متوجه شدم که او متنفر راه من تا به حال آواز.”

در کار جبهه Moitra دیده خواهد شد بازآفرینی Amaal Mallik را “Sooraj dooba hain” در برنامه MX Player “بار موسیقی”.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de